Geriausi mobiliųjų telefonų pasiūlymai

Jei norite palyginti visas savo galimybes, žiniatinklyje nėra geresnių šaltinių nei mūsų savaitinis geriausių mobiliųjų telefonų pasiūlymų apibendrinimas. Čia mes įtraukiame kiekvieną mažmenininką, vežėją ir prekės ženklą į vieną lengvai naršomą sąrašą, kuriame yra daugybė galimybių ir visiems biudžetams.

Geriausi šios savaitės mobiliųjų telefonų pasiūlymai turi daug puikių galimybių tiek „iOS“, tiek „Android“ vartotojams. Kaip visada, „iPhone 12“ turi puikių pasirinkimų prekybai keliuose pirmaujančiuose operatoriuose, taip pat šiuo metu rasite „Verizon“ nemokamų „iPhone 11“ variantų. Daugiau į „Android“? Mes rekomenduotume „Samsung“ stulbinančias 700 dolerių nuolaidas per savo puikią prekybos programą ir net naujausius „OnePlus“ flagmanus, kuriuos šiuo metu galima įsigyti su nemokama belaidžių ausinių porele.

Mobiliųjų telefonų pasiūlymai: greitos nuorodos

Mobiliųjų telefonų pasiūlymai paprastai būna dviejų formų. Pirma, kaip tiesioginė išankstinės kainos nuolaida, kuri ypač būdinga atrakintiems įrenginiams, ir, antra, kaip paketo sandoris dėl prekybos ar naujo plano pirkimo pas vežėją. Tai nereiškia, kad yra ir kitų puikių galimybių, taigi, jei planuojate prekiauti savo senu telefonu nauju atrakintu įrenginiu, taip pat galėsite gauti puikų mobiliųjų telefonų pasiūlymą.

Dabar puikus laikas ir ieškoti. Nors praėjome tradicinius metų pabaigos pardavimo laikotarpius, dėl kurių labai sumažėjo kainos, naujausi „Samsung“ leidimai iš tikrųjų sukrėtė mobiliųjų telefonų pasiūlymų kraštovaizdį, suteikdami daugybę puikių galimybių visų rūšių įrenginiams.

Mes suapvalinome savo geriausius pasirinkimus žemiau, bet jei ieškote kažko šiek tiek konkretesnio, mes taip pat turime atskirus skyrius, skirtus operatorių pasiūlymams, atrakintiems telefonams ir išankstinio mokėjimo telefonams. Tiesiog slinkite žemyn arba naudokite patogias naršymo nuorodas, kad pereitumėte į jums aktualią skiltį.

Geriausi mobiliųjų telefonų pasiūlymai JAV

Operacijos telefonu

Violetinės spalvos „Apple iPhone 12“: dabar galima „Verizon“, AT&T, ir „Apple“
Ieškote „iPhone 12“ mobiliųjų telefonų pasiūlymų, bet norite kažko šiek tiek … kitokio? Neseniai išleista „12“ ir „12 Mini“ yra gana nauja „Purple“ spalva – visiškai naujas įrenginio ir bet kokio „Apple“ įrenginio atspalvis. Dar geresnės naujienos – šią naują spalvą gali įsigyti visi geriausi vežėjai ir mažmenininkai, pateikti žemiau esančiame mūsų sąraše. Peržiūrėti sandorį

„Apple iPhone 11“: nemokamai su nauju neribotu duomenų planu ir linija „Verizon“
Šią savaitę vienas geriausių mobiliųjų telefonų pasiūlymų visoje „Verizon“ svetainėje yra šiek tiek senesnis (bet vis tiek fantastiškas) „iPhone 11.“. Didelis raudonas dabar suteikia šį įrenginį nemokamai, jei jį pasiimate su nauja linija. tinkamas neriboto duomenų planas. Tai yra pagrindinis įspėjimas čia – tai nėra techniškai atnaujinimas, todėl esamiems klientams reikės pridėti naują eilutę. Vis dėlto tai yra geriausia reklama, kurią dar matėme šiame „Verizon“ įrenginyje, todėl nepraleiskite jos.

