Geriausias kreatinas 2022 m .: atlikite kiekvieną treniruotę

Kreatinas yra vienas iš populiariausių turimų sportinės mitybos produktų ir dėl rimtų priežasčių – atlikus išsamius tyrimus įrodyta, kad jis yra efektyvus ir saugus, tačiau jis nekainuoja žemei. Be to, galbūt nėra baltymų miltelių, tikrai nėra geresnio papildo nei kreatinas, jei norite pagerinti savo mankštos režimo rezultatus.

Dėl jo populiarumo galima įsigyti didžiulį įvairių kreatino papildų asortimentą, kuris gali suklaidinti net ir patyrusius sporto salės lankytojus. Žemiau rasite mūsų pačių geriausių kreatino produktų pasirinkimus kartu su pirkėjo vadovu, kuriame tiksliai nurodomi visi klausimai, kuriuos turite užduoti prieš išsirinkdami geriausią kreatiną.

Kaip išsirinkti geriausią kreatiną

Kokia yra kreatino papildų vartojimo nauda?

Kreatinas yra natūrali medžiaga, galinti suteikti energijos per treniruotes, ir tai ypač naudinga tiems, kurie užsiima tam tikru intensyviu pratimu. Tai gali būti svarmenų kilnojimas, sprintas ar dar kas nors, kur jūsų raumenys yra maksimaliai išstumti, ir jums reikia papildomų sulčių, kurios padėtų sutriuškinti treniruotę.

Žmogaus kūnas šiek tiek kreatino gamina natūraliai, jo taip pat yra kai kuriuose maisto produktuose, pavyzdžiui, raudonoje mėsoje, tačiau tik nedideliais kiekiais, todėl kreatino papildai yra geras pasirinkimas tiems, kurie reguliariai treniruojasi.

Kokios formos yra kreatinas?

Dažniausia kreatino papildo forma yra milteliai, sumaišyti gėrimui gaminti taip pat, kaip ir baltymų kokteilis. Kreatino milteliams reikia skirti laiko tinkamai sumaišyti, nes jie nėra labai tirpi vandenyje ir gali nugrimzti į jūsų gėrimo dugną, kad sukurtų smulkią tekstūrą jūsų paskutiniams gurkšteliams.

Jei jis nebus tinkamai sumaišytas, kreatinas taip pat pasisavins vandenį iš jūsų kūno. Jei jums sunku miltelius valdyti, taip pat galite rasti kreatino tablečių ir baltymų batonėlių, kuriuose yra kreatino, kuriuos taip pat gali būti lengviau transportuoti.

Kreatinas yra įvairių skonių, nors aromatas yra standartinis variantas. Daugelis žmonių į savo purtyklę įmaišo vaisių sulčių arba, norėdami pagerinti skonį, vartoja kreatiną su skonio baltymų kokteiliu. Taip pat galite gauti miltelių, kuriuose yra kreatino ir išrūgų baltymų, ar kitų pagrindinių papildų po treniruotės, tokių kaip BCAA. Tai suteikia jūsų kūnui viską, ko reikia atsigauti ir atstatyti po treniruotės vienu ypu.

Kokio kreatino turėčiau gauti?

Labiausiai paplitusi ir pigi kreatino forma yra kreatino monohidratas, kurio reikia rinktis perkant papildus. Tai yra labiausiai ištirta forma, ir jokia kita neįrodyta, kad turėtų kokių nors papildomų pranašumų gerinant našumą, nesvarbu, kiek jie daugiau kainuotų.

Daugelis kreatino monohidrato produktų apibūdinami kaip mikronizuoti, o tai reiškia, kad kreatinas buvo suskaidytas į labai smulkias daleles, todėl jis geriau susimaišys su vandeniu ir palengvins jo paėmimą. Kiti kreatino produktų skirtumai gali būti susiję su grynumu, dauguma jų yra 99,9% arba 99,99% grynumo. Creapure kreatinas yra plačiai prieinamas ir dažnai apibūdinamas kaip gryniausia kreatino monohidrato forma. Paprastai tai kainuoja šiek tiek papildomai, tačiau yra ir kitų mikronizuotų kreatino monohidrato papildų, kurie pasižymi panašiu grynumo lygiu.

Kiek kainuoja kreatinas?

Kreatino monohidratas yra pigus ir jo galite nusipirkti 1 kg už mažiau nei 10 svarų, tačiau grynesnių ar mikronizuotų produktų kaina greitai padidės iki maždaug 15–30 svarų už kilogramą. Kaip visada vartojant papildomų miltelių, vertindami išlaidas įsitikinkite, kad matote, kiek porcijų gausite iš savo pirkinio, o ne tik tenkinsite bendrą vonelės kainą. Bendras patiekimo vadovas yra 3–5 g kreatino po treniruotės, taigi 1 kg kreatino miltelių jums pakaks bent kelis mėnesius. Tačiau daugelis prekių ženklų siūlys mažesnį porcijos dydį ir tvirtins, kad kiekvienoje vonioje bus siūloma daugiau porcijų, nei iš tikrųjų gausite, jei kiekvieną kartą naudosite 5 g.

