Kas yra D-asparto rūgštis? | Privalumai, Sid

Kas yra D-asparto rūgštis?

Pirmiausia yra žinoma, kad D-asparto rūgštis padidina hormono išsiskyrimą smegenyse, todėl gaminasi testosteronas. Tai yra viena iš dviejų amino rūgšties asparto rūgšties formų. Kita forma yra L-aspartatas. Aminorūgštys atlieka daugybę organizmo funkcijų, tačiau tikriausiai jau esate susidūrusios su jomis kaip visų baltymų rūšių, kartu su hormonais ir neuromediatoriais, statybinėmis medžiagomis.

D-asparto rūgštis jūsų centrinėje smegenų srityje sukelia hormonų, tokių kaip liuteinizuojantis hormonas, folikulus stimuliuojantis hormonas ir augimo hormonas, išsiskyrimą.

D-asparto rūgšties nauda

1. Padidina energijos lygį

Vienas pagrindinių testosterono kiekio padidinimo iš žemiau normalaus lygio iki normalaus ar aukšto lygio pranašumų yra pagerėjusi energijos gamyba, o tai gali reikšti geresnę fizinio krūvio ištvermę ir didesnę sportinę veiklą.

2. Geresnis miegas

Didesnis testosterono lygis taip pat buvo įvardytas siekiant geresnio nakties miego, o tai reiškia geresnį energijos lygį, jau nekalbant apie geresnę sveikatą ir atsigavimą po paskutinės treniruotės.

3. Gera jūsų tiražui

Ar žinojote, kad testosteronas taip pat skatina raudonųjų kraujo kūnelių koncentraciją organizme ir padeda deguoniui tiekti raumenis? Tai gali reikšti didesnį pajėgumą auginti raumenis, taip pat geresnę fizinę ištvermę.

D-asparto rūgštis kultūrizmui

Neabejotinai dažniausia papildymo D-asparto rūgštimi priežastis yra kultūrizmas. Natūralūs natūralūs testosterono stiprintuvai yra labai paklausūs sporto pasaulyje, bet ypač svorio metimo bendruomenėje.

Geros naujienos yra tai, kad toli gražu neįmanoma toliau auginti raumenų, kai sulauksi 50–60 metų. Kaip žinoma, kad testosteronas yra atsakingas už raumenų auginimą, vyresnio amžiaus žmonės, kurie vis dar nori auginti raumenis tokiu pat greičiu, kaip ir jaunesniais laikais, dažnai naudoja natūralius, legalius papildus, kad padidintų šio svarbaus hormono gamybą.

Normalus ar didelis testosterono kiekis pagerina raumenų baltymų gamybą, todėl vystosi liesa raumenų masė. Testosteronas taip pat slopina kortizolio, kuris yra hormonas, galintis sukelti daugiau skrandžio riebalų ir raumenų audinio, gamybą.

Šie faktai kartu su miegą gerinančiais, energijos suteikiančiais normalaus ar aukšto testosterono kiekio rezultatais daro D-asparto rūgštį potencialiai vertingu priedu bet kokio amžiaus svorio kilnotojams.

D-asparagino rūgšties šalutinis poveikis

Labai didelis testosterono kiekis gali sukelti tam tikrą šalutinį poveikį. Tačiau spuogų ir plaukų augimas ir vystymasis paprastai žinomas tarp tų, kurių testosterono lygis yra labai didelis, kartu su padidėjusiu agresijos lygiu ir didesniu apetitu.

D-asparto rūgštis plačiai laikoma saugia ir nėra įtraukta į uždraustą sportinę medžiagą.

Paimkite namų pranešimą

Kaip galimą testosterono stiprintuvą, D-asparto rūgštį dažnai naudoja reguliarūs sporto salės lankytojai ir norintys padidinti raumenų masę.