„Xiaomi mobile“: kas geriausia

Jei „Xiaomi“ kuo nors išsiskiria, tai yra tai, kad jis siūlo labai gero kainos ir kokybės santykio mobiliuosius telefonus bei turi platų modelių katalogą. Nepaisant to, kad tai tikrai jauna įmonė, šiuo metu ji užima didelę rinkos dalį išmaniųjų telefonų sektoriuje. Be to, pastaraisiais metais ji išplėtė savo pasiūlą įvairiausiems gaminiams.

Jei perkate „Xiaomi“ mobilųjį telefoną, užtikrinate tvarkingo ir spalvingo dizaino, kokybiško ekrano ir tikrai konkurencingos kainos įrenginį. Tai, be kitų dalykų, yra „Redmi Note 9 Pro“, vieno iš jo geriausių bestselerių. Arba „Xiaomi Mi Note 10“ – geriausias pavyzdys to, ką galėtume pavadinti aukščiausios klasės vidutinės klasės.

Svarbiausias

 • „Xiaomi“ mobilieji telefonai išsiskiria tuo, kad siūlo puikų kainos ir kokybės santykį, pateikia labai atsargų dizainą ir turi labai gero lygio autonomines baterijas.
 • „Xiaomi“ praktiškai visuose savo MIUI mobiliuosiuose telefonuose įdiegia savo „Android“ pagrįstą tinkinimo sluoksnį.
 • Pirmasis kriterijus, į kurį turite atsižvelgti, norėdami pasirinkti „Xiaomi“ mobilųjį telefoną, yra jo naudojimas. Remdamiesi tuo, galite apsvarstyti kitus kriterijus, tokius kaip procesorius, RAM ar ekranas.

Geriausi „Xiaomi“ telefonai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Pirmiausia norėtume jums pristatyti penkis „Xiaomi“ telefonus, pasižyminčius geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Jie yra tokie:

Geriausio kainos ir kokybės santykio „Xiaomi“ mobilusis telefonas

„Xiaomi Mi Note 10“ siūlo vidutinės klasės kainą daugybei funkcijų, kurių galite tikėtis iš aukščiausios klasės mobiliojo telefono. Pradedantiesiems išsiskiria kompaktiškas dizainas ir 6,47 colių (AMOLED) ekranas. Jo korpusas apima 2,2 GHz (gigahercų), 6 GB („Snapdragon 730G“) procesorių.gigabaitų) RAM ir 128 GB talpos atmintį.

Jis turi 5 260 mAh (miliamp valanda) akumuliatorių, kuris užtikrina iki 11 valandų ekrano autonomiją. Be to, jis pateikia įspūdingą fotografavimo įrenginį su penkiomis kameromis ir 108 MP (megapikselių) skiriamąja geba.

Geriausias vidutinės klasės „Xiaomi“ mobilusis telefonas

„Xiaomi Redmi Note 9 Pro“ integruotas 6,67 colių ekranas su skiriamąja geba Pilnas HD +, 2,3 GHz „SnapdragonTM 720G“ procesorius ir 6 GB RAM. Be to, jis turi 64 MP keturračių kamerą su 4K ir 5 020 mAh bateriją. Trumpai tariant, viskas, ko galite paprašyti iš vidutinės klasės mobiliojo telefono, tačiau už įspūdingą kainą.

Jį galima rinktis dviem būdais: viena su 64 GB talpos talpa ir viena su 128 GB. Be to, jis turi šoninį pirštų atspaudų jutiklį.

„Xiaomi“ vidutinės klasės mobilusis telefonas su geriausiu ekranu

Pirmas dalykas, atkreipiantis „Xiaomi Mi 9T“ dėmesį, yra įspūdingas dizainas ir puikus ekrano ir kūno santykis (91%). Taigi galite mėgautis 6,39 “AMOLED ekranu.

Viduje jis integruoja „Snapdragon 730“ procesorių, 6 GB RAM ir 128 GB atmintį. Be to, jis turi trigubą 13 MP, 48 MP ir 8 MP galinę kamerą ir automatinę kamerą iššokantis langas priekinis. Pirštų atspaudų skaitytuvas yra šone. Ir jis ateina su veido atpažinimo sistema.

Pilniausias vidutinės klasės „Xiaomi“ mobilusis telefonas

„Xiaomi Redmi Note 9 Pro“ turi 6,67 col. „DotDisplay“ ekraną Pilnas HD, „Qualcomm SnapdragonTM 720G“ procesorius ir 6 GB RAM. Be to, jame integruota keturračių kamera su AI (dirbtiniu intelektu) ir 64 MP pagrindinis jutiklis.

