Geriausias išrūgų baltymas Skirtumas tarp mūsų

Geriausias baltymų milteliai, kuriuos galima pasirinkti

Išrūgų baltymuose yra baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų ir mineralų. Dėl savo stiprios aminorūgščių kiekio ir gebėjimo įsisavinti kūną jis idealiai tinka raumenims auginti. Įrodyta, kad jis skatina raumenų baltymų sintezę, palaiko riebalų deginimą ir slopina apetitą. Taip pat įrodyta, kad jis padidina glutationo (antioksidanto) gamybą.

Baltymų milteliai yra išrūgų koncentratas arba išrūgų izoliatas. Abiejuose yra baltymų, tačiau izoliatas, pagamintas iš išrūgų koncentrato, toliau apdorojamas, kad gautų produktą, kurio baltymų koncentracija būtų didesnė.

Kas yra išrūgų koncentratas?

Išrūgų baltymai susidaro, kai skystos pieno porcijos išstumiamos per rafinuotą filtrą. Medžiaga, kuri vėliau paliekama ir paliekama džiūti, sudaro išrūgų baltymų koncentratą. Ši išrūgų forma skiriasi nuo riebalų ir angliavandenių kiekio laktozės pavidalu.

Baltymų kitimas gali svyruoti tarp 30-80% ir apimti daug baltymų subfrakcijų. Remiantis įrodymais, šie peptidai turi išlikti natūraliu, nedenatūruotu pavidalu, kad galėtų naudoti šias savybes.

Kas yra išrūgų izoliatas?

Išrūgų koncentrato baltymų yra apie 80%, o jo sudėtyje yra išrūgų izoliatas yra didesnis 90%. Taip yra dėl kryžminio srauto mikrofiltracijos, dėl kurios baltymai atsiskiria nuo riebalų ir laktozės. populiarus pasirinkimas tiems, kurie laikosi mažai riebalų turinčių dietų, nes riebalų yra mažiau nei koncentrato.

Išrūgų izoliatas taip pat yra daug mažiau laktozės, todėl ji idealiai tinka netoleruojantiems. Išrūgų koncentratas toliau perdirbamas ir gryninamas į išrūgų baltymų izoliatą, struktūra degraduoja ir praranda dalį savo biologinio aktyvumo. Tačiau aminorūgščių struktūra ir seka nesikeičia, kai baltymas denatūruojamas, ir tai neturės įtakos raumenų stiprinimo savybėms. Visi dideli baltymai virškinimo metu suskaidomi į aminorūgštis, todėl nesvarbu, ar tai vyksta žarnyne, ar gamybos procese.

Išrūgų pasirinkimas, dėl kurio pasirinksite, turėtų priklausyti nuo jūsų tikslų, biudžeto ir alergijos. Išrūgų koncentrate yra žymiai didesnis laktozės kiekis, todėl jei netoleruojate laktozės, rinkitės izoliatą. Tačiau, norint apdoroti izoliaciją yra daug daugiau, tai brangina.

Skonio ir įgyti kontrolė

Mūsų straipsniai turėtų būti naudojami tik informaciniais ir švietimo tikslais ir nėra skirti laikyti medicininėmis konsultacijomis. Jei nerimaujate, prieš pradėdami vartoti maisto papildus arba atlikdami didelius dietos pakeitimus, pasitarkite su sveikatos specialistu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *