Kindle: Kas yra geriausias iš

El. Knygų žiūrovai arba el. skaitytojai Pastaraisiais metais jie tapo vienu populiariausių technologinių prietaisų. Pirmasis buvo komercializuotas 2004 m., O 2007 m. Pasirodė pirmasis „Kindle“ modelis, kurį sukūrė „Amazon“. Remiantis elektroninio rašalo technologija, šie prietaisai sujungia patogumą, universalumą ir ilgai veikiančias baterijas.

„Kindle“ žiūrovai yra vieni iš perkamiausių pasaulyje, šiuo metu aštuntos kartos prietaisų, kuriais prekiauja „Amazon“. Šiuo metu parduodami modeliai yra 2016 m. Versija su jutikliniu ekranu; naujasis „Kindle“ su įmontuota šviesa; „Paperwhite“ modelis; ir, pagaliau, „Oasis“, pažangiausia ir su daugiau funkcijų.

Svarbiausias

  • Jau aštuntosios kartos „Amazon“ įrenginiai yra tarp žiūrovų el. knygos labiausiai išsami, universali ir pažangiausia rinkoje. Keturi jo modeliai gali patenkinti skirtingų tipų vartotojų skonį ir pageidavimus, o jų kainos ir kokybės santykis yra nepralenkiamas.
  • Nors jo veikimas yra gana paprastas, visuomet kyla abejonių dėl palaikomų failų tipų arba kaip į šiuos įrenginius įkelti skaitmenines knygas. Gebėjimas skaityti komiksus ir mangas, taip pat vaikų pavadinimus yra kitos įdomios „Kindle“ modelių galimybės.
  • Nors bandysime išsiaiškinti pagrindines abejones dėl „Amazon Kindle“ įrenginių, prieš įsigyjant verta sau užduoti keletą klausimų. Pavyzdžiui, būti atsitiktiniu skaitytoju nėra tas pats, kas įprastas, nes tai paveiks „Kindle“ modelį, kurį planuojate įsigyti.

Geriausios pakuros rinkoje: mūsų rekomendacijos

„Kindle“ elektroninės knygos šiandien yra geriausias pasirinkimas, jei galvojate įsigyti „eReader“. Tačiau skirtingų modelių charakteristikos labai skiriasi. Toliau mes išvardinsime pagrindines kiekvieno modelio funkcijas: integruotą šviesą, „Wi-Fi“ ryšį ar atsparumą vandeniui, be kitų savybių.

„Kindle“ su 6 colių jutikliniu ekranu

Jo 16 cm ilgio, 11,5 cm pločio ir 160 gramų svorio paverčia šį modelį vienu lengviausių ir patogiausių naudoti „Kindle“. Dėl atspindžių nebuvimo ir jo elektroninio prisilietimo skaitymo patirtis tampa praktiškai tokia pati kaip popierinės knygos. Be to, puikus akumuliatoriaus autonomiškumas leis jį naudoti kelias savaites be jo įkraunant.

Dviejų spalvų – juodai baltos spalvos – modelis turi „Wi-Fi“ ryšį, kuriuo galite pasiekti parduotuvę el. knygos iš „Amazon“. Taip pat galite belaidžiu būdu siųsti failus į suderinamus formatus į savo įrenginį, ypač AZW3, AZW, TXT, PDF ir MOBI. Jo talpa yra 4 GB, daugiau nei pakankamai tūkstančiams knygų.

„Kindle“ su integruota priekine šviesa

Nerasta jokių produktų.

Šio naujojo „Kindle“ integruota reguliuojama 4 LED lemputė leidžia skaityti bet kokiomis šviesos sąlygomis, suteikiant, kaip ir ankstesniam modeliui, puikią autonomiją ir 6 colių jutiklinį ekraną. „Wi-Fi“ ryšys taip pat leidžia atsisiųsti turinį tiesiai į įrenginį, nereikia jo prijungti prie kompiuterio.

Naudodami paprastus ir intuityvius valdiklius galite pabraukti, pridėti pastabų, versti žodžius ar ieškoti jų reikšmės, koreguoti šrifto dydį ir dalytis citatomis savo socialiniuose tinkluose. Be to, ir technologijų dėka “Šnabždesys„„ Amazon “galite tęsti skaitymą ten, kur baigėte tablėtė arba išmanųjį telefoną dėka „Kindle“ programos, skirtos mobiliesiems įrenginiams.

