Geriausias 2021 metų šunų bėgimo takelis

Negalima pervertinti svarbos, kad jūsų šuo turėtų pakankamai mankštos. Jei esate šuns savininkas, toks kaip mes, jūs žinote, kiek geriau elgiatės ir esate laimingas, kai kruopščiai pasportavote.

Šuniui judant yra keletas gerai žinomų privalumų –

  • Psichinė stimuliacija. Jei jūsų šuo praleidžia visą dieną sėdėdamas viduje be naujų patirčių, tai kentės nuobodulys! Nors galite naudoti puikius šunų galvosūkių žaislus, padedančius dirbti jų smegenyse, jų judėjimas yra gyvybiškai svarbus būdas skatinti jų smegenis ir kūną.
  • Palaikykite sveiką kūną. Veiklos įprotis yra jūsų šunų ilgalaikės sveikatos pagrindas. Veterinarijos gydytojai apskaičiavo, kad iki 40% naminių gyvūnėlių turi antsvorio JAV, o tai gali sukelti brangių sveikatos problemų, tokių kaip diabetas, klubo sąnario displazija ir trumpesnė gyvenimo trukmė.
  • Venkite elgesio problemų. Kai kurios labai energingos šunų veislės, tokios kaip piemenys ar terjerai, gali veikti nepageidaujamai, jei jomis nesinaudojama pakankamai. Tai gali būti tokie dalykai, kaip duobės kasimas į sofą ar kilimo išdraskymas – visos brangios problemos, kurias reikia išspręsti! Tai yra daug pigiau, jei ilgainiui tai pratins jūsų šunį.

Dabar, kai žinome savo šuns mankštos naudą, ką daryti, jei jūsų gyvenimo sąlygos to neleidžia?

Jei gyvenate daugiabutyje, kuriame nėra vietos šuniui, ar netoliese esančiame parke, gali būti sunku rasti tinkamą vietą šuniui vedžioti.

Be to, tiems, kurie dirba visą dieną, jūs negalėsite grįžti namo tik sutemus ir naktį nesijausite patogiai vedžiodami šunį.

Geriausia išspręsti šias bėdas yra tai, kad jūsų šuo bus vienas iš geriausi šunų bėgimo takeliai!

Šuns bėgimo takelio ypatybės

Kai renkatės šunų bėgimo takelį, yra keletas pagrindinių funkcijų, į kurias norėsite sutelkti dėmesį, kad rastumėte geriausią savo šuniui.

  1. Bėgimo takelio dydis. Šunų bėgimo takeliai yra tam tikrų dydžių, kad atitiktų jūsų šuns dydį. Žinoma, mažesnis šuo gali puikiai naudoti vieną iš didesnių bėgimo takelių, tačiau jums gali patikti mažesnio mažesnio bėgimo takelio mažesnis plotas, jei galite tai išsisukti.
  2. Bėgimo takelio greitis. Dauguma bėgimo takelių yra nuo 5 iki 7,5 mylių per valandą, tačiau norėsite įsitikinti, kad bėgimo takelio greitis atitinka jūsų šuns mėgstamą mankštą. Greitis maždaug 1–3 mylių per valandą bus ėjimo greitis, priklausomai nuo jūsų veislės, o 4–7 mylių per valandą – bėgimo / bėgimo greitis, priklausomai nuo jūsų veislės.
  3. Bėgimo takelio matmenys. Jei turite ribotą erdvę, turėsite įsitikinti, kad perkamas bėgimo takelis tiks ten, kur jums reikia. Daugelis gamintojų labai nori išvardyti savo gaminio matmenis, todėl jam atvykus nėra staigmenų.

Taip pat yra keletas funkcijų, kurias turėtumėte žinoti apie šunų bėgimo takelius, kurie skiriasi nuo žmonių.

  • Šoninės sienos / strypai. Kad jūsų šuo nešoktų nuo bėgimo takelio šono, daugumoje šunų bėgimo takelių yra šoninių sienų / juostų tvirtinimo elementų, kurie palaiko jūsų šunį tiesia linija. Tai ypač naudinga, kai jūsų šuo pirmą kartą mokosi naudotis bėgimo takeliu.
  • Lengvai pasiekiami valdikliai. Šunų bėgimo takelių valdikliai paprastai yra nukreipti nuo šuns link bėgimo tako priekio, kur galite lengvai koreguoti. Kai kurie netgi turi nuotolinio valdymo pultus, kurie leidžia atlikti pakeitimus netoliese įrenginio!
  • Skirtas šunims! Jei kada nors bandėte vedžioti šunį ant žmogaus bėgimo takelio, tikriausiai matėte keletą su juo susijusių problemų. Pradedantiesiems šunys dažnai nubėga nuo bėgimo takelio šono arba netyčia užmauna dvi letenas ant plastiko, kuris uždengia variklį bėgimo takelio priekyje, sugadindamas įrenginį ir nutraukdamas jų mankštą.
  • Ilgesnės pėsčiųjų zonos. Labai svarbu dideliems šunims!

