Virtuvės sifonas: kas yra m

Ar norite žengti dar vieną žingsnį ruošdami patiekalus ir pasijusti tikru virėju? Galbūt virtuvės sifonas yra atsakymas į jūsų norus. Nors tai nėra vienas populiariausių virtuvės elementų tarp virtuvės gerbėjų, didiesiems ekspertams jis yra labai naudingas.

Su sifonu skystį galime paversti skaniu putėsiai per labai trumpą laiką. Taip, ir visa tai azoto dioksido (N2O) dėka. Bet nesijaudinkite, tai nėra taip sudėtinga, kaip atrodo. Arba todėl, kad niekada apie juos negirdėjote, arba todėl, kad norite daugiau informacijos, prisijunkite prie mūsų, šiandien mes jums viską pasakysime.

Svarbiausias

 • Ar žinote molekulinę virtuvę? Na, virtuvės sifonas yra jo naudinga žvaigždė. Jo naudojimas leidžia sukurti labai įvairias tekstūras, tokias kaip putplastis ar oras, tiek karštas, tiek šaltas. Ir taip, jie jau pasiekė mūsų namus.
 • Nepaisant to, kaip iš pradžių atrodo sudėtingos jo funkcijos, jo naudojimas yra labai paprastas, o rezultatai yra tikrai įspūdingi. Nuo šiol tradiciniams patiekalams, tokiems kaip bulvių omletas ar plakta grietinėlė, galite suteikti šiek tiek rafinuotumo.
 • Svarbu tai, kad galutinio pasirinkimo metu atsižvelgiame į tokius pirkimo kriterijus kaip medžiagos, talpa, priedai ar sauga. Tokiu būdu įsitikiname, kad renkamės mums tinkamiausią.

Geriausi virtuvės sifonai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kadangi tikriausiai ne tai, ką svarstėte pirkti dažnai, manome, kad geriausias būdas pradėti šį vadovą yra pateikti rekomendaciją. Mes tyrėme ir pristatome jums geriausius virtuvės sifonus rinkoje. Atkreipkite dėmesį, galbūt vienas iš jų yra jūsų!

Vartotojų mėgstamas virtuvės sifonas prisijungęs

Didžioji dauguma vartotojų prisijungęs Jie nustatė šį virtuvės sifoną kaip savo mėgstamiausią. Viena iš priežasčių yra tikrai puikus praktiškumo ir paprastumo derinys. Tai 500 mililitrų talpos sifonas, paruošiantis tiek karštas, tiek šaltas putas (iki 45 ºC).

Butelis pagamintas iš aliuminio, o galvutė iš ABS (akrilnitrilo butadieno stireno), labai atsparaus ir saugaus plastiko. Be to, jame yra trys skirtingi purkštukai, kad galėtumėte pasirinkti priklausomai nuo patiekalo, kurį ruošiatės gaminti.

Įmantriausio ir universaliausio dizaino virtuvės sifonas

Šiuo virtuviniu sifonu galite plakti grietinėlę ar grietinėlę, gaminti putėsiai ar net sukurti kavą su skystu azotu. Taip, visi su tuo pačiu straipsniu. Jame yra trys purkštukai, kad kiekviename recepte leistumėtės fantazijai.

Be to, kadangi jis pagamintas iš aliuminio, o purkštukai pagaminti iš nerūdijančio plieno, jį galima naudoti tiek su karštais, tiek su šaltais skysčiais. Elegantiškas ir rafinuotas juodas dizainas suteiks jums galutinį prisilietimą, kad pasijustumėte ekspertu.

Geriausias sodos virtuvinis sifonas

Jei norite skysčius paversti gazuotais gėrimais, tai yra virtuvės sifonas, kurio ieškojote. Su juo paprastą sodą, gaiviuosius gėrimus ar kokteilius bus lengviau nei bet kada. Jis yra klasikinio dizaino, pagamintas iš aliuminio ir su šlifuota danga, kuri jums patiks.

Jis tinka visoms standartinėms 8 gramų C02 kasetėms be sriegio. Tačiau saugokitės, jie nėra įtraukti. Be to, bus svarbu, kad jūs visada plautumėte rankomis ir šiltu vandeniu, laikydamiesi gamintojo rekomendacijų.