„Kindle Paperwhite“

„Paperwhite“ modelis yra iki šiol ploniausias ir lengviausias „Kindle“ modelis, turintis 6 colių (colių) ekraną su visiškai plokščiu kraštu. Reguliuojama priekinė šviesa, apsauga nuo atspindžio ir 300 dpi (pikselių colyje) skiriamoji geba leidžia skaityti šiame įrenginyje sunkiai pritaikomą patirtį su kitų prekės ženklų įrenginiais.

Tarsi to būtų negana, „Kindle Paperwhite“ yra nepralaidus vandeniui, todėl idealiai tinka skaityti prie jūros ar prie baseino. Ir jei numesite jį į vandenį, nesijaudinkite. „IPX8“ technologija leidžia įrangai atlaikyti panardintą į gėlą vandenį iki vienos valandos, dviejų metrų gylyje.

„Kindle Oasis“

7 colių ekranu ir 300 dpi raiška „Oasis“ yra „eReader“ Tai siūlo daugiau „Kindle“ šeimos funkcijų. Ergonomiškas dizainas leidžia laikyti jį taip, lyg tai būtų knyga, su galimybe pasukti puslapius paliečiant ekraną ar mygtukus. Kaip ir „Paperwhite“, jis taip pat yra nepralaidus vandeniui.

Šis modelis taip pat turi savireguliuojantį priekinį apšvietimą, kuris automatiškai prisitaiko prie aplinkos sąlygų. Kaip ir „Paperwhite“, galite rinktis „Kindle Oasis“ su „Wi-Fi“ arba modelį, kuriame yra „Wi-Fi“ ir 3G. „Oasis wifi + 3G“ įrenginiai leidžia belaidžiu būdu prisijungti prie nemokamo tinklo, kurį „Amazon“ turi daugiau nei 100 šalių.

Tablėtė Ugnis

Nors tai nėra visiškai elektroninių knygų skaitytuvas, tablėtė „Amazon Fire“ 7 ir 8 colių versijose leidžia skaityti el. knygos dėka nemokamos „Kindle“ programos. Nebūti a „eReader“, baterijos veikimo laikas yra daug trumpesnis nei „Kindle“ įrenginių, nors jos autonomija gali siekti iki septynių valandų.

„Kindle“ skaitymo programos dėka galite naudoti savo tablėtė Ugnies, tarsi tai būtų elektroninių knygų žiūrovas. Šioje programoje yra daugybė „Kindle“ įrenginių funkcijų, pavyzdžiui, dalijamasi citatomis, suteikiama prieiga prie papildomos informacijos apie skaitomą knygą ar konsultuojamasi su žodynu.

Prekių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti el. skaitytojai Pakurti

Žiūrovai el. knygos „Kindle“ yra labai lengva valdyti dėl savo puikaus dizaino ir intuityvaus dizaino programinė įranga. Kita vertus, kyla abejonių, kai turime nuspręsti dėl vieno iš keturių jos tipų. Nors jie visi iš esmės turi tas pačias funkcijas, tarp keturių modelių, kuriuos turėtumėte žinoti, yra svarbių skirtumų.

„Kindle“ el. Knygų žiūrovus labai lengva naudoti.
(Šaltinis: Warakorn Harnprasop: 29468697 / 123rf.com)

Kokie failai yra suderinami su „Kindle“ įrenginiais?

„Kindle“ el. Knygų žiūrovai gali natūraliai skaityti „Kindle 8“ (AZW3), „Kindle“ (AZW), PDF, TXT, neapsaugotus MOBI ir KLR failus. Tačiau įrenginys taip pat gali nuskaityti failus HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP formatais, jei jie buvo anksčiau konvertuoti.

Be galimybės skaityti elektronines knygas suderinamais formatais, „Kindle“ siūlo galimybę nešiotis visus reikalingus dokumentus į savo įrenginį. Norėdami tai padaryti, turėsite juos nusiųsti el. Paštu į savo „Kindle“, vartotojo el. Pašto adresu, kuris jums bus priskirtas, kai užregistruosite savo įrenginį „Amazon“.

“Jungtinėse Amerikos Valstijose minkštuosius popierius pakeitė pakurtas, kuris puikiai tinka keliauti į darbą, tačiau kietais viršeliais leidžiamų leidimų parduodama daugiau nei bet kada. Aš raginu leidėjus paversti mano knygas gražiais objektais, tai būtina, kai jūs konkuruoja su nematerialiaisiais “.

