Geriausias interaktyvus šunų galvosūkis

Mes visi žinome, kad šunims reikia daug mankštos ir subalansuotos mitybos, kad jie išliktų sveiki; tačiau daugelis šunų savininkų nepastebi kito svarbaus veiksnio: stimuliuoja jų mintis. Iš tikrųjų gyvūnų ekspertai mano, kad protinė stimuliacija šunims yra tokia pat svarbi kaip pasivaikščiojimai.

Taigi, kaip mes galime paskatinti savo šuns protą, kad išvengtume nuobodulio ir skatintume laimingą, sveiką gyvenimą? Laimei, yra daugybė protą skatinantys galvosūkiai ir žaislai šunims įskaitant automatinius kamuolio metiklius. Daugelis žaislų ir galvosūkių naudoja jūsų šuns uoslę, norėdami rasti būdą, kaip pasiekti skanėstus, tuo tarpu daugelis naujų išmaniųjų šunų žaislų kompanijų gali valdyti parsisiuntimo žaidimą ar dėliones naudodami išmaniųjų telefonų programas.

Greitai apžvelkime keletą savo mėgstamiausių, prieš nerdami į visą sąrašą.

5 populiariausi pasirinkimai: geriausi šunų galvosūkių žaislai

Interaktyvus šuns žaislas

Pirmasis ir akivaizdžiausias atsakymas į šuns proto stimuliavimą yra žaislai, kuriems jūsų šuo turi naudoti uoslę. Tai padedama į žaislus skanėstų ar įdaro ir leidžiant šuniui rasti būdą, kaip juos išvesti.

Tačiau yra protą stimuliuojančių šunų žaislų, kuriems nereikia skanėstų, pavyzdžiui, „Hide-A-Voverė“, kurią mes apibūdiname toliau. Tai paprasčiausiai pliušiniai šunų žaislai, įdaryti į didesnio pliušinio žaislo vidų.

Siūlome naudoti kvapų žaislus ir pliušinius paslėptus žaislus. Jūs būsite nustebinti, kaip greitai jie išmoksta juos atlikti, todėl laikydami sveiką įvairių rūšių atsargą galite šiek tiek pakeisti. Čia yra keletas mūsų rekomenduojamų šunų žaislų:

TIKR aktyvumo žaislas

„TIKR“ žaislas yra mėgstamiausias Sašos galvosūkis, taip pat ir mano – nes šis žaislas be akumuliatorių naudoja vidinį laikmatį, kad pasuktų skylutes, kuriose gali iškristi skanėstai. Dar geriau, kad yra keli dydžiai, todėl pirmiausia iškrenta maži skanėstai, o laikui bėgant – vidutiniai ir didesni. Tai užtikrina, kad jūsų šuo ne mažiau kaip 45 minutes susiimtų iš karto.


Kongas Vobleris

„Kong Wobbler“ yra visų laikų klasika. Įdarykite kieto šuns žaislo įdaro, skanėstų ar net žemės riešutų sviesto ir linksminkite savo šunį valandų valandas! Peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kiek tai gali būti naudinga treniruotėms.


Odino šuns žaislas

Odinas yra kūrybinė garsaus Kongo žaislo alternatyva. Sukurtas „Up Dog“, „Odin“ šunų žaislas veikia nuostabiai ir yra puikus stimuliuojantis žaislas, tuo pačiu patvarus.


Mūsų augintiniai IQ gydo kamuolį

„Our Pets IQ Treat Ball“ sujungia šuns žaislą ir dėlionę į vieną. Išorė pagaminta iš patvaraus kieto plastiko (ne guminis, kaip Kongas) ir teisingai pakreipus, išsilieja.


Išorinis skalikas slepia voverę

„Outward Hound’s Hide-A-Voverė“ yra nepaprastai populiarus protą stimuliuojantis šunų žaislas, kuriam nereikia nei skanėstų, nei kibiro. Pliušiniai žaislai yra įdaryti į didesnio pliušinio žaislo vidų. Mūsų šuo myli šį!


Geriausi šunų galvosūkiai

interaktyvi šunų galvosūkių lenta


Šunų galvosūkiai yra neįtikėtinas būdas priversti jūsų šunis susimąstyti. Pirmiau parodyti žaislai dažniausiai būna lengvesni šunims, nes jie paprastai tik mėtosi žaislą, kol keli iškrenta arba laižo žemės riešutų sviestą iš Kongo (tačiau mes visai nenorime sumenkinti šių žaislų, jie yra absoliučiai būtini!).

Kita vertus, dėlionės reikalauja, kad jūsų šunys pagalvotų apie geriausią būdą, kaip pasiekti skanėstus, nes jie negali pasiimti šio žaislo ir jo purtyti. Pirmą kartą supažindindami savo šunį su galvosūkiu, galite pastebėti, kad jie nusivylė. Jei taip, paprasčiausiai parodykite jiems vieną ar du kartus, kaip užbaigti galvosūkį, ir palikite juos kurį laiką ramybėje. Prieš jums nežinant, jūsų šuo išmoks galvosūkį ir jaudinsis, kai jis bus baigtas.