Geriausios N2O kapsulės jūsų virtuvės sifonui

Paprastai virtuvės sifonuose nėra N2O kapsulių. Todėl svarbu žinoti, kur jų gauti. Šiuo atveju mes parodysime jums maždaug 8 gramų gryno maistinio azoto oksido kapsules, kurios užtikrina, kad maiste neliks jokio skonio.

Jie, žinoma, yra suderinami su daugeliu sifonų, jei jiems reikia 8 gramų apkrovos. Gamintojas rekomenduoja vieną kapsulę 500 mililitrų sifonams ir dvi kapsules vieno litro sifonams.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie virtuvės sifonus

Dabar, kai šiek tiek įsivaizduojate, ką gali pasiūlyti virtuvės sifonas, galite pamatyti arčiau jo naudojimo. Tačiau jums taip pat gali būti pateikti keli klausimai. Jokių problemų, mes atsakysime į kiekvieną iš jų žemiau. Šaudyk!

Nepaisant to, kaip iš pradžių atrodo sudėtingos jo funkcijos, jo naudojimas yra labai paprastas, o rezultatai yra tikrai įspūdingi. (Šaltinis: Fesenko: 116225593 / 123rf.com)

Kam tiksliai skirtas virtuvės sifonas?

Tai pirmas klausimas, kuris gali ateiti į galvą. Nes jei aš niekada jo nevartojau, ar man jo tikrai reikia? Tačiau klausimas yra ne tas, o greičiau: ką man gali pasiūlyti virtuvės sifonas? Nes iš tikrųjų jo pranašumų yra gana daug. Patikrinkite patys!

 • Skanias putas galime paruošti per trumpą laiką ir pasiekę profesionalių rezultatų.
 • Preparate naudojamas N2O nekeičia maisto skonio, tačiau pagerina (ir labai) jo išvaizdą.
 • Su sifonu galite paruošti įvairiausių receptų: nuo padažų, iki kokteilių, sodos, kavos putų ar skanių putėsiai.
 • Jis gali būti naudojamas tiek karštų, tiek šaltų receptų gamybai.
 • Jų dėka suteiksime naują gyvenimą tradiciniams receptams, tokiems kaip bulvių omletas ar plakta grietinėlė.
 • Atsarginės dalys paprastai yra universalios ir lengvai randamos.
 • Jo naudojimas, jei reikiami veiksmai vykdomi ir atliekami saugiai ir atsakingai, yra labai paprastas.

Kaip naudojate virtuvės sifoną?

Prieš uždėdami rankas ant galvos, turime įspėti, kad naudoti virtuvės sifoną nėra taip sunku, kaip atrodo. Tiesą sakant, kad jums būtų dar lengviau, mes parengėme keletą veiksmų, kuriais viskas vyks sklandžiai:

 1. Paruoškite recepto pagrindą, ty ingredientus, kuriuos ketinate naudoti. Paruoštą, įsitikinkite, kad jis yra visiškai įtemptas, kad sifonas neužsikimštų.
 2. Užpildykite sifoną recepto pagrindu iki 80% sifono talpos. Labai svarbu, kad neviršytumėte šios sumos.
 3. Atsargiai uždarykite sifoną, prisukdami galvą prie stiklo.
 4. Įdėkite N2O mokesčius. Norėdami tai padaryti, įdėkite kapsules į rezervuarą ir palaukite, kol išsiskirs visos dujos. Tada išimkite tuščią kapsulę.
 5. Pasirinkite kandiklį, kurį ketinate naudoti, ir įsukite jį į vietą.
 6. Tris ar keturis kartus stipriai purtykite sifoną iš viršaus į apačią (dujos apačioje).
 7. Jei darote šaltas putas, sifoną įdėkite į šaldytuvą, niekada į šaldiklį. Kita vertus, jei putos bus karštos, turėtumėte jas įdėti į bain-marie.
 8. Kai ketinate patiekti, sifoną padėkite aukštyn kojomis vertikaliai ir paspauskite svirtį taip, kad putėsiai.
 9. Prieš atidarydami, įsitikinkite, kad sifonas buvo visiškai ištuštintas.
 10. Prieš laikydami sifoną, kruopščiai išvalykite ir išdžiovinkite.

Ar žinote molekulinę virtuvę? Na, virtuvės sifonas yra jo naudinga žvaigždė.
(Šaltinis: Fedorkondratenko: 105027881 / 123rf.com)

Kokios priežiūros reikia virtuvės sifonui?

