Geriausias „Golden Retri“ šunų maistas

Yra priežastis, dėl kurios auksaspalviai retriveriai yra trečia pagal populiarumą šunų veislė Amerikoje. Šie mylintys, ištikimi jaunikliai yra puikūs kompanionai tiek šeimoms, tiek asmenims. Jie žaismingi, bet paklusnūs, sportiški, bet švelnūs ir visada trokšta įtikti.

Jei jums pasisekė, kad jūsų gyvenime yra mylimas auksas, nenuostabu, kad norite padaryti viską, kas jūsų galioje, kad pailgintumėte laiką, kurį turite su savo geriausiu draugu. Vienas iš geriausių būdų užtikrinti auksinių retriverių sveikatą ir laimę yra užtikrinti, kad jie tinkamai maitinsis. Auksinio retriverio dietos pasirinkimas neturi būti sudėtingas; šiek tiek žinių yra viskas, ko jums reikia norint priimti teisingus sprendimus, kaip maitinti savo šuniuką.

Kokį šunų maistą turėtų valgyti mano auksaspalvis retriveris?

Kaip aktyvi šunų veislė, auksaspalviai retriveriai turėtų būti šeriami šunų maistu, kuriame yra daug baltymų. Daugelis veterinarų rekomenduoja, kad šis baltymas pirmiausia gautas iš gyvūninių šaltinių, kuriuose yra būtinų amino rūgščių ir kitų maistinių medžiagų, kurios padės palaikyti auksaspalvio retriverio raumenis, odą ir kailį, virškinimo sistemą ir bendrą savijautą.

Kai kurie šunų maisto gamintojai reklamuoja auksinių retriverių veisles. Nors tai naudinga nustatant kai kurias veislei naudingas maisto rūšis, nepamirškite, kad šios etiketės pirmiausia yra rinkodaros priemonė. Nebūtinai reikia pasirinkti receptą, pažymėtą auksiniams retriveriams, kad šuniui būtų suteiktos jam reikalingos maistinės medžiagos.

Ar auksaspalviams retriveriams taikomi specialūs mitybos reikalavimai?

Dėl veislės genetikos, priimant sprendimą, kaip maitinti auksinį retriverį, reikia atsižvelgti į keletą specifinių mitybos reikalavimų. Šie jaunikliai dažniausiai būna jautresni maisto jautrumui, todėl gali tekti pabandyti pašalinti tam tikrus ingredientus, jei jūsų šuo turi neigiamos reakcijos į jo maistą požymių.

Kadangi auksinių retriverių mityboje reikia pakankamai baltymų, turėtumėte peržiūrėti pirmuosius penkis bet kurio įsigyto šunų maisto ingredientus, kad sužinotumėte, kiek ingredientų yra gyvūninės kilmės ir kaip juose gali būti grūdų. Daugelis veterinarų rekomenduoja vengti maisto produktų, kuriuose du ar daugiau iš pirmųjų penkių ingredientų yra grūdai auksiniams retriveriams.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie kai kurias specifines sveikatos problemas ir alergijas, kurios gali paveikti auksinius retriverius.

7 geriausi šunų maistas auksiniams retriveriams

Mūsų ekspertai keletą valandų tyrė, kurie šunų maisto prekių ženklai atitinka specifinius auksinių retriverių mitybos poreikius. Kiekvienoje iš šių formulių yra tinkamas baltymų ir maistinių medžiagų balansas, kad jūsų auksas išliktų puikios būklės ateinančiais metais.

NomNom

„NomNom“ šunų maistas

Geriausia – šviežia!

Geriau šviežias nei sausas kibalas. NomNom yra geriausias šviežias šunų maistas jūsų auksaspalviam retriveriui! Tai suteikia jums aukštesnės kokybės ingredientų ir didesnį patogumą per pritaikytus valgio planus. Gaukite 50% nuolaida spustelėjus čia arba žemiau esančią kupono nuorodą.

Kuponas: 50% nuolaida „NomNom“

Šviežio šunų maisto įmonė „NomNom“ pagamino keturis receptus, kuriuos sukūrė valdybos sertifikuotas veterinarijos mitybos specialistas. Valgiai siunčiami atšaldyti ant sauso ledo, neužšaldyti, per kelias dienas nuo paruošimo, kad jūsų šuo gautų kuo kokybiškesnę mitybą. Kiekvienoje formulėje rasite sveikos mėsos ir daržovių ingredientų, sveikų riebalų ir nestandartinių būtinų vitaminų ir mineralų mišinių.

Nežinote, kurį receptą patiks jūsų auksinis? Išbandykite įvairių pakuočių su kiekvieno skonio pavyzdžiais. Bendrovė taip pat gamina jautienos ir vištienos trūkčiojimus, kuriuose visiškai nėra konservantų ir priedų.

