Geriausias baltymas 2021 m.> Apžvalgos

Geriausias baltymas salėje ir treniruotėse

Baltymų baltymai nėra vienodi, yra daug baltymų papildų atmainų, kai kurias jų reikia papildomai papildyti, kitos naudojamos kūno riebalams mažinti, o kitos – geriau raumenų masės didinimui. Kaip nepasimesti visame tame ir sėkmingai pasiekti numatytą tikslą naudojant patikrintą baltymų papildą? Kuris yra geriausias ir kaip juos atskirti, pateikiame išsamų ir praktišką vadovą kartu su geriausių savo klasės baltymų reitingu.

Atsakome į svarbiausius ir įdomiausius klausimus: ką suteikia baltymai? Kada vartoti baltymus Nuo ko pradėti pirkti baltymą? Ar baltymai yra kenksmingi? Koks gali būti poveikis po mėnesio? Ar turėčiau rinktis baltymą ar izoliatą? Kuris baltymas svorio metimui yra geriausias? Kuriuose produktuose yra baltymų? Kas suteikia baltymų dietai?

Kaip baltymai veikia organizme? Koks poveikis po mėnesio baltymų naudojimo?

Kūnas negali gaminti visų rūšių baltymų, todėl kai kurie turi būti aprūpinti maistu. BCAA susideda iš trijų šakotų nepakeičiamų amino rūgščių: valino, izoleucino ir leucino. Iš išrūgų gautuose baltymuose išsišakojusios grandinės aminorūgštys sudaro 26% visos sudėties, tai yra maždaug taip pat, kaip žmogaus raumenų baltymuose. Panašus į išrūgų baltymų natūralų aminorūgščių modelįpagreitina raumenų audinio augimą, suteikdamas visas 20 aminorūgščių.

Koks yra dienos baltymų poreikis?

Siūloma, kad baltymų dienos dozė neviršytų 1,5–2,2 g kiekvienam kūno svorio kilogramui. Konkrečią dozę reikia nustatyti atsižvelgiant į treniruotės intensyvumą ir jo dažnumą.

Baltymų papildų sąrašas 2021 m

ALLNUTRITION išrūgų baltymai - WPC

ALLNUTRITION išrūgų baltymai – WPC būdingas didelis išsišakojusių BCAA rūgščių kiekis. Išrūgų baltymų koncentratas pasižymi labai geru absorbcijos greičiu. Štai kodėl jis transliuoja raumenų masės didinimui ir regeneracijai po treniruotės. Sudėtyje yra sumažinta natrio dozė, kuri sumažina aukšto kraujospūdžio ir širdies bei kraujagyslių ligų riziką. Sertifikuoti išrūgų baltymai labai gerai ir lengvai ištirpsta, o tai suteikia malonų skonio pojūtį. Vienoje porcijoje yra 21 gramas baltymų, suteikiant tik 4 gramus cukraus. WPC papildas naudingo baltymų kokteilio pavidalu yra tinkamas papildyti dienos racioną arba kaip valgį po treniruotės. Viskas dėl aukštos BV 140 biologinės vertės, kuris yra santykis, apibūdinantis baltymų virškinimo greitį vienoje kūno porcijoje.

Izoliuotas baltymas - WPC

Wpc Protein Plus išrūgų baltymų koncentratas už labai gerą kainos ir kokybės santykį. Labai aukštos kokybės baltymų papildas su dideliu anaboliniu aktyvavimu, sukurtas sportininkams, treniruojantiems žmonėms ir kūno regeneracijai. Baltymų papildas puikiai papildo jūsų dienos racioną, vienai porcijai suteikiant 24 gramus baltymų. Išrūgų baltymų koncentratą organizmas lengvai absorbuoja, blokuoja katabolizmą ir žymiai pagreitina regeneraciją po fizinio krūvio. WPC baltymuose nėra konservantų, o svarbiausi privalumai yra nedidelis angliavandenių kiekis – 2,3 g vienai porcijai, todėl baltymai yra tinkami deginti riebalinį audinį, efektyviai pagreitinant medžiagų apykaitą. Aukštos kokybės išrūgų baltymai teigiamai veikia imuninę sistemą. WPC baltymų yra įvairių skonių. Jame nėra glitimocukraus ir aspartamo į produktą nededama.