Savo „Kindle“ galite siųsti failus, kurių formatai yra šie: „Microsoft Word“ (DOC, DOCX), PDF, HTML, TXT, RTF, JPEG, GIF, PNG, BMP, PRC ir MOBI. Kai išsiųsite failais, pridėtais prie jūsų vartotojo el. Pašto, gausite savo „eReader“ failai konvertuoti į „Kindle“ formatą. Tuo pačiu el. Paštu galite siųsti kelis failus vienu metu.

Norėdami automatiškai gauti konvertuotus failus, turite būti prisijungę prie „Kindle“ įrenginio „Wi-Fi“ ar „3G“, kad ir koks būtų jūsų modelis. Naujas turinys bus atsisiųstas automatiškai, kai kitą kartą įjungsite įrenginį. Taip pat yra galimybė konvertuoti failų formatus naudojant skirtingas failų tvarkymo programas. el. knygos, kaip ir Kalibras.

Kaip pirkti el. knygos per savo pakurti?

„Kindle“ įrenginiai suteikia galimybę bet kur nusipirkti „Amazon“ parduotuvės pavadinimą iš bet kurios vietos, jo nereikia prijungti prie kompiuterio. Dėl savo „Wi-Fi“ ir 3G ryšio (jis yra prieinamas tik kai kuriuose „Paperwhite“ ir „Oasis“ modeliuose), turėsite prieigą prie didžiulio knygų rinkinio, per kelias sekundes atsisiųsdami turinį į savo „Kindle“.

Tiesiogiai naudodamiesi savo „Kindle“, galėsite patekti į milijonų knygų katalogą, iš jų 100 000 už mažiau nei 4,95 euro. Be to, jei užsiprenumeruojate „Kindle Unlimited“ paslaugą, už nedidelę sumą per mėnesį galite neribotai rinktis iš daugiau nei milijono el. knygos. O jei nenorite užsiprenumeruoti, vis tiek turėsite 1400 viešosios nuosavybės klasikų, kurias galite nemokamai įsigyti.

Galite siųsti į „Kindle“ failus, kurių formatai yra „Microsoft Word“, PDF, HTML ir kt. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 116426704 / 123rf.com)

„Amazon“ parduotuvėje įsigytas turinys bus saugomas jų serveriuose debesyje, kad visada galėtumėte prie jų prisijungti, neatsižvelgdami į naudojamą įrenginį. Tokiu būdu, jei pamiršote pasiimti „Kindle“ atostogų, nesijaudinkite, bet kada galite tęsti savo knygos skaitymą. tablėtė arba telefonu, naudodami „Kindle“ programą.

Ar komiksus galima skaityti „Kindle“ įrenginiuose?

“Amazon” knygyne yra daugybė komiksų ir mangų, suderinamų su el. skaitytojai Pakurti. Tačiau nepamirškite, kad el. Rašalo technologija leidžia vaizdus atkurti tik pilkos spalvos tonais, todėl įsigytų komiksų negalima skaityti spalvotai.

Ekrano skiriamoji geba ir dydis yra pagrindiniai veiksniai, skaitant komiksus „Kindle“.

Turėdami pagrindinį 6 colių modelį ir 167 taškų colyje skiriamąją gebą, komiksus galite skaityti be problemų. Bet jei planuojate naudoti savo „eReader“ Paprastai komiksų skaitymui geriausi variantai yra „Paperwhite“ ir „Oasis“ modeliai, atitinkamai 300 dpi ir 6 ir 7 colių.

Visada galite perskaityti „Amazon“ parduotuvėje įsigytus komiksus per „Kindle“ programą, suderinamą su bet kuriuo „Android“ įrenginiu. Tokiu būdu pasieksite visas „Kindle“ įrenginio funkcijas. Be to, ir svarbiausia, galėsite mėgautis savo komiksais spalvotais, nes juos sukūrė jų autoriai.

“Ir tai yra tai, kad virš formų ir formatų, be papirusų ritinių, popierinių knygų ar elektroninių skaitytuvų, yra amžina žmogaus aistra kalbėti istorijas”.

Kokios pagrindinės skirtingų „Kindle“ modelių savybės?

Šioje lentelėje apibendrinsime pagrindinius „Kindle“ asortimento bruožus, kad dar aiškiau suprastumėte, kuris iš jų geriausiai atitinka jūsų, kaip skaitytojo, poreikius. el. knygos. Kainos paprastai skiriasi priklausomai nuo …