Geriausi žaislai vaikams nuo 2 metų

Kubeliai – labai senas, unikalus lavinamasis žaislas ikimokyklinio amžiaus vaikams. Kubelių rinkinys ne tik padės 2 metų vaikui lavinti motoriką, vaizduotę, susikaupimą, jų pagalba kartu su tėvais mažylis nesunkiai išmoks spalvas, raides ir skaičius (jei yra paveikslėlių) , taip pat pastatyti tikrą namą. Kubeliai nėra sutvirtinti, o tai reikalauja, kad kūdikis būtų atsargus dirbant ir padeda įvaldyti fizines daiktų savybes.

Mediniai kubeliai laikomi geriausiais dvejų metų berniukams ir mergaitėms, nes medžiaga yra ekologiška, o gautos figūros bus stabilesnės. Krasnokamsko gamykla kaip tik gamina tokius komplektus, gaminiai gaminami iš buko, liepų ir beržo, padengti saugiais akriliniais dažais. Rinkinyje „Kūdikis“ yra ne tik kubeliai, bet ir kaladėlės bei kitos figūrėlės, iš kurių vaikas gali statyti įvairias piramides ir namelius.

Eksperto nuomonė: „Žinoma, kad kūdikiui labiausiai rūpi tie daiktai ir žaislai, kurie buvo suaugusio žmogaus rankose arba su kuriais žaidė su suaugusiuoju. Kalbėdami įvardinkite objektus: „Tai raudonas kubas. Duok man žalią kubą“. Pirmieji įgūdžiai labai svarbūs, jie formuoja vaikų suvokimą ir sąmonę ne vienerius metus, todėl būtinai bendraukite su vaiku, žaiskite su juo kaladėles. Galina Yaroshuk, biologijos mokslų daktarė, klinikinė psichologė.