Izoliuoti baltymą - WPI

Izoliuoti baltymą – WPI Tai puikiai tinka sumažinti kūno riebalus ir sukurti raumeningą figūrą. Tai puikiai slopina apetitą saldumynams net silpnumo akimirkomis. Baltymai yra labai gerai absorbuojami organizme. Baltymų izoliatas pasižymi greita absorbcija ir pagreitintu regeneruojančiu veiksmudėka didelės šakotosios grandinės aminorūgščių BCAA koncentracijos. Cukraus ir natrio kiekis buvo žymiai sumažintas, todėl jame yra 85% baltymų ir jame nėra glitimo. Kad būtų sunkiau persivalgyti vienam skoniui, jis būna 45 skirtingų skonių. Tai tinka kasdieniam maisto papildui baltymų kokteilių pavidalu ir kaip kepinių priedas. Puikiai veikia kaip valgio pakaitalas, suteikiantis sotumo jausmą. WPI baltymai tinka kiekvienam aktyviam žmogui, nepriklausomai nuo pažangos lygio, jį gali naudoti bėgikai, kultūristai ir kiti sportininkai. Dėl aukšto izoliacijos lygio baltymai puikiai ištirpsta ir turi didelę biologinę BV159 vertę. Vienoje porcijoje yra 25,5 g baltymų ir tik 1 g cukraus.

Laukinių baltymų SFD

Laukiniai baltymai baltymai pagreitina regeneraciją po treniruotės, padeda auginti ir palaikyti masę. Jis gali būti naudojamas skirtingu paros metu, papildant dienos racioną. Baltymai puikiai ištirpsta, nepaliekant putų – akimirksniu. Baltymuose nėra konservantų, cukraus ir aspartamo. Vienoje porcijoje yra 23g baltymų ir 3 gramai angliavandenių, kurie puikiai tinka kūno regeneracijos fazei ir aktyvumo metu. Laukiniai baltymai gerai blokuoja raumenų katabolizmą ir palaiko regeneraciją, nes ją lengvai įsisavina kūnas. Laukiniai baltymai turi didelę BV104 biologinę vertę, visa tai dėka didelis BCAA kiekis. Laukiniai baltymai veikia puikiai gerai veikia masinio statybų etape, vaidina pagrindinį vaidmenį formuojant raumenų audinį, sintetinant hormonus ir fermentus.

WPC baltymai „Econo“

WPC baltymai „Econo“ WPC baltymai raumenims augti, pasižymintys puikiu kainos ir kokybės santykiu. Vienoje porcijoje WPC yra 21 g baltymų ir 3,9 g angliavandenių, taip pat galima rinktis iš daugelio skanių skonių. Tinka taip pat išlaikyti pasiektus rezultatusDėl mažos kainos išlaikyti našumą ir atsparumą dar niekada nebuvo taip paprasta. „Econo“ yra aukštos kokybės išrūgų baltymų koncentratas, leidžiantis ekonomiškai auginti raumenų masę ir suteikti energijos treniruočių metu ne tik kultūristams, bet ir aktyviems žmonėms. Gyvūninės kilmės baltymai yra puiki žaliava kaulams statytio tai ypač naudinga intensyvių treniruočių metu. Patobulinta „Protein Econo“ formulė turi visus reikiamus sertifikatus ir tyrimus, kuriuos atliko nepriklausoma ir rekomenduojama laboratorija.