Jo talpa yra 128 GB ir 5 020 mAh baterija. Be abejo, tai tikrai subalansuotas prietaisas ir, be to, jo kaina yra įspūdinga už jo siūlomus privalumus.

Geriausias pigus „Xiaomi“ mobilusis telefonas

„Xiaomi Redmi 8“, mūsų nuomone, yra geriausias pasirinkimas, jei ieškote pigaus mobiliojo telefono, skirto pagrindiniam naudojimui, pavyzdžiui, skambinti telefonu, atsakyti į „WhatsApp“ pranešimus ir naršyti internete.

Jis turi „Snapdragon 439 Octa Core“ procesorių, 3 GB RAM ir 32 GB atminties. Be to, jis integruoja 6,2 “HD + ekraną, o jo akumuliatoriaus talpa yra 5000 mAh. Ir jis turi dvigubą SIM lizdą.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Xiaomi“ telefonus

Prieš perkant „Xiaomi“ mobilųjį telefoną, būtina aiškiai žinoti, ko galite tikėtis iš įrenginio. Todėl svarbu išspręsti visas galimas abejones dėl jų naudos. Kad galėtumėte juos išspręsti, parengėme jums šį skyrių.

„Xiaomi“ mobilieji telefonai išsiskiria tuo, kad siūlo puikų kainos ir kokybės santykį, pateikia labai kruopštų dizainą ir turi labai gero lygio autonomines baterijas. (Šaltinis: Latif: r3xNjBV18p0 / Unsplash.com)

Kam patartina pirkti „Xiaomi“ mobilųjį telefoną?

„Xiaomi“ savo mobiliųjų telefonų kataloge turi daug įvairių modelių. Todėl galima nebijoti klysti, kad „Xiaomi“ telefonai idealiai tinka bet kokio tipo vartotojams, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Panašiai yra įrenginių, skirtų jaunesnei auditorijai ir kitiems, turintiems profesionalesnį profilį.

Tas pats atsitinka ir su kainų diapazonu. Yra jų už mažiau nei 150 eurų, idealiai tinka mažesniam biudžetui arba tiems, kuriems nereikia labai galingo mobiliojo ryšio. Nors kitu kraštutinumu yra aukščiausio diapazono modeliai. Ten ypač išsiskiria jo autentiškas flagmanas: „Mi 10 Pro“, kurio kaina, atsižvelgiant į versiją, gali būti apie 1 000 eurų.

„„ Xiaomi “pavyko išpopuliarinti išmanieji telefonai Visame pasaulyje “.

Kokie yra „Xiaomi“ telefonų pranašumai ir trūkumai?

Pastaraisiais metais „Xiaomi“ kiekvieną sezoną išleido dešimtis naujų modelių, o tai aiškiai parodo jos prietaisų populiarumą. Nors pagrindinė to priežastis yra puikus kainos ir kokybės santykis, tiesa ta, kad ji nėra vienintelė.

Privalumas

 • Jie siūlo puikų kainos ir kokybės santykį.
 • Jie pateikia labai kruopštų dizainą.
 • Jų naudojamas MIUI tinkinimo sluoksnis nuolat atnaujinamas.
 • „MIUMI“ siūlo daugybę pritaikymo galimybių.
 • „Xiaomi“ turi daug priedų, kuriuos galite prijungti prie savo mobiliojo telefono.
 • Jų mobilieji telefonai yra labai geri.

Trūkumai

 • Tarp tiek daug modelių gali būti sunku pasirinkti vieną.

Kokią operacinę sistemą naudoja „Xiaomi“ mobilieji telefonai?

Išskyrus „Xiaomi“ yra įsipareigojusi įdiegti savo MIUI įrenginiuose, a šakutė (alternatyvi versija) „Android“, kuri beveik visiškai modifikuoja operacinę sistemą. Taigi galima sakyti, kad „Xiaomi“ mobilieji telefonai turi savo tapatybę. Pagrindiniai pakeitimai, kuriuos jis pateikia „Android“ atžvilgiu, yra šie:

 • Pakeitimas dėžė programų, sukurtų programų puslapyje (darbalaukiuose) ir greitai pasiekiamame puslapyje raštai.
 • Pranešimų juostoje sujungiamos geriausios „Android“ ir „iOS“.
 • Nustatymų meniu, suskirstytas į kelias kategorijas.
 • Galimybė suaktyvinti antrąją erdvę, kuri yra funkcija, kuria naudodamiesi turėtumėte du mobiliuosius įrenginius viename. Taigi juo gali naudotis kitas vartotojas.
 • Patentuota sistemos programų atnaujinimo priemonė.
 • Galimybė atnaujinti operacinę sistemą rankiniu būdu.
 • Mažas automatizuotas pranešimų valdymas.

„Xiaomi“ praktiškai visuose savo MIUI mobiliuosiuose telefonuose įdiegia savo „Android“ pagrįstą tinkinimo sluoksnį. (Šaltinis: Tworuszka: wr-usjbqizq / Unsplash.com)

Kokios yra pagrindinės sistemos taikymo „Xiaomi“ mobiliuosiuose telefonuose?

Kaip ką tik matėme, „Xiaomi“ mobilieji telefonai naudoja alternatyvią „Android“ versiją, kurią sukūrė bendrovės inžinieriai. Dėl to jie gali naudoti keletą savo programų. Svarbiausi yra šie:

 • Program saugumo: Galinga ir išsami saugos programa, kuri taip pat padeda optimizuoti jūsų prietaiso veikimą. Taigi, be kitų funkcijų, galite išvalyti atmintį, ieškoti virusų ir užblokuoti programas.
 • Mano nuotolinio valdymo pultas: Įtraukta į „Xiaomi“ mobiliuosius telefonus, turinčius infraraudonųjų spindulių prievadą. Leidžia prijungti mobilųjį telefoną prie kitų įrenginių, tokių kaip televizoriai, dekoderiai ar projektoriai. Taigi jis gali būti naudojamas kaip nuotolinio valdymo pultas.
 • Midrop: Tai leidžia jums siųsti failus į kitus „Android“ įrenginius per „Wi-Fi“ tinklą.
 • Temos: Su kuria galima atsisiųsti skirtingus sąsajos dizainus, nemokamus ar mokamus, sistemai.
 • Mano debesis: Siūloma nemokama 5 GB debesies saugykla.

Ko jums gali prireikti iš mobiliojo telefono?

Šiandieniniai mobilieji telefonai turi daugybę funkcijų ir jų įvairovė. Vieni geriau žinomi, kiti mažiau. Kai kuriuos galima įsigyti praktiškai visuose modeliuose, kitus – tik kai kuriuose. Pažiūrėkime, kurie yra svarbiausi ir kodėl jų gali prireikti.

 • NFC: Technologija, leidžianti belaidžiu būdu sujungti skirtingus įrenginius, vien juos suartinant. Tai būtina, jei norite mokėti savo mobiliuoju telefonu.
 • Pirštų atspaudų skaitytuvas: Šiandien tai tapo būtina daugeliui programų. Ypač naudinga programas iš bankų arba mokėti internetu. Jis gali eiti ant mobiliojo telefono galo, šono arba tame pačiame ekrane. Be to, tai greitas ir patogus būdas atrakinti įrenginį.
 • Lengvas atpažinimas: Jis siūlo tas pačias galimybes kaip ir pirštų atspaudų skaitytuvas, tačiau, jei įmanoma, patogiau.
 • „Bluetooth“: Jis yra standartinis visiems mobiliesiems telefonams ir leidžia prijungti skirtingus įrenginius. Visų pirma, tai labai naudinga prijungiant garsiakalbius ar ausines prie mobiliojo telefono.
 • Dviguba SIM kortelė: Norėdami turėti du telefono numerius tame pačiame įrenginyje. Taigi, galite turėti SIM kortelę asmeniniam naudojimui, o kitą – darbui.

Jei perkate „Xiaomi“ mobilųjį telefoną, užtikrinate tvarkingo ir spalvingo dizaino, kokybiško ekrano ir tikrai konkurencingos kainos įrenginį. (Šaltinis: Latif: 6kVDN0VGj3c / Unsplash.com)

Pirkimo kriterijai

Geriausias būdas būti sėkmingam perkant mobilųjį telefoną, tiek iš „Xiaomi“, tiek iš kito gamintojo, yra atsižvelgti į keletą pirkimo kriterijų. Svetainėje REVIEWBOX.es mes naudojome:

Naudokite tai, ką ketinate padaryti iš mobiliojo telefono

Priklausomai nuo to, kokį mobilųjį telefoną naudosite, jums geriau tinka vienas ar kitas modelis. Nereikia ir to paties tipo prietaisų, kuriuos galite naudoti kasdien, kaip tuos, kuriuos ketinate naudoti profesionalioms programoms ar žaisti vaizdo žaidimus. Štai keletas rekomendacijų šiuo klausimu:

 • Jei norite, kad mobilusis skambintų, prisijunkite prie socialinių tinklų, retkarčiais nufotografuokite ir mažai ką, jums tinka vienas iš žemos klasės modelių. Geras pasirinkimas yra „Xiaomi Redmi 8.“. Arba, net jei jūsų biudžetas yra ribotesnis, „Xiaomi Redmi 7A“.
 • Jei norite mobiliojo telefono su gera kamera, aukščiausios klasės našumas, tačiau kaina labai …

Parašykite komentarą