Geriausi kvepalai su pleištine uodega

Ar kada nors praėjote pro asmenį, kurio užnugaryje buvo žavingas kvapas? Ne per stiprus, neerzinantis, bet malonus ir patraukiantis akį? Šis kažkas naudojo kvepalai su uodega – tokių kvapiklių molekulės turi galimybę sekti paskui juos nešiojantį asmenį. Susipažinkite su gražiausiais kvepalais su uodega vyrams ir moterims!

Kaip kvepia uodega kvepalai?

Kas yra uodegos kvepalai?

Terminas lenkų kalba kvepalai su uodega jis neatspindi reiškinio subtilumo. Terminas vartojamas prancūzų kalba slenksčiokuris susijęs su kvapų gebėjimu dryžuotis ir sekti kvapą nešiojantį asmenį. Būdinga difuzija gali būti ir nesusijusi su kvepalų patvarumu – tai visiškai kitoks kompozicijos bruožas.


3 šiuolaikinius kvepalus lemiantys veiksniai

Charakteris, ilgaamžiškumas ir štai kas uodegą Kvepalai suformuokite 3 svarbius sėkmingos kompozicijos stulpus.


Kvepalai su uodega ir kvapo koncentracija

Ilgaamžiškumas ir galimybė vilkti kvapo juostelę kartais klaidingai painiojami su kvapų koncentracija. Žinoma, parfumuotas vanduo, turintis didelę eterinių aliejų koncentraciją, gali išsilaikyti ilgiau ir uodega būti ilgesnė nei odekolonas, turintis mažesnį ekstrakto kiekį, tačiau tai nebūtinai taip yra – yra daugybė parfumuotų vandenų su trumpesniu kvapu. pinti ir jie išgaruoja greičiau nei kažkoks tualetinis vanduo ir odekolonas.

Tailiness priklauso nuo molekulių, kurios turi būti pakankamai lengvos, kad galėtų plaukti virš odos, ir pakankamai sunkios, kad greitai neišsisklaidytų. Geriausi pramonės parfumeriai dirba kurdami pritaikytus kvepalus. Kokiose kompozicijose rasite ilgą uodegą?


Kvepalai su uodega visada yra intensyvūs – faktas ar mitas?

MITAS! Kvepalų pynė gali būti subtili ir subtili. Gražiausi uodegos kvepalai vos pritraukia dėmesį. Jie neturi būti intensyvūs, kad sužadintų susidomėjimą, ir tai yra tai, ko jiems labiausiai norisi.


Moteriški kvepalai – „pynės“ sąrašas

1. „Lancome Poeme“ pinti kvepalai

Kai „Lancome Poeme“ pirmą kartą pasirodė parfumerijose, tai buvo 1995 m. Kvapų reklama su prancūzų aktore Juliette Binoche ji buvo be galo romantiška, kuri turėjo reikšti kvepalų pavadinimą.

Tačiau vaizdo įrašas neperteikia vieno iš gražiausių „Lancome“ moteriškų kvepalų personažo, kuris yra agresyvesnis nei romantiškas. Poema yra puikus nerijos kvapo pavyzdys. Norėdami tai įrodyti, atlikite eksperimentą. Purkškite kvapą ant miegamojo patalynės (užtenka truputį!) Ir palikite kambarį dienai. Vakare jus nustebins aiškiai juntamas baltų gėlių kvapas!

2. „Guerlain Insolence“ pinti kvepalai

Jei norite, kad jus pagirtų aromatas, siekite miltelių pavidalo kvepalų Guerlainas – turite komplimentų kaip banke. Įžūlumas nėra tipiškas rausvas, saldus aromatas. Tai rafinuoti moteriški kvepalai su gėlių, vaisių ir pudros natomis. Kvapas seks jus kaip šimtai rožinių drugelių!

3. Kvepalai su pynimu Cartier La Panthere Legere

Šis kvapas privers ne vieną asmenį paklausti, kuo taip kvepiate. Ar tu pasiruoses tam? Kvepaluose „Cartier La Panthere Legere“ Mums patiko viskas: dominuojantis gardenijos, samanų ir muskuso aromatas, drąsus buteliukas ir ilga kompozicijos uodegą atspindinti reklama. Pynimas tęsiasi už „Cartier“ kvepalų net tada, kai jų savininko jau seniai nėra.

https://www.youtube.com/watch?v=vHXUE4Aq1f8


DĖMESIO!

Praėjus tam tikram laikui, jūs negalite pajusti kvepalų su uodega ant odos, o tai nereiškia, kad kvapas yra nepastebimas kitiems. Todėl nepersistenkite su purškalų skaičiumi;)


Vyriški kvepalai – „uodegų“ sąrašas

1. Kvepalai su „Dior Home Intense“ uodega

Kai purškiate intensyvų „Dior Homme Intense“ kvapą, jo aromatas po naudojimo sklandys kelias valandas. Tai ne tik ilgalaikiai kvepalai, bet ir vieni geriausių kada nors vyrams skirtų uodegos kvepalų.

Parodose parfumerijoje pasirodęs „Homme Intense“ labai supainiojo rainelės užuominą, skirtą … lūpų dažų kvapui. Įdomu tai, kad tai neatima jo vyriškumo, priešingai – kvapo Dioras stebėtinai tinka brandiems vaikinams.

2. Jeano Paulo Gaultierio Le Male kvepalai su uodega

Kai galvojame apie ilgai išliekančius vanilinius pintus kvepalus, ateina į galvą vienas atsakymas – „Le Male“. Jeano Paulo Gaultierio „Jūrininkas“ jau seniai sulaukė pilnametystės, tačiau jis visiškai nepaseno. Kvepalų pagrindas – kontrastingos levandų, cinamono, mėtų, vanilės ir tonkos pupelių natos – jos ir šaltos, ir šiltos; ir aštrus bei gaivus. 90-ųjų dešimtmečio „Le Male“ kvapas karaliavo šokių klubuose – tai svarbiausi vakarėlių kvepalai, jei norite būti ten prisiminti.

3. Amouage su mylimo vyro uodega

„Amouage“ laikoma vienų geriausių kvepalų gamintoja. Visas išskirtinio prekės ženklo darbas Amouage jie yra patvarūs ir gali pasigirti fenomenalia uodega kaip povas. Medžio aromatinė mylimojo vyro kompozicija turi papildomą kokybę – ji traukia moteris. Taip yra dėl ylang-ylango aliejaus, kuris veikia kaip afrodiziakas. Ilgaamžiai kvepalai riedės už jūsų kaip uoslės skraistė.

Patikrinkite geriausius uodegos kvepalus. Ar turite savo pasiūlymų? Praneškite mums „Facebook“! Galbūt jūsų pasiūlymą įtrauksime į geriausių pintų kvepalų reitingą! 🙂