Pirmieji 10 sudedamųjų dalių: jautienos faršas, rudos bulvės, kiaušiniai, morkos, žirniai, dikalcio fosfatas, kalcio karbonatas, druska, žuvų taukai, saulėgrąžų aliejus

„Nutro Ultra“

Natūralus sausas šuo „NUTRO ULTRA“, turintis daug baltymų ...

Natūralus sausas šuo „NUTRO ULTRA“, turintis daug baltymų …

 • Sudėtyje yra vienas (1) 30 svarų maišas „NUTRO ULTRA“ suaugusių sausų šunų maisto su trio baltymų iš vištienos, avienos …
 • Turi baltymų iš vištienos, ėrienos ir lašišos trio – vištiena yra svarbiausias ingredientas – specialiai …
 • Mūsų aukščiausios kokybės šunų ėdalas yra pagamintas iš aukštos kokybės ingredientų ir suteikia visišką ir subalansuotą …

„NUTRO“ įsipareigojimas šunų savininkams yra pateikti švarius receptus, pagamintus iš tikrų, atpažįstamų ingredientų. Jie naudoja tik ne GMO maisto šaltinius ir niekada neapima kviečių, kukurūzų, sojos ar vištienos šalutinių produktų.

„ULTRA“ liniją sudaro 14 skirtingų sausų maisto produktų ir 14 drėgnų maisto produktų su skirtingomis formulėmis ir skoniais, kurie puikiai tinka aukso retriveriams. Keturi iš sauso maisto receptų yra be grūdų, taip pat rasite parinkčių, specialiai sukurtų didelėms veislėms, tokioms kaip auksiniai.

Pirmieji 10 ingredientų: vištiena, vištienos patiekalas, sveiki rudieji ryžiai, aludarių ryžiai, ryžių sėlenos, ėrienos patiekalai, natūralus skonis, lašišos patiekalai, vištienos riebalai (konservuoti su tokoferoliais), saulėgrąžų aliejus (konservuotas su maišytais tokoferoliais)

Trokšti ėrienos ir elnienos

„CRAVE“ be grūdų suaugusiesiems skirtas didelis baltymų ...

„CRAVE“ be grūdų suaugusiesiems skirtas didelis baltymų …

 • Sudėtyje yra vienas (1) 22 svarų maišas „CRAVE High Protein“ suaugusiesiems skirtų grūdų, be avienos baltymų iš visų natūralių šunų …
 • Įkvėptas jų vilkų protėvių dietų, „CRAVE“ suaugusių šunų maistas gaminamas iš tikrų ingredientų …
 • Patenkina natūralų šuns norą gauti gyvūninių baltymų, kurių pirmasis ingredientas yra tikras avinėlis

Jau anksčiau rašėme apie „Crave“ šunų maistą ir laikome jį mėgstamiausiu personalu. Prekės ženklo filosofija yra pritaikyti laukinius šunų protėvius, suteikiant jiems dietą, kurią pirmiausia sudaro mėsos baltymų šaltiniai.

Auksaspalviams retriveriams ypač rekomenduojame „Crave ėrienos ir elnienos“ receptą. Šiame sausame maiste yra 34% baltymų, kurie padės jūsų aukso raumenims augti. Recepte taip pat nėra grūdų ir gausu sveikatą stiprinančių ingredientų, tokių kaip avinžirniai, liucernos ir linai.

Pirmieji 10 ingredientų: ėrienos be kaulų, vištienos patiekalas, avinžirniai, skaldyti žirniai, kiaulienos patiekalai, vištienos riebalai (konservuoti su maišytais tokoferoliais), džiovintos bulvės, ėrienos patiekalai, elnienos patiekalai, žirnių baltymai

Deimantinė oda ir kailis

Deimantinės odos ir kailio tikros mėsos receptas Sausas šunų maistas ...

Deimantinės odos ir kailio tikros mėsos receptas Sausas šunų maistas …

 • Aukštos kokybės baltymai, pagaminti iš laukinės sugautos lašišos ir be grūdų, skirti visiems gyvenimo etapams, optimalūs …
 • Aukščiausios kokybės ingredientai su vitaminais ir mineralais; supermaistai, skirti sunkiai veikiantiems antioksidantams; riebalų rūgštys…
 • Maistingose ​​medžiagose gausu ir lengvai virškinama su savybėmis, specifinėmis rūšimis, probiotikais, kurie išgyvena ir …

Viena iš auksinių retriverių savybių yra šilkinis, minkštas auksinis paltas. Kad jūsų šuniuko kailis spindėtų, šunų maisto įmonė „Diamond“ sukūrė „Skin and Coat“ formulę. Jis skirtas šunims, turintiems su maistu susijusį odos jautrumą, kuris yra šiek tiek paplitęs tarp auksinių retriverių.

