Kaip prižiūrėti garbanotus plaukus – om

Jie atrodo gražiai, visi jiems pavydi, bet gyventi su jais nėra taip lengva. Garbanoti plaukai dažnai yra didelis iššūkis jų savininkui! Kaip plauti plaukus OMO metodu? Kaip pabrėžti bangų vingį? O kas pluša? Atsakymus į šiuos klausimus rasite šiame straipsnyje.

Garbanos ir bangų priežiūra

Pirmoje straipsnio dalyje sužinojote, ko reikėtų vengti prižiūrint garbanotus plaukus ir kokių ingredientų reikėtų ieškoti ant kosmetikos, skirtos garbanoms ir bangoms, pakuočių. Kviečiame jus gauti dar vieną žinių dalį!

Kaip plauti garbanotus plaukus?

Klausimas atrodo nereikšmingas, bet tik tiesių plaukų savininkams. Su sukamosiomis spyruoklėmis yra keli būdai plauti plaukus. Kuris yra geriausias jūsų sruogoms? Pasižiūrėk!

1. Tik tradiciniai šampūnai – užimtiems žmonėms

Tai yra pats standartiškiausias plaukų plovimo būdas. Naudojant vieną kosmetikos gaminį, verta rinktis gerą garbanotiems plaukams skirtą šampūną, kuriame turėtų būti drėkinančių ingredientų ir aliejų, sulaikančių vandenį. Norint pasirūpinti sausais plaukais, verta išbandyti „Macadamia Professional“ drėkinamąjį šampūną su argano ir makadamijos aliejumi. Taip pat galite išbandyti šampūną garbanotiems plaukams, pavyzdžiui, Rene Furterer Sublime Curl augimo aktyvatorių šampūną.

2. OMO metodas – tiems, kurie turi daugiau laiko

Kas yra plaukų plovimas OMO metodu? Akronimas paaiškina viską ir parodo plovimo veiksmus: kondicionierius, skalbimas, kondicionierius. Iš kur kilo tokio daugiapakopio garbanos plovimo idėja? Kaip žino plaukų maniakai, plaukų kondicionieriaus naudojimas pirmiausia apsaugo bangas ir garbanas nuo džiovinimo šampūno poveikio. Ar metodas veikia? Nuomonės daugelyje interneto forumų yra labai teigiamos, todėl galbūt jums tai tinka! OMO metodo variantas yra OM, t. Y. Prausimasis netepant paskutinio kondicionieriaus plaukams.


OMO metodas praktikoje – traukia

1. (O) Visam plaukų ilgiui užtepkite skalavimo kondicionierių, kad išvalytumėte nuo nešvarumų.

2. (M) Ant galvos odos tepkite šampūną be SLS (pvz., Kedrų šampūną „Bania Agafii“) arba švelnų kūdikių šampūną, pvz., Iš „Mixa Baby“.

3. (O) Užtepkite labai drėkinantį kondicionierių / kaukę ir palikite ją ant plaukų 30 minučių. Paskutinį etapą galima naudoti norint sušukuoti garbanotus plaukus pirštais arba medinėmis šukomis su plačiai išdėstytais dantimis. Mes rekomenduojame „Garnier Ultra Doux“ kondicionierių su taukmedžio sviestu (minkštikliu), avokadų aliejumi ir glicerinu (drėkintuvu).


Kaip pabrėžti bangų ir garbanų garbanojimą? Sužinokite „Curly Girl“ (CG) taisykles

2001 m. Amerikos kirpėja ir stilistė Lorraine Massey išleido knygą: Garbanota merginakuris greitai tapo bestseleriu. Vadove ji pristatė CG metodo principus, kurie padeda atkurti pažeistus garbanotus plaukus ir pagerina jų būklę bei garbanas. Natūraliai garbanotų plaukų savininkai vis dar naudojasi plaukų tekstūros eksperto principais.

Čia yra svarbiausi CG priežiūros dalykai:

1. Atsisakykite šampūnų, kuriuose yra sintetinių ploviklių, t. y. SLS (natrio laurilo sulfatas) ir SLES (natrio laureto sulfatas). Dėl sulfatų kosmetika geriau putoja, tačiau jie išdžiovina plaukus ir sumažina natūralių aliejų kiekį.

Dėmesio! Pradėdami nuotykius „Curly Girl“ metodu, nepamirškite pirmiausia nusiplauti plaukų šampūnu, kuriame yra sulfatų. Tokiu būdu pašalinsite silikonus iš plaukų. Nepamirškite SLS kosmetikos naudoti tik metodo pradžioje.

2. Plaukite plaukus naudodami kondicionierius. Taip pat galite naudoti OMO metodą, tačiau rinkitės labai švelnius šampūnus.

3. Plaukite plaukus šiltu (ne šaltu!) Vandeniu. Galutinį skalavimą geriausia atlikti su vėsesniu vandeniu – taip plaukai nesusivelks.

4. Plaukite tik šlapiai. Tai galite padaryti paskutiniame OMO etape, šukuodami pirštais ar plačių dantų šukomis.

5. Garbanotiems plaukams naudokite stiliaus priemones – pvz., Paulo Mitchello garbanojimo stiliaus gelis. Sėmenų gelį galite pasigaminti ir patys.


PASIDARYK PATS!

Sėmenų gelis

Jums reikia 2 šaukštų nemaltų sėmenų ir stiklinės vandens. Mišinį užvirkite ir palikite ant degiklio 15 minučių. Tada nukoškite gelį naudodami kojinę:


5. Auksinė bet kokio plaukų susukimo taisyklė yra tinkamai minkyti. Modeliuokite garbanas su popieriniu rankšluosčiu ar marškinėliais. Venkite rankšluosčių!

6. Naudokite plaukus arba „marškinėlius“ jei turite ilgas arba vidutinio ilgio sruogas. Puikiai suvynioję plaukus į marškinėlius sustiprinsite sruogų pasisukimą ir juos gražiai pabrėšite. Palikite medžiagą ant plaukų 30 minučių ar ilgiau. Kaip tai padaryti? Žiūrėkite vaizdo įraše:

7. Jei galite, leiskite plaukams natūraliai išdžiūti. Jei neturite laiko – naudokite džiovyklę su difuzoriumi ir įjunkite šalto ventiliatorių.

8. Reguliariai kirpkite plaukų galiukus.

Garbanotų plaukų tepimas

Sakoma, kad plaukų tepimo dėka Indijos plaukai yra tokie gražūs. Naudingų aliejų tepimo būdas plaukams taip pat yra naudingas garbanotiems plaukams, kurie linkę būti sausi. Puikiai tiks sėmenų, vynuogių, saulėgrąžų ar šaltalankių aliejus. Kaip tepti plaukus, galite perskaityti čia.

Atminkite, kad garbanotų plaukų priežiūra reikalauja laiko – būkite kantrūs. Išbandykite kosmetiką, nepamirškite tinkamai plauti plaukų ir reguliariai juos aliejuoti, ir pamatysite, kad plaukai jums atsilygins gražia šukuosena. Sėkmės!