„Apple iPhone 12“: sutaupykite 700 dolerių, naudodamiesi prekybos ir neribotu AT&T planu
„AT&T“ mobiliųjų telefonų pasiūlymai dėl 12 serijų šią savaitę suteiks jums labai garbingą sutaupymą iki 700 dolerių su tinkama prekyba. Atminkite, kad, kaip ir kitų kitų pirmaujančių operatorių akcijos, čia taip pat turite pasirinkti naują neribotą planą, kad galėtumėte būti tinkami. Geros naujienos yra tai, kad šias santaupas taip pat galima rasti 12 „Mini“, 12 Proir 12 „Pro Max“.Peržiūrėti sandorį

„Apple iPhone 12“: sutaupykite iki 430 dolerių nuolaida tinkamam „T-Mobile“ prekybai
Gauti geriausią „T-Mobile“ aprėptį? Ne bėda, taip pat yra puikių mobiliųjų telefonų pasiūlymų, susijusių su šiuo „iPhone 12“ operatoriumi. Maksimali 430 dolerių nuolaida, kai prekiaujama, šios savaitės „T-Mobile“ santaupos nėra tokios geros, kaip ir konkurentų vežėjų. vis dėlto. Tai sakė, jei tai yra jūsų pasirinktas vežėjas, jūs vis tiek galite sau šiek tiek sutaupyti. Peržiūrėkite sandorį

„Apple iPhone 11“: 10 dolerių per mėnesį su nauju neribotu AT&T planu
Nors „Verizon“ „iPhone 11“ mobiliųjų telefonų pasiūlymai šią savaitę tikrai pavagia pasirodymą, „AT&T“ taip pat yra stiprių galimybių, jei tai yra jūsų pasirinktas vežėjas. Norėdami įsigyti šį įrenginį tik už 10 dolerių per mėnesį, nereikia jokių prekybos būdų, tik naują neribotą planą, todėl tai yra gana ekonomiškas pasirinkimas, jei nenorite atiduoti seno įrenginio.

„Samsung Galaxy S21“ serija: nusipirkite vieną, gaukite vieną arba sutaupykite 1100 dolerių, naudodamiesi prekybos ir neribotu „Verizon“ planu
„Verizon“ mobiliųjų telefonų pasiūlymai apima fantastiškus naujausių „Samsung“ pavyzdinių „Samsung“ pavyzdžių pasirinkimus – „Galaxy S21“ seriją. Šiuo metu galite įsigyti iki 1 000 dolerių nuo antro įrenginio, kai įsigyjate pirmą planą su nauju planu, arba labai pagarbiai sutaupote iki 1 100 dolerių viename įrenginyje, kai prekiaujate. Abu šie variantai galioja taikant naują neribotą planą tik dabar, bet yra dar 300 dolerių už griebimus, jei atsitiks, kad perjungsite iš kito operatoriaus. Atkreipkite dėmesį, kad šis sandoris taip pat galimas „Galaxy S21 Plus“ ir „Galaxy S21 Ultra“.Peržiūrėti sandorį

„Apple iPhone SE“: 16 dolerių per mėnesį nemokamai su neribotu „Verizon“ duomenų planu
Antrasis iš mūsų nemokamų „iPhone“ mobiliųjų telefonų pasiūlymų „Verizon“ šią savaitę yra „iPhone SE“. Paprastai tai yra didžiausio biudžeto „iPhone“, į kurį reikia atsižvelgti, nors šią savaitę galite efektyviai nemokamai įvertinti „iPhone 11“ tomis pačiomis sąlygomis (naujas neribotas planas), dabar rekomenduotume pasirinkti tą vieną. Atkreipkite dėmesį, kad šį įrenginį galite nemokamai pasiimti ir „AT&T“, bet tik sutaupę 200 dolerių prekybos mainus (5 dolerių per mėnesį su nauju neribotu planu).

„Apple iPhone XR“: 20 dolerių per mėnesį nemokamai su neribotu „Verizon“ duomenų planu
Arba taip pat galite patikrinti „Verizon“ mobiliojo telefono pasiūlymus „iPhone XR“, jei norite kažko, kas atrodo šiek tiek plonesnis nei „iPhone SE“. Šiuo metu tai yra tokia pati „nemokama su nauju planu“ reklama kaip „iPhone 11“ ir „iPhone SE“, nors tikrai rekomenduotume 11, nes tai yra galingiausias (ir brangiausias) įrenginys.