Šiame be grūdų recepte lašiša yra pagrindinis baltymų šaltinis, kuriame yra daug omega-3 riebalų rūgščių, kurios skatina odos ir kailio sveikatą. Taip pat rasite antioksidantų iš supermaisto, pavyzdžiui, lapinių kopūstų, mėlynių ir kokosų.

Pirmieji 10 ingredientų: lašiša, žuvų miltai, bulvės, lęšiai, žirniai, žirnių miltai, džiovintos mielės, rapsų aliejus, linų sėmenys, pomidorų išspaudos

Acana gėlavandenė žuvis

„Acana“ be grūdų šunų maistas, gėlavandenės žuvys, visa ...

„Acana“ be grūdų šunų maistas, gėlavandenės žuvys, visa …

 • Sukurtas su šviežiais ir žaliais ingredientais: atitinka natūralias šunų dietas ir fiziologiją, kad geriausiai atitiktų …
 • Be grūdų ir daug baltymų: daug baltymų ir daug pagrindinių maistinių medžiagų su šviežiais ar žaliais gyvūnais …
 • Pagaminta JAV: sukurta moderniausioje virtuvėje naudojant tik ingredientus iš patikimų šaltinių; …

Kai kurie auksiniai retriveriai jaučia jautrumą tam tikroms mėsos rūšims. Jei tai paveiks jūsų auksinį, galite kovoti su tuo, kaip įsitikinti, kad jie gauna pakankamai gyvūninių baltymų į savo racioną. Acana gėlavandenių žuvų formulė yra puikus sprendimas. 29% baltymų maiste yra 60% žuvies baltymų ingredientų ir 40% vaisių ir daržovių. Nėra grūdų, glitimo ar bulvių, papildomų įprastų alergenų.

Dėl pagrindinių žuvų ingredientų, tarp kurių yra upėtakiai, šamai ir ešeriai, gausu odą maitinančių sveikų riebalų ir omega-3 riebalų rūgščių. Įrodyta, kad šie ingredientai ramina niežtinčią ar pleiskanojančią odą ir palaiko minkštesnį, sveikesnį kailį.

Pirmieji 10 ingredientų: vaivorykštinis upėtakis, sveikas šamas, šamo miltai, sveiki raudonieji lęšiai, sveikos pinto pupelės, sveiki žalieji žirneliai, šamo aliejus, sveiki žalieji lęšiai, sveiki avinžirniai, sveiki geltonieji žirniai

Laukinio senovės srauto skonis

Laukinės gamtos su senoviniais grūdais skonis ...

Laukinės gamtos su senoviniais grūdais skonis …

 • Laukinės gamtos su senoviniais grūdais skonis Senovės srautas su rūkytais lašišomis sausu šunų maistu; TIKRA ŽUVIS yra svarbiausia …
 • Daug maistinių medžiagų ir suteikia energijos klestėti; vitaminai ir mineralai iš VAISIŲ ir SUPERFOODS bei …
 • Kiekvienoje porcijoje yra rūšiai būdingų K9 padermių PROPRIETINIAI PROBIOTIKAI – antioksidantai ir …

Kitas jūros gėrybių pagrindu sukurtas variantas yra „Laukinio senovės srauto“ skonis. Šį šunų maistą sukūrė ta pati motininė įmonė kaip ir „Diamond“, siekdama tiekti aukštos kokybės, tačiau prieinamą maistą. Receptas baltymų gauna iš lašišos ir apima senovinius grūdus, tokius kaip sorgas ir quinoa. Be visų natūralių ingredientų, formulėje yra papildomų papildų, kurie yra būtini jūsų aukso sveikatai, pavyzdžiui, probiotikai ir omega riebalų rūgščių mišinys.

Pirmieji 10 ingredientų: lašiša, lašišos miltai, vandenyno žuvų miltai, grūdiniai sorgai, soros, krekingo miežiniai miežiai, džiovintos mielės, rapsų aliejus (konservuotas su mišiniais tokoferoliais), rudieji ryžiai, rūkyta lašiša

„Solid Gold Buck Wild“

Kietas auksas be grūdų sausas šunų maistas; Buck Wild ...

Kietas auksas be grūdų sausas šunų maistas; Buck Wild …

 • Natūralus ir grūdų neturintis: „Buck Wild“ iki galo supakuotas su galingai subalansuotais ingredientais be grūdų …
 • GALINGAS SUPERMAISTO MIŠINYS: Mūsų unikalių maistinių medžiagų turinčių supermaisto produktų, kuriuose gausu Omega-6 ir -3, mišinys suteikia …
 • TIKRA MĖSA 1 INGREDIENTAS: „Buck Wild“ turi natūralų elnieną, atsakingai gaunamą iš Naujosios Zelandijos …

„Solid Gold“ yra šunų maisto gamintojas, kuris skatina šunų žarnyno sveikatą, naudodamas supermaisto, probiotikų, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *