Geriausi skausmą malšinantys vaistai

8 geriausi skausmą malšinantys vaistai

Gydytojai nejuokauja ir nesišaipo sakydami, kad skausmą reikia gerbti. Tai apsauginis mechanizmas, sukurtas evoliucijos procese ir įspėjantis apie bet kokias kūno problemas. Mūsų urviniai protėviai, jausdami skausmą, pasitraukė iš mamutų medžioklės ir šaknų rinkimo proceso ir ieškojo pastogės, kurioje galėtų ramiai prigulti.

Tačiau mums, šiuolaikiniams žmonėms, toks skaičius netiks. O priesaiką „ir sveika, ir sergant“ reikėtų duoti ne prie vestuvių altoriaus, o personalo skyriuje kreipiantis dėl darbo. Todėl kartais tenka ieškoti būdų, kaip kūną ir dvasią sugrąžinti į darbingą būklę ir bent kuriam laikui pamiršti skausmą.

Kokius geriausius vaistus nuo skausmo mums pasiūlys farmacijos pramonė? Viskas, priklausomai nuo to, kokio skausmo jums reikia atsikratyti.

Geriausi galvos skausmo vaistai

Galvos skausmas yra pripažintas lyderis mūsų būklių, reikalaujančių skausmo malšinimo, „hitų parado“. Dažnas ar nuolatinis skausmas yra priežastis kreiptis į gydytoją. Bet jei tai kartojasi periodiškai, o prieš tai patiriamas per didelis darbas ar psichoemocinis stresas, problemos sprendimas yra pirmosios pagalbos vaistinėlėje.

Citramonas


Nuotrauka: www.piluli.ru

Pakuotės, kurioje yra 10 tablečių, kaina svyruoja nuo 10 iki 50 rublių, priklausomai nuo gamintojo.

Privalumai. Citramonas jau daugiau nei dešimtmetį laikomas pasirinktu vaistu nuo neaiškios kilmės galvos skausmo. Jame esanti acetilsalicilo rūgštis gerai anestezuoja ir malšina uždegimus, kofeinas plečia kraujagysles ir malšina jų susiaurėjimo sukeltus skausmus, o jei dėl aukštos temperatūros skiltų galva, būklę palengvins paracetamolis.

Trūkumai. Acetilsalicilo rūgštis griežtai draudžiama vartoti vaikams ir žmonėms, turintiems kraujavimo sutrikimų. Taip pat neigiamą jos poveikį gali pilnai pajusti skrandžio opalige ir podagra sergantys žmonės – ši medžiaga gali sukelti ligos paūmėjimą.

išvadas. Tai įmanoma, bet būkite atsargūs. Įvertinimas – 9 balai iš 10.

Atsiliepimai. “Geriausias vaistas nuo galvos skausmo. Ir nereikia nieko galvoti. Ypač jei slėgis normalus“.

Corvalol


Nuotrauka: www.smed.ru

50 ml buteliuko kaina yra apie 40 rublių.

Privalumai. Nors Corvalol tradiciškai laikomas „širdies“ ir „nervų“ vaistu, jis yra tiesiog nepakeičiamas esant tam tikram galvos skausmui. Tai galvos skausmas, kurį sukelia nervinis nuovargis ir nemiga, kurie dažnai yra tos pačios grandinės grandys. Nerviniai nervai neleidžia užmigti, miego trūkumas sukelia dar daugiau problemų su nervais, o visa tai vainikuoja nuobodus galvos skausmas, kuris neleidžia užmigti net tomis palaimintomis dienomis, kai niekas ir niekas netrukdo. tu. Lengvas raminamasis Corvalol poveikis padės pašalinti neurotinius sutrikimus jų pradinėje stadijoje, nesiimant stiprių migdomųjų ar trankviliantų. O antispazminis vaisto poveikis bus patikima pagalba gydant spazminės kilmės galvos skausmus.

Trūkumai. Nors raminamasis poveikis yra nereikšmingas, Corvalol vis tiek negali vartoti žmonės, kurių kasdienis ar profesinis darbas reikalauja didesnės koncentracijos.

išvadas. Veiksmingas vaistas, kuris, atsižvelgiant į pakuotės lapelį, padės susidoroti su gana įvairiomis sveikatos problemomis. Dešimt balų iš 10.

Atsiliepimai. “Nebrangus ir patikrintas vaistas. Corvalol buvimą vaistinėlėje seku labai atidžiai – mano organizmas toks, kad vieną kartą verta susinervinti, tada mėnesiui pamirštu normalų miegą ir savijautą – galva plyšta. Porą vakarų iš eilės geriu Corvalol, lyg viskas nuimama ranka“.

Geriausios priemonės nuo dantų skausmo

Geriausias vaistas nuo dantų skausmo yra kvalifikuotas odontologas, kuris pašalins skausmo priežastį ir atitinkamai šį simptomą. Bet dantys apie jų „įėjimą į sceną“ neįspėja, ne visada pavyksta apsilankyti pas gydytoją, o numalšinti skausmą bent tiek, kad pavyktų užmigti – tereikia čia ir dabar.

Nimesil


Nuotrauka: xn—-7sbbagv9a0aajf4ag2p.xn--p1ai

Pakuotės, kurioje yra 30 paketėlių, kaina yra apie 820 rublių.

Privalumai. Nimesil priklauso vaistinei NVNU (nesteroidinių vaistų nuo uždegimo) grupei, kuri yra labai svarbi nuo danties skausmo – vystosi reaguojant į uždegimą, …