Dabar, kai turite visą reikalingą foną, galite pasinerti į geriausius mūsų šunų bėgimo takelius!

Geriausias bendras šunų bėgimo takelis

dogPACER LF 3.1

Funkcija Gebėjimas
Pakreipimas 5–9 laipsniai šilumos
Greitis 0,5 – 7,5 MPH
Šuns svorio diapazonas 1 – 179 svarai
Matmenys 77 ″ A x 27,5 ″ P x 46,5 ″ A aukštis

„DogPACER LF 3.1“ yra geriausias šunų bėgimo takelis dėl daugybės puikių priežasčių, į kurias mes pateksime, bet pradžiai apžvelgsime keletą pagrindinių dalykų.

Sukurtas visų dydžių šunims, šis bėgimo takelis yra gerai pastatytas ir gali būti naudojamas praktiškai su bet kuriuo šunimi, iki 179 kg!

Šis bėgimo takelis turi greičio reguliavimą nuo 0,5–7,5 MPH kuris puikiai tinka visoms veislėms ir dydžiams. Jei norite suteikti šuniui skirtingo lygio iššūkį, nuolydį galima reguliuoti nuo 5 iki 9 laipsnių. Vienas dalykas, kurį reikia atkreipti dėmesį į nuolydį, yra tai, kad jis turi būti rankiniu būdu sureguliuotas, kol šuo naudoja bėgimo takelį, jo negalima pakeisti, kai jis naudojamas.

„DogPACER LF 3.1“ suteikiama vienerių metų garantija visoms dalims ir viso plieno rėmo garantija. Aukščiau esančioje nuotraukoje pastebėsite, kad jis yra su lengvais, sulankstomais šoniniais skydeliais, kad jūsų šuo judėtų į priekį ir nešoktų. Visas pats įrenginys sveria apie 85 svarus.

Vienas nuostabus bruožas, dėl kurio šis šuns bėgimo takelis tikrai išsiskiria, yra sulankstomas dizainas. Nustatant mankštą, šio bėgimo takelio pėdsakas yra 77 ″ ilgio x 27,5 ″ pločio ir 46,5 ″ aukščio (ten, kur iškyla plieninė šoninė atraminė sija).

dogpacer-bėgimo takelis sulankstytas

Kai nenaudojamas, bėgimo takelį galima nulenkti tik iki 42,5 ″ ilgio x 22 ″ pločio ir 8,5 ″ aukščio. Tai daro „DogPACER LF 3.1“ puikiai tinka turintiems ribotą erdvę! Taip pat yra a „dogPACER Minipacer“ modelis skirtas šunims, kurių svoris ne didesnis kaip 55 kg, – šis modelis nesulankstomas, o surinkus matmenis yra 42 ″ ilgio x 21,5 ″ pločio ir 28,5 ″ aukščio.

Bėgimo takelis leidžia reguliuoti bėgimo takelio greitį 1/10-osios MPH dalimis ir yra su 3 užprogramuotomis „mankštos programos“. Šios programos yra lengvos, vidutinės ir sunkios, kurios automatiškai sureguliuos bėgimo takelio greitį taip, kad šuo pakaitomis rikštų ir vaikščiotų.

dogpacer bėgimo takelio kompiuteris

Pavyzdžiui, lengva treniruotė kaitaliojasi nuo 1,5 iki 3 MPH, o tai gali būti naudinga mažesniam šuniui. Galite rankiniu būdu pakoreguoti greitį, jei programa naudojama aukštyn arba žemyn, o tai yra puiku, kad gautumėte tą pritaikytą patirtį savo pūkui.

Valdymo skydelio rodmenys pakaitomis rodys praėjusį laiką (arba likusį laiką, jei vykdote pratimų programą), dabartinį greitį, nuvažiuotą atstumą ir sudegintas kalorijas.

Kadangi „dogPACER LF 3.1“ turi beveik viską, ko gali prireikti iš šunų bėgimo takelio, jis uždirba mūsų geriausią pasirinkimą geriausias šunų bėgimo takelis! Puikiai tinka bet kokio dydžio šuniui ar veislei, nenusivilsite tokiu pasirinkimu.