Etiškas naminių gyvūnėlių ieškojimas

„Ethical Pet Seek-A-Treat Shuffle“ yra nuostabus galvosūkis, kuris tikrai paskatins jūsų šunį susimąstyti. Šis šunų galvosūkis priverčia juos nustumti mažus gabalėlius, kad rastų skanėstų.


Paw Hide galvosūkis

Išorinio skaliko „Paw Hide“ galvosūkis yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Jūsų šuo turės pasiimti kiekvieną letenos galvosūkio gabalėlį, kad gautų skanėstų. Tačiau mūsų šuo greitai išmoko šį šunį, todėl būtinai pakeiskite jį!


„Dogit Mind Games“ dėlionė

„Dogit Mind Games“ galvosūkis yra panašus į aukščiau pateiktą, tačiau šiek tiek lengvesnis. Tai puikus žaislas, supažindinantis jūsų šunį su galvosūkiais!


TRIXIE veiklos taryba

TRIXIE parduoda kelias „šunų veiklos lentas“, kurios iš esmės yra galvosūkiai su daugybe skirtingų protą stimuliuojančių veiklų, kad būtų išvengta nuobodulio.


Protingi šunų žaislai

protingi šunų žaislai

Mes laikome šunų žaislus „protingais“, jei jie yra įgalinti programoje arba siūlo funkcionalumą, o ne paslėpti skanėstus. Tai tikrai įdomi rinka, kurią galima stebėti, kai novatoriškos startuolių kompanijos, tokios kaip „PupPod“, pradeda revoliuciją tiek šunų maisto rinkoje, tiek šunų mokymuose. Nors kai kurie išmanieji šunų žaislai gali būti brangūs (ypač jei nerimaujate, kad jūsų šuo jį sulaužys), yra ir automatinių kamuoliukų paleidimo įtaisų, kurie yra puikus sprendimas, nes visada galite nusipirkti pakaitinių teniso kamuoliukų! Čia yra mūsų mėgstamiausi protingi šunų žaislai.

„PupPod“

Žaislas „Puppod“


Eikite į „PupPod.com“

„PupPod“ yra išmanusis žaislas, kuriame įgalinta programa, išnaudojantis „Kong Wobbler“ patvarumą ir sunkėjantis, kai jūsų šuo mokosi. Šis neįtikėtinas dėlionės žaislas naudoja daugybę šviesų, garsų ir laikmačių, kad įspėtų jūsų išmanųjį telefoną, kada šuniui paduoti skanėstą. Šunų dresuotojai mėgaujasi šiuo žaislu kaip optimaliu nuobodulio prevencijos sprendimu, todėl daugelis perėmė savo šunų šėrimą taikydami šį metodą.

Kad tai būtų dar toliau, „PupPod“ bendradarbiauja su „Pet Tutor Bluetooth“ dozatoriumi, kad visiškai automatizuotų žaidimą. Užuot gavęs perspėjimą telefonu, kuriame nurodoma, kada išmesti skanėstą, skanėstų dozatorius automatiškai integruosis su „PupPod Wobbler“, kad apdovanotų jūsų šunį. Visas paketas kainuoja, tačiau psichinės stimuliacijos nauda, ​​kurią gauna jūsų šuo, yra neįveikiama.

Automatiniai kamuoliukų paleidimo įrenginiai

Automatiniai kamuoliukų paleidimo įrenginiai yra naujas įdomus būdas žaisti su šunimis, skatinantis neįtikėtiną mankštą, treniruotę ir proto stimuliavimą. Automatiniai kamuoliukų metikai padėkite teniso kamuoliuką į angą, kuri paleidžia kamuolį nuo 10 iki 50 pėdų, priklausomai nuo modelio. Peržiūrėkite išsamią geriausių automatinių kamuoliukų metikų apžvalgą, kad geriau suprastumėte kiekvieną tipą ir sužinotumėte, kuris jūsų šuniui labiausiai tiktų.

Mes labai rekomenduojame automatinius kamuolio metiklius, nes jie labai skiriasi nuo aukščiau pateiktų žaislų ir galvosūkių, kurie padeda išvengti kasdienės veiklos. Čia yra keli mūsų mėgstamiausi kamuolio metikai, skirti proto stimuliavimui:

„iFetch“ taip pat

„IFetch Too“ mėto pilno dydžio teniso kamuoliukus iki 30 pėdų ir skatina proto stimuliavimą, nes jūsų šunys gali padėti kamuolį atgal į lataką, kad vėl įkrautų ir paleistų! Norėdami gauti daugiau informacijos, turime per ilgą „iFetch Too“ apžvalgą.


„SmartPult“

„SmartPult“ derina žaidimą su atlygiu ir atlygiu, išduodamas skanėstus, kai šuo grąžina kamuolį. Tai yra neįtikėtinas treniruočių mechanizmas be mankštos.


„iFetch Frenzy“

„IFetch Frenzy“ puikiai tinka mažiems šunims ir nereikalauja jokios energijos. Šis paprastas žaidimas veikia, kai šuo uždeda kamuolį į lataką ir leidžia jam atsukti atsitiktine kryptimi.


Parašykite komentarą