Mes žinome, kad kai pradėsite, negalėsite nustoti jo naudoti. Norint padidinti sifono ilgaamžiškumą ir padaryti jį tikrai naudingą jums, svarbu jį visada laikyti geriausios būklės. Jums tereikia nerimauti dėl tinkamo valymo. Tam būtina žinoti skirtingas jo sudedamąsias dalis:

Skalbiant sifoną, svarbu jį išmontuoti ir įsitikinti, kad kiekviena dalis yra švari ir sausa, prieš dedant atgal į saugyklą. Virtuvės sifonuose yra nedidelis šepetėlis, kuris padės lengviau ir patogiau pasiekti bet kokią mažą erdvę.

Ar saugu naudoti virtuvės sifoną?

Nors jie naudojami su dujomis esant aukštam slėgiui, virtuvinio sifono naudojimas, jei jis atliekamas teisingai, neturi būti pavojingas. Be to, mes taip pat galime atsižvelgti į keletą patarimų, kurie padės mums užtikrinti saugumą naudojant:

 • Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite, ar visos sifono dalys yra nepriekaištingos būklės.
 • Jei yra tokių, kurie rodo menkiausius pablogėjimo požymius, pakeiskite juos. Norėdami padidinti saugumą, atkreipkite ypatingą dėmesį į gumą ant galvos.
 • Visada išvalykite sifoną iškart po kiekvieno naudojimo, kad išvengtumėte užsikimšimo.
 • Atidžiai laikykitės naudojimo instrukcijų.

“Taip pat svarbu labai gerai išvalyti galvutės viduje esančią gumą, kad ji ir toliau tinkamai užsandarintų.”

Ar virtuvinis sifonas yra tas pats, kas sodos sifonas?

Tai yra viena iš dažniausiai pasitaikančių abejonių, kai kalbame apie virtuvės sifonus. Ne, jie nėra tokie patys kaip sodos sifonai. Tiesą sakant, svarbu žinoti šių dviejų straipsnių skirtumus, nes vienintelis jų bendras bruožas yra išorinė išvaizda. Mes parodome tai išsamiau šioje lentelėje:
Charakteristikos Virtuvinis sifonas Sodos sifonas
Pagrindinis naudojimas Paruoškite putas ir kremus Paruoškite gazuotų gėrimų
Šalys Puodelis, galva, antgaliai ir kapsulių laikiklis Puodelis, galva, antgaliai ir kapsulių laikiklis
Medžiaga Nerūdijančio plieno arba aliuminio Stiklas

Todėl, jei norite paruošti kokteilius, gaiviuosius gėrimus ar putojančius vandenis, geriausia gauti sodos sifoną. Priešingu atveju, norint sukurti putų tekstūrą ir putėsiai Su skysčiais geriausias pasirinkimas yra tradicinis virtuvės sifonas.

Pirkimo kriterijai

Mes prieiname prie paskutinio skyriaus. Joje kalbėsime apie skirtingus pirkimo kriterijus, kuriuos turėtumėte įvertinti prieš priimdami galutinį sprendimą. Kaip matote vadovo pradžioje, yra daugybė skirtingų virtuvės sifonų modelių. Tokiu būdu išsirinksite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį.

Medžiaga

Ar žinojote, kad labai lengva atskirti kokybiškus virtuvės sifonus nuo ne tokių? Norėdami tai padaryti, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių jis pagamintas. Sifonai dirba su dujomis esant slėgiui, todėl svarbu, kad naudojamos medžiagos būtų atsparios.

Dažniausiai virtuvės sifonams naudojamas nerūdijantis plienas ir aliuminis, sodos sifonams – stiklas. Tuo tarpu purkštukai taip pat gali būti pagaminti iš kieto maistinio plastiko. Jei jūsų žiūrimame modelyje nėra šių medžiagų, geriau rinkitės kitą.

Su sifonu galite paruošti įvairiausius receptus: nuo padažų, iki kokteilių, sodos, kavos putų ar skanių putėsių. (Šaltinis: „Nowak“: 29661890 / 123rf.com)

Gebėjimas

Kitas svarbus klausimas yra pajėgumas. Sifonų atveju talpa turės įtakos receptų bazės kiekiui, kurį galime įvesti. Atminkite, kad juos galima užpildyti tik iki 80%, taigi, atsižvelgiant į kiekvieno modelio matmenis:

Parašykite komentarą