Išrūgų aukso standartas 100%

Išrūgų aukso standartas 100% – WPI gryniausia baltymų forma rinkoje, kai vienoje porcijoje yra 24 g baltymų, tuo pačiu ribojant 1,3 g riebalų, cholesterolio ir laktozės kiekį. Be to, kiekvienoje porcijoje yra 5 g BCAA ir 4 g glutamino. WPI jam būdinga labai greita baltymų absorbcija virškinimo sistemoje, jis tinka kaip pagrindinis valgis po treniruotės, bet taip pat kaip valgio priedas. Tai atgaivina raumenis ir yra puiki parama kasdieniai mitybai. „Gold Standard“ būdinga tai, kad jame yra net keturi baltymų šaltiniai, išlaikant didžiausią maistinę ir anabolinę vertę. WPI taip pat yra labai tirpūs milteliai, garantuojantys didžiausią biologinę vertę turinčių peptidinių baltymų tiekimą sportininkų organizmui. „Gold Standard“ gaminamas pagal unikalią žemos temperatūros formulę, kurios dėka jame yra WPC išrūgų baltymų koncentrato, IE išrūgų baltymų jonų mainų izoliato, „Cross Flow“ mikrofiltruoto CFM išrūgų baltymų izoliato ir hidrolizuotų baltymų produktų.

WPC 80 grynas baltymas

WPC 80 grynas baltymas Baltymai puikiai blokuoja raumenų audinio irimą, neturi glitimo, saldiklių ir nereikalingų priedų. Puikiai tinka grynas baltymas grynų baltymų šaltiniskuris tinka kaip papildas jūsų dietai. Jis turi natūralų skonį be konservantų ir aromatų. Vienoje porcijoje yra 24 g baltymų ir 1,68 g angliavandenių, o tai svarbu žmonėms regeneracijos ir aktyvaus poilsio metu. Baltymai skoniui paįvairinti yra puikus kasdienio meniu priedas, jis puikiai tinka kaip papildymas omletui arba kepimui, nes greitai absorbuojamas ir efektyviai blokuoja raumenų katabolizmą. WPC 80 Pure neturi glitimo ir aspartamo konservantų. Putų kiekis, sumaišius su vandeniu, yra nereikšmingas.

Skanus išrūgų baltymas - WPC + WPI

Skanus išrūgų baltymas – WPC + WPI Baltymai pasižymi skaniais kreminiais skoniais, nes pridėjus išrūgų baltymų izoliatą, jie prisideda prie greito raumenų masės ir jėgos vystymosi. Skanus baltymas pasižymi puikiomis skonio savybėmis, net be pridėtinio cukraus, aspartamo ar konservantų. Tai puikus priedas prie desertų, pyragaičių ir kreminio kokteilio, viskas dėl koncentruotų pasukų miltelių. Daug baltymų turintis kondicionierius turi subtilų pienišką poskonį ir sukuria kreminę tekstūrą tinkamuose desertuose. Jis labai gerai maišosi, lengvai ištirpsta ir tuo pačiu metu kreminė konsistencija yra visiškai be gumuliukų. Vienoje porcijoje yra 20 g baltymų ir 4,2 g angliavandenių, o 1,2 g sočiųjų riebalų rūgščių.

Iso išrūgos ZERO

Iso išrūgos ZERO – WPI – Tai yra gryniausias išrūgų baltymų izoliatas, kiekvienoje porcijoje yra 22 g grynų baltymų, nėra konservantų, palmių aliejaus ir aspartamo. Puikiai tinka liesos kūno masės vystymuisi. Unikali procedūra, įskaitant žemos temperatūros mikro ir ultrafiltravimo procesą, užtikrina, kad baltymo struktūra išliktų pilniausia. Ačiū tam baltymuose yra daug imunoglobulino antikūnai ir laktoferinas imuninės sistemos dalys, tačiau jose nėra cheminės taršos. Puikiai tinka tiems, kurie sunkiai dirba, kad išlaikytų liekną figūrą, teigia taip pat puikus liekninančios dietos papildas aktyviems žmonėms. Vienoje 25 g porcijoje yra 21 g baltymų, įskaitant 4,5 g BCAA. Dėl to šis produktas yra tinkamas netoleruojantiems laktozės žmonėms – pieno cukrus, pieno sausojoje medžiagoje jis yra 2–8%. Suaugus amžiuje 75% pasaulio gyventojų kenčia laktazės gamyba – fermentas, atsakingas už laktozės skaidymą, pasireiškia jo netolerancija.

Išrūgų baltymų kompleksas 100% - WPI + WPC

Išrūgų baltymų kompleksas 100% – WPI + WPC – Tai specialiai sukurta baltymų formulė, turinti išskirtinai didelę maistinę vertę ir …