Kokios yra geriausios kriptografijos

Interneto demokratija pasiekė ir ekonominę sistemą. 2008 m. „Bitcoin“ atsirado vadovaujant asmeniui ar asmenų grupei Satoshi Nakamoto vardu. Ketinimas? Sukurkite skaitmeninę, decentralizuotą ir pseudonanoniminę valiutą, kuri suteiktų visišką valdymą jos turėtojams. Tai buvo kriptovaliutų, kurios vis dar yra madingos daugiau nei po dešimtmečio, gimimas.

Nepaisant to, kad kriptovaliutų yra vis daugiau, Bitcoin vis dar yra karalius. Jo defliacinis pobūdis leidžia laikui bėgant kaupti vertę. Tačiau šio milžino šešėlyje atsirado daugybė kitų įdomių projektų. Tačiau tai labai spekuliatyvus ir nepastovus pasaulis, todėl jūs turite gerai žinoti, kur rinktis ir ką darote.

Svarbiausias

 • Kriptovaliutos yra ne kas kita, kaip skaitmeninė pinigų sistema. Šie įrankiai yra mokėjimo forma, leidžianti internetu įsigyti produktų ar naudotis paslaugomis.
 • Apskritai, jos pagrindinė funkcija yra užtikrinti greitą ir tiesioginį mokėjimą be tarpininkų ir tai leidžia jų turėtojui įsigyti produktų ir paslaugų visiškai laisvai.
 • nors bitkoinai Sukurti pagal Satoshi Nakamoto slapyvardį 2008 m., Jie buvo pradininkai, šiandien yra ne viena kriptovaliutos rūšis, tarp kurių yra ir kitų labai garsių, tokių kaip Ethereum ir XRP. Kiekvienas iš jų turi skirtingą vertę ir panaudojimą, taip pat skirtingą svyravimą, kuris priklauso nuo kriptovaliutų „maišo“.

Geriausios kriptovaliutos rinkoje: mūsų rekomendacijos

Nuo pat pasirodymo 2008 m. Atsirado naujų galimybių su tuo pačiu tikslu, tačiau, taip, su skirtingomis vertybėmis. Nors skaitmeninė valiuta bitkoinas yra geriausiai žinomas tarp vartotojų, jis nėra vienintelis. Šiuo metu skaitmeninėje rinkoje galime rasti labai daug įvairių kriptovaliutų, turinčių bendrą bazę, tačiau turinčių skirtingus niuansus, ir tai gali jus dominti.

Bitcoin

Bitcoin

Tai buvo pradininkas pradedant naudoti šį naują mokėjimo metodą. Tai yra virtuali valiuta, turinti didžiausią saugumą pagal rinką ir turinti didžiausią srautą tinkluose. Ši kriptovaliuta ir toliau yra pirmenybė teikianti vartotojams, taip pat dažniausiai naudojama ir priimtina kalbant apie paslaugas ir produktus.

Viena iš šios kriptovaliutos savybių yra ta, kad ji yra defliacinė: bus išleista tik 21 mln bitkoinai. Be to, jo technologija „blockchain“ garantuoja falsifikacijos ir jų atgaminimo neįmanoma.

Ethereum

Ethereum

Mes susiduriame su viena iš puikių kriptovaliutų karalienės alternatyvų. Šiuo atveju jis turi tikrai greitą sandorių metodą, todėl jis yra vienas efektyviausių rinkoje.

Be to, ji siūlo funkciją protinga sutartis, įrankis, kuris palengvina sutarčių sudarymą ir jas vykdo automatiškai. Ją remia šimtai tūkstančių programuotojų, kurie nuolat ją performuluoja, siekdami ją patobulinti.

XPR

XPR

Tai dar viena paklausiausių elektroninių valiutų. Jo panašumai su pradininku „Bitcoin“ yra žinomi. XPR siūlo mums daug mažesnę vertę ir todėl labiau prieinamą kainą.

Tai susideda iš naujesnės ir efektyvesnės versijos, kuri jau dabar yra viena iš geriausių rinkoje.

„Litecoin“

„Litecoin“

Ši kriptovaliuta, galinti apdoroti operacijas, pranašesnes už Bitcoin, gali būti patobulinta versija ir daug efektyvesnė už pradinę kriptovaliutą. Be to, komisijos giriasi taip pat mažesnės.

Todėl vis daugiau pasaulio įmonių priima „Litecoin“. Nors tai toli gražu nėra „Bitcoin“ rinkos kapitalizacija, neabejotinai tai yra būtina kriptovaliutos kompanionė, kurios laukia puiki ateitis.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie kriptovaliutas

Įsigyti šių naujų skaitmeninių valiutų nereikės didelių pastangų, nes jas galite įsigyti iš bet kurio įrenginio, leidžiančio prisijungti prie interneto, nesvarbu, ar tai jūsų mobilusis telefonas, ar ne. tablėtė ar kompiuterio. Žinoma, visada bandykite tai padaryti iš rekomenduojamų svetainių, lengvai prieinamų ir žinodami, kad galite efektyviai ir saugiai įsigyti.

Kriptovaliutos yra ne kas kita, kaip skaitmeninė pinigų sistema.
(Šaltinis: „Melpomen“: 95665841 / 123rf.com)

Kas yra kriptovaliutos?

Ekonominė sistema per visą istoriją išgyveno skirtingas krizes, sukeldama dalies gyventojų nepasitikėjimą. Šios recesijos atvėrė naują kelią, į kurį skaitmeninis pasaulis galėjo patekti. Dėl šios priežasties tradicinė valiuta pradėjo prarasti jėgas susidūrusi su decentralizuotomis ir skaitmeninėmis alternatyvomis, kurios reklamuojamos kaip prieglobstis nuo infliacijos.

Šios ne fizinės valiutos yra žinomos kaip kriptovaliutos, kurių, kaip jau sakėme, yra keli variantai. Tai nematerialios parinktys, sukurtos norint sukurti mokėjimo metodą prisijungęs greičiau ir saugiau. Tačiau ši nauja sistema dar nėra įsitvirtinusi didžiojoje visuomenės dalyje ir galime sakyti, kad ji vis dar kuriama.

Kada gimė kriptovaliuta?

Pirmieji kriptovaliutos bruožai prasidėjo 80-ųjų pabaigoje cypherpunk, kuris pasisakė už politinių-socialinių pokyčių šifravimą. Tačiau tik 2008 m., Kai dėl finansų krizės ir slapyvardžiu Satoshi Nakamoto forumo straipsnyje atsirado jo koncepcija: „Bitcoin: peer-to-peer elektroninių pinigų sistema“. (1).

Apskritai, jos pagrindinė funkcija yra užtikrinti greitą ir tiesioginį mokėjimą be tarpininkų ir tai leidžia jų turėtojui įsigyti produktų ir paslaugų visiškai laisvai. (Šaltinis: Kokoulin: 94195779 / 123rf.com)

Kodėl rekomenduojama naudoti kriptovaliutas?

Kriptovaliutų atsiradimą lemia noras sukurti visiškai decentralizuotą finansinę sistemą, kurioje kiekvienas asmuo yra absoliutus savo pinigų savininkas. Kalbama apie ekonominių mainų metodą, kuris nepriklauso nuo trečiųjų šalių, kuris yra nepagrįstas ir kuris taip pat kovoja su dabartine ekonomine politika, dėl kurios daugelis valiutų nuvertėja. (du).

Nuo pirmo pirkimo bitkoinas dvylikametis, vardu Erikas Finnamas, kiekvieno jų atitikmuo bitkoinas buvo Crescendo. 2011 m., Kai Erikas nusprendė investuoti į šią skaitmeninę valiutą, 1 bitkoinas Tai kainavo apie 50 USD.

Šiandien ekvivalentas yra 8 289 eurai (nuo 2021 m. Birželio 15 d.).

Daugelis apibrėžė „Bitcoin“, pirmaujančią kriptovaliutą pagal rinkos kapitalizaciją, kaip „skaitmeninį auksą“. (du). Kitaip tariant, kaip saugus prieglobstis krizės metu ir kaip turtas, kuris vertinamas vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu. Didelis nepastovumas ir potenciali didėjimo tendencija vidutinės trukmės ir ilguoju laikotarpiu gali tai sukelti ir pakeisti ją kaip mokėjimo priemonę kitų alternatyvų, tokių kaip „Litecoin“ ar XPR, naudai.

Ar Ispanijoje kriptovaliutos yra legalios?

Kadangi tai visiškai decentralizuota ir privati ​​valiutos rūšis, tai verčia mus abejoti jos teisėtumu, palyginti su tradicine pinigų sistema. Tai, kad jokia finansinė institucija nekontroliuoja mūsų finansų, gali priversti mus abejoti, ar ją priima įstatymai. Tačiau šiandien kriptovaliutos Ispanijoje yra legalios.