„Apple iPhone XS“: 5 dolerių per mėnesį su nauju neribotu duomenų planu „AT&T“
Vienas iš geriausių „pigių“ variantų mobiliųjų telefonų pasiūlymams „AT&T“ yra „iPhone XS“ – dabar senesnis įrenginys, tačiau vis tiek išties galingas pavyzdinis pavyzdys. Šiuo metu vežėjas atiduoda šį pinigus tik už 5 dolerių per mėnesį naudodamas naują neribotą duomenų planą. Tai iš tikrųjų ta pati kaina kaip „iPhone SE“ „AT&T“ tomis pačiomis sąlygomis, todėl tikrai verta apsvarstyti, ar neprekiaujate. Peržiūrėti sandorį

  • „Verizon“turi visą savo svetainės skyrių, skirtą telefoniniams pasiūlymams
  • AT&Ttaip pat siūlo platų telefoninių pasiūlymų asortimentą
  • Sprintasšiuo metu siūlo nemokamus telefonus ir kitus puikius telefonų pasiūlymus

Jei neprieštaraujate operatoriaus keitimui, galite rasti daugybę geriausių išmaniųjų telefonų pasiūlymų iš didžiojo ketverto. Pagrindiniai operatoriai dažnai leis jums padalyti telefono kainą į mėnesinius mokėjimus nuo 18 iki 30 mėnesių, o kartais ir ilgiau. Jų siūlomi sandoriai dažnai sumažina telefono kainą, kartais net siūlo telefoną nemokamai.

Norėdami gauti šiuos pasiūlymus, paprastai turite pridėti naują eilutę ir prisiregistruoti naudoti konkretų mobiliojo ryšio planą. Bet jei vis tiek planuojate gauti neribotą duomenų planą, jie gali padaryti daug prieinamesnę galimybę pasiimti visiškai naują telefoną.

Jei norite pasinerti į konkrečius operatorius, turime puikų turinį „Verizon“ pasiūlymų ir „AT&T“ pasiūlymų puslapių pavidalu. Čia rasite visą turimų sąrašą, įskaitant nuolaidas planams ir net nemokamus telefonus.

Atrakinti mobiliųjų telefonų pasiūlymai

„Apple iPhone 12“: 799,99 dolerių 274 dolerių su tinkama prekyba „Apple“
Sutaupykite 525 dolerių –
Norėdami atrakinti mobiliųjų telefonų pasiūlymus „Apple“ įrenginiuose, mes tikrai rekomenduojame oficialią „Apple“ prekybos programą. Nors tai šiek tiek bamperis, neturite daugybės mažmenininkų, iš kurių galite rinktis, „Apple“ programa iš tikrųjų yra tikrai dosni. Šiuo metu maksimalus 525 dolerių sutaupymas gali būti pasiektas tinkama 12 serijos prekyba, o tai gali padėti gerokai kompensuoti šią išankstinę kainą.
„iPhone 12 Pro“:
999 dolerių 474 dolerių | „iPhone 12 Pro Max“: 1 099 dolerių 574 doleriųPeržiūrėti sandorį

„Samsung Galaxy S21“: 799,99 dolerių 99,99 dolerių su tinkama „Samsung“ prekyba
Sutaupykite 700 dolerių –
Jei ketinate atrakinti savo „Galaxy S21“ mobiliųjų telefonų medžioklę, primygtinai rekomenduojame patikrinti oficialią „Samsung Store“ prekybos programą. Visus tris įrenginius galima įsigyti su didžiulėmis nuolaidomis iki 700 dolerių, o „Samsung“ imsis daugybės įvairių gamintojų prietaisų, įskaitant įrenginius su įtrūkusiais ekranais.
„Galaxy S21 Plus“: 999 dolerių 299 dolerių | „Galaxy S21 Ultra“: 1199 dolerių 499 doleriųPeržiūrėti sandorį

„OnePlus 9“ nemokama „OnePlus Buds Z“ 729,99 dolerių „OnePlus“
Štai naujausias „Android“ flagmanas, pasirodęs rinkoje – „OnePlus 9.“. Nors šie įrenginiai neturi visiškai tokios pat galios, kaip „Apple“ ar „Samsung“, jų nuolaida nėra, jie yra fantastiški. Šiuo metu oficialioje parduotuvėje galite pasiimti šį įrenginį su aukščiausios klasės komponentais ir nuostabia „Hasselblad“ prekės ženklo fotoaparatų sistema su nemokama belaidžių ausinių antgaliu.

