Geriausi „Dyson Supersonic“ plaukai

„Dyson Supersonic“ sandorius sunku pasiekti, tačiau aukštųjų technologijų plaukų džiovintuvas kartais juos mato. Labiau tikėtina, kad pamatysite paketo pasiūlymą – su nemokamais priedais, tokiais kaip kelioninis krepšys, nei kainos kritimą, tačiau mes nuolat ieškome pardavimų ir čia rasite visus geriausius „Dyson Supersonic“ pasiūlymus, kai tik jie bus lašas.

Aukščiausio lygio „Dyson“ plaukų džiovintuvas pasižymi novatoriška technologija, leidžiančia jį nepanašiai į tradicinį plaukų džiovintuvą. „Supersonic“ turi skaitmeninį variklį, kuris sukuria ypač greitą džiūvimą ir apsaugo nuo šilumos pažeidimų. Tačiau visos šios technologijos kainuoja, o „Dyson Supersonic“ kaina yra gerokai didesnė už daugumą plaukų džiovintuvų, šiuo metu mažmeninė prekyba JAV kainuoja 400 JAV dolerių ir JK 300 svarų.

Geriausi „Dyson“ plaukų džiovintuvo pasiūlymai

„Dyson“ viršgarsinis plaukų džiovintuvas

Geriausias plaukų džiovintuvas pasaulyje

Matmenys: 3,8 x 3,1 x 9,6 “| Svoris: 4,41 svaro | Galia: 1600 W

Plaukų džiovintuvas „Dyson Supersonic“ pagamintas iš galingo skaitmeninio V9 variklio, kuris kartu su oro daugiklio technologija sukuria greitu valdomu oru greitą ir kontroliuojamą džiovinimą. Plaukų džiovintuvas „Supersonic“ matuoja oro temperatūrą 20 kartų per sekundę, todėl jums niekada nereikės jaudintis dėl galimo karščio pakenkimo plaukams.

„Dyson“ plaukų džiovintuvas taip pat siūlo keturis skirtingus šilumos nustatymus, taip pat tris skirtingus greičio nustatymus, todėl plaukus galite suformuoti tiksliai taip, kaip norite. Reguliuojama šiluma ir nustatymai taip pat padeda sumažinti garbanojimąsi, todėl kiekvieną kartą naudodamiesi galite gauti švelnius, lygius plaukus. „Supersonic“ taip pat yra su trim skirtingais magnetiniais priedais, todėl naudodamiesi vienu įrankiu galite pasiekti skirtingų stilių.

„Dyson Supersonic“ kaina: ar „Dyson“ plaukų džiovintuvas vertas pinigų?

Aukšta „Dyson“ plaukų džiovintuvo kaina gali iš pradžių sukelti šoką, tačiau yra kelios stačios kainos priežastys. „Supersonic“ yra sukurtas kaip ir kiti „Dyson“ prietaisai, todėl jų kaina yra panaši.

Jame yra nedidelis skaitmeninis variklis, kuris kartu su šilumos jutikliu greitai džiūsta, nepažeidžiant jūsų plaukų. Dysonas įdėjo mažą variklį į rankeną, o ne į galvą, kuris subalansuoja džiovintuvo svorį, kad ranka nepavargtų džiovindama plaukus. Dysonas taip pat tvirtina, kad „Supersonic“ pralenks kitus plaukų džiovintuvus, todėl nereikės kas porą metų nuolat pirkti to paties 70 dolerių plaukų džiovintuvo.

Kaip veikia viršgarsinis „Dyson“ plaukų džiovintuvas?

Aukšta temperatūra gali pakenkti plaukams, todėl „Dyson“ sukūrė plaukų džiovintuvą, kuris apsaugo plaukus, taip pat greitai džiūsta ir valdomas. „Supersonic“ turi galingą „Dyson“ skaitmeninį variklį, kuris yra šešis kartus greitesnis nei kiti plaukų džiovintuvai.

Variklis kartu su „Air Multiplier“ technologija sukuria aukšto slėgio valdomą orą, dėl kurio plaukai tampa lygūs ir tolygūs. Dėl intelektualios šilumos kontrolės, kuri oro temperatūrą matuoja 40 kartų per sekundę, reguliuojamas didelis karštis, todėl jūsų plaukai yra apsaugoti nuo pažeidimų.

Ar „Dyson“ plaukų džiovintuvas džiūsta greičiau?

Trumpas atsakymas yra „taip“; „Dyson Supersonic“ džiovina plaukus greičiau ir efektyviau nei tradiciniai plaukų džiovintuvai. „Dyson“ plaukų džiovintuvas sujungia valdomą šilumą su galingu varikliu, dėl kurio džiūvimo laikas yra dvigubai greitesnis nei daugumoje plaukų džiovintuvų. „Supersonic“ taip pat pasižymi trimis skirtingais džiovinimo greičiais, kad galėtumėte kontroliuoti, kaip greitai norite, kad plaukai būtų džiovinti.