Ir tai yra tai, kad Ispanijoje kriptovaliutų naudojimas yra teisėtas tol, kol deklaruojamas pelnas. Kaip koks pelnas? Taip, kriptovaliutos yra naudojamos ne tik kaip mokėjimo būdas, bet ir kaip investavimo forma. Jie operuojami mainai. Klasika prekyba turto pirkimo ir pardavimo. Jei gausite išmokas, turėsite sumokėti atitinkamą procentą iždui.

Šiuo metu yra ne viena kriptovaliutų rūšis, tarp jų yra ir kitų labai garsių, tokių kaip „Ethereum“ ir „XRP“. (Šaltinis: viskas įmanoma: 101274237 / 123rf.com)

Kokius privalumus ir trūkumus teikia kriptovaliutos?

Nors atrodo, kad šis novatoriškas pasiūlymas yra puiki alternatyva tradicinei pinigų sistemai, jis turi ir trūkumų. Pasaulio ekonomika ir toliau prisitaiko prie pokyčių ir ne visi jie ateina taip greitai, kaip mūsų visuomenėje ir toliau rodomi romano pasiūlymai. Pažvelkime į visa tai atidžiau:

Privalumas

 • Didesnis greitis ir efektyvumas: Šio tipo skaitmeninė valiuta suteikia didesnį greitį ir efektyvumą kaip mokėjimo būdas. Tam nereikia tarpininkų, tokių kaip centriniai bankai, kurie sulėtina sandorių judėjimą.
 • „Blockchain“: Jie naudoja a „blockchain“, apsaugos sistema, kuri nėra centralizuota, trukdo sukčiauti ir todėl padidina vartotojų privatumą ir saugumą.
 • Kaina: Kaina yra dar viena nauda, ​​kurią mums duoda skaitmeniniai pinigai. Pavyzdžiui, pervedimams tai mokama už centus arba kai kuriais atvejais net nemokamai.
 • Savireguliacija: Naudodamiesi skaitmenine valiuta, jūs esate savo valdytojas ir vienintelis savo pinigų valdytojas. Tokiu būdu išvengsite sąskaitos atidarymo išlaidų, taip pat išlaikymo ar pastovumo. Taip pat dėl ​​bet kokių sutarčių, kurių laikysitės, vykdymo, kai nusprendžiate saugiai saugoti savo finansus tradiciniais metodais.
 • Pseudo anonimiškumas: Nors visos operacijos, atliekamos su kriptovaliutomis, yra surenkamos pagal atitinkamas „blockchains“ (skaitmeninė viešoji knyga), praktiškai neįmanoma susieti kriptovaliutų piniginių adresų su konkrečiu vartotoju. Daug daugiau, jei šiam vartotojui priklauso kelios piniginės.

Trūkumai

 • Nestabilumas: Jo vertė svyruoja ir vartotojas niekada negali būti tikras, ar jis tęsis ilgai, ar ne, nes jis gali greitai pakeisti kainą, atsižvelgdamas į paklausą. Reikėtų prisiminti tą vartotoją, kuris sumokėjo 10 tūkst bitkoinai už picą, kuri pagal šiandienos kursą būtų didesnė nei 80 milijonų eurų (3).
 • Mokėjimo sunkumai: Ne visos įmonės yra pritaikytos naujoms mokėjimo formoms, kurios atsiranda, todėl labai tikėtina, kad ne visada rasite konkrečių paslaugų ar produktų, kuriuos norite įsigyti naudodami šią naują mokėjimo formą. prisijungęs.
 • Žinių trūkumas: Nors ateityje kriptovaliutos gali pakeisti tradicinius pinigus, technologijos žengia sparčiau nei visuomenė ir šiuo metu pareiškėjų skaičius nėra toks didelis, kaip galėtų būti po kelerių metų.
 • Negrįžtami pirkiniai: Kita problema, kurią mums gali sukelti kriptovaliutų naudojimas, yra ta, kad panaudojus jų neįmanoma sugrįžti. Pirkimai yra negrįžtami, todėl dėl klaidos galite prarasti finansus.

Kur pirkti kriptovaliutas?

Yra daugybė būdų gauti kriptovaliutas. Vienas iš labiausiai paplitusių yra kasyba. Nesigilindamas į techninius paaiškinimus, kriptovaliutų kasėjas dirba spręsdamas sudėtingas matematines problemas, leidžiančias užbaigti operacijų blokus. Kai vienas iš šių kalnakasių tiki …