„OnePlus 9 Pro“ nemokama „OnePlus Buds Z“ 1069 dolerių „OnePlus“
Antrasis iš dviejų naujų „OnePlus“ įrenginių – „OnePlus 9 Pro“ – tiesiogiai konkuruoja su „iPhone 12 Pro“ ir net su „Samsung Galaxy S21 Ultra“. Turint keturių kamerų masyvą ir aukščiausios kokybės 120Hz AMOLED ekraną, tai tikrai verta dėmesio. Užsisakykite dabar ir patys nemokamai įsigysite nemokamą „OnePlus“ ausinių porą, kurios vertė 50 dolerių. Peržiūrėkite pasiūlymą.

„Samsung Galaxy Note 20 Ultra“: 1299,99 dolerių 849,99 dolerių su tinkama „Samsung“ prekyba
Sutaupykite 450 dolerių –
Šios savaitės „Amazon“ mobiliųjų telefonų pasiūlymuose parduodama ne tik „Galaxy S21“ serija, bet ir gausite nemažą išankstinę „Galaxy Note 20 Ultra“ nuolaidą. Tai yra puikus pasirinkimas, jei ieškote kažko su šiek tiek daugiau ekrano nekilnojamojo turto, nes jo AMOLED ekranas yra visiškai nuostabus. Tai taip pat yra visapusiškas „S-Pen“ palaikymas, jei norite, kad jūsų telefonas atliktų ne tik pagrindinius dalykus. Peržiūrėti sandorį

„Apple“ atnaujinimo programa: sutaupykite iki 370 dolerių atnaujintame „iPhone“
„Refurb tech“ turi šiek tiek blogų atstovų, bet išgirskite mus – atnaujinto „iPhone“ pasiėmimas tiesiai iš pačios „Apple“ parduotuvės turi daugybę privalumų, išskyrus tai, kad yra tiesiog pigus. „Apple“ atnaujinimas reiškia, kad jūs gaunate visiškai oficialias atsargines dalis, kokybės užtikrinimo testus ir tikrai turtingą garantiją bei grąžinimo laikotarpį. Būtinai apsvarstykite tai, jei norite sutaupyti šiek tiek pinigų. Peržiūrėkite sandorį

„Google Pixel 5“: 699,99 dolerių „Best Buy“ – 649,99 dolerių
„Google Pixel“ įrenginiuose rasti atrakintų mobiliųjų telefonų pasiūlymų yra gana sunku, nes dauguma mažmenininkų nėra linkę jais pasislėpti. Tai reiškia, kad jei šią savaitę perkate įrenginį tiesiai iš „Best Buy“, mažmenininkas suteiks jums mažą, bet sveikintiną suaktyvinimo nuolaidą, kuri kada nors taip gali padėti sumažinti šią sąskaitą.

„Google Pixel 4a“: 349,99 dolerių „Best Buy“ – 299,99 dolerių
Sutaupykite 50 dolerių –
Jei ieškote gero biudžeto „Android“ įrenginio, galite apsvarstyti „Best Buy“ mobiliųjų telefonų pasiūlymus „Google Pixel 4a“. Šiuo metu siūlomas nedidelis, bet sveikintinas 50 dolerių aktyvavimo nuolaidas, kuris leis jums kišenėje šį gana naują įrenginį, kurio kaina siekia vos 300 dolerių. Tai nėra mažiausia kaina, kurią matėme šiame įrenginyje (249 dolerių), tačiau šią savaitę tai vis dar yra gana gera galimybė.

  • „Apple“siūlo išankstines nuolaidas atrakintiems telefoniniams sandoriams su prekybos partneriais
  • „Samsung“ sutaupykite iki 500 dolerių …