Geriausia pigi šunų bėgimo takelių alternatyva

„Confidence Power Plus“

Funkcija Gebėjimas
Pakreipimas Negalima reguliuoti
Greitis 0,6 – 6,2 MPH
Šuns svorio diapazonas 1 – 250 svarų
Matmenys (sulankstyti) 49 ″ L x 24 ″ W x 11 ″ H

Jei jūsų biudžetas yra tikrai nedidelis ir jums reikia pigiausio varianto, galite pažvelgti į šį „Confidence Power Plus“ bėgimo takelį, kuris buvo sukurtas žmonėms, tačiau paprastai jo galima rasti už mažiau nei 200 dolerių.

Šio bėgimo takelio talpa yra 250 svarų, o greitis svyruoja nuo 0,6 iki 6,2 MPH. Šis bėgimo takelis gali sulankstyti į stovimą padėtį, kad būtų lengva juos laikyti, o tai gali būti pardavimo faktorius kai kuriems žmonėms. Jis taip pat labai lengvas, apie 55 kg.

lengvas šunų bėgimo takelis

Svarbu nepamiršti, kad nors bėgimo takelį įsigyjate pigiau, jis nebuvo sukurtas optimaliai šunims. Jums nereikės, kad valdymo pultas būtų nukreiptas į bėgimo takelį, arba šoninių skydelių, kad šuo būtų laikomas vėžėje.

Kitas svarbus klausimas yra tas, kad variklis montuojamas bėgimo takelio priekyje, o ne po juo. Tai suteikia jūsų augintiniui galimybę užlipti ant variklio plastiko dangtelio, esančio įrenginio priekyje.

Mūsų 90 svarų šuo myli kapstantis triukšmas, kai jis atsistoja ant plastiko, ir dažnai bandys tai padaryti, užuot pratęs! Tai tikrai negali būti naudinga komponentų tarnavimo laikui.

Šis bėgimo takelis taip pat neturi jokio nuolydžio reguliavimo, kurį verta apsvarstyti.

Geriausias šuns ratas (bėgimo takelio alternatyva)

„GoPet TreadWheel“

gopet bėgimo ratukas
Funkcija Gebėjimas
Pakreipimas Nėra
Greitis Neribota
Šuns svorio diapazonas Skiriasi pagal modelį
Matmenys 56 ″ A x 30 ″ P x 50 ″ L (skiriasi pagal modelį)

Tai gali atrodyti kaip milžiniškas žiurkėno ratas, tačiau „GoPet TreadWheel“ skirtas šunims! Tai tikrai įdomi alternatyva šunų bėgimo takeliui, kurio veikimui nereikia energijos.

Ratas veikia taip, kad šuo yra įdėtas į ratą, ir jis gali bėgti ar vaikščioti norimu tempu. Iš pradžių reikės išmokyti šunį naudoti ratą (naudojant daugybę skanėstų!), Tačiau paprastai vos per 10 minučių jūsų pūkuotas draugas jį užklups. Daugelis šunų galų gale pamilo ratą ir šokinėja į jį, savininkams net neraginant.

Vienas unikalus „TreadWheel“ privalumas yra tai, kad jis leis jūsų šuniui sprukti visu greičiu, jei jis to nori! Vienintelis greičio apribojimas yra jūsų šuns galimybės.

„TreadWheel“ yra trijų dydžių – mažas, vidutinis ir didelis. Vieneto matmenys ir svoris labai skiriasi, pateikiama naudinga lentelė, kuri padės rasti jums tinkantį dydį –

Mažas Vidutinis Didelis
Matmenys 44 ″ A x 30 ″ P x 40 ″ L 56 ″ A x 30 ″ P x 50 ″ L 70 ″ A x 35 ″ P x 65 ″ L
Maksimalus šuns svoris 25 svarai 80 svarų 150 svarų
Protektoriaus rato svoris 42 svarai 163 svarai 200 svarų

Aukščiau pateiktos rekomendacijos dėl šuns svorio. Siūlome jums padidinti dydį, jei jūsų šuo yra arti jų siūlomo maksimalaus svorio, ypač jei tai ilgesnė veislė. Jei ratas per mažas, šunims yra nepatogiau sportuoti.

Atsižvelgiant į pačių vidutinių ir didelių „TreadWheels“ svorį, greičiausiai jie nėra tokie dalykai, kuriais norėtumėte dažnai judėti.

Peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kaip šunys džiaugiasi gerai bėgdami „GoPet TreadWheel“!

Tai apibendrina mūsų geriausios šunų bėgimo takelio rekomendacijos, jei ieškote daugiau mankštos įrankių, peržiūrėkite geriausius žaislus, kad mankštintumėte šunį.