„Creapure“ produktai kainuos daugiau nei įprastas kreatino monohidratas, kaip ir kitos kreatino formos, pvz., Kreatino nitratas, arba produktai, kuriuose sumaišomi keli tipai. Kai kurios kitos formos ir mišiniai gali būti lengviau vartojami ir labiau tirpsta vandenyje nei įprastas kreatino monohidratas, tačiau neįrodyta, kad nė vienas iš jų yra efektyvesnis, atsižvelgiant į našumą.

SKAITYKITE KITĄ: geriausi baltymų milteliai

Geriausias kreatinas, kurį galima įsigyti 2021 m., Nuo 10 svarų

1. Optimalaus mitybos mikronizuoto kreatino milteliai: geriausi mikronizuoti kreatino milteliai

Kaina: 18 svarų (317 g) | Pirkite dabar iš „Amazon“

Šie aromatizuoti kreatino monohidrato milteliai buvo mikronizuoti, todėl jie greičiau ir lengviau ištirps vandenyje, o tai reiškia, kad turėtumėte vengti smalsios tekstūros, dėl kurios kreatino vartojimas gali būti šiek tiek nemalonus. Jis tiekiamas 144 g, 317 g ir 634 g kubiluose, kurių kaušelio dydis yra 3,4 g kreatino. Tačiau galbūt norėsite pridėti dar vieną samtelį, kad sukrėstumėte 5 g kreatino, o didžiausioje vonelėje liktų maždaug 127 porcijos.

Pagrindinės specifikacijos – kreatino tipas: Mikronizuotas kreatino monohidratas; Grynumas: 99,9%; Porcijos dydis: 3,4 g


2. Masiniai milteliai kreatino monohidratas: geriausios vertės kreatino milteliai

Kaina: 13 svarų (1 kg) | Pirkite dabar iš „Amazon“

Visi produktai, gauti iš birių miltelių, yra stand-up darbas, užtikrinantis nepriekaištingą kainos ir kokybės santykį, ir tai labai pasakytina apie jų pagrindinį kreatino monohidratą. Jis tiekiamas 100 g, 500 g ir 1 kg maišeliuose ir trijų skirtingų skonių: obuolių ir žaliųjų citrinų, mišrių uogų ir nearomatizuotų. Jei ieškote standartinio kreatino monohidrato, kuris pagerintų jūsų treniruotę, ir nėra daug priežasčių ieškoti kažkokio mėgėjo, kai kalbama apie kreatiną, tai puikus pasirinkimas. Masiniai milteliai taip pat siūlo „Creapure“ kreatino monohidrato miltelius, kurie yra žymiai brangesni, tačiau vis tiek geri, palyginti su kitais „Creapure“ produktais.

Pagrindinės specifikacijos – kreatino tipas: Kreatino monohidratas; Grynumas: 99,9%; Porcijos dydis: 5g


3. „MyProtein“ kreatino monohidrato aromatizuotos kreatino tabletės: geriausios kreatino tabletės

Kaina: 15 svarų (250 tablečių) | Pirkite dabar iš „MyProtein“

Kreatino tabletės yra toks pat veiksmingas pasirinkimas kaip milteliai, taip pat jas daug patogiau nešiotis su savimi į sporto salę nei didelę vonią. Kiekvienoje iš šių „MyProtein“ tablečių yra 1g kreatino, todėl lengva gauti tikslią norimą dozę. Teisingas perspėjimas; pačios tabletės yra gana stambios, tačiau jas galite suskaidyti, kad jas būtų lengviau nuryti, be to, jos nėra aromatizuotos, todėl galite jas nuplauti sultimis ar baltymų milteliais, nebijodami susikaupti skoniais.

Pagrindinės specifikacijos – kreatino tipas: Mikronizuotas kreatino monohidratas; Grynumas: Nenurodyta; Porcijos dydis: 3 g (1 g vienoje tabletėje)

Pirkite dabar iš „MyProtein“


4. „MyProtein All-In-One Perform Bar“: geriausia kreatino juosta

Kaina: 21 svaras (12 x 70 g barų) | Pirkite dabar iš „MyProtein“

Užkandžiai po treniruotės nėra geresni už šį. „MyProtein“ „viskas viename“ juostoje yra ne tik 5 g aukščiausios kokybės kreatino monohidrato „Creapure“, bet ir monstras 28 g baltymų, taip pat 23 g angliavandenių, kad būtų galima papildyti prarastas energijos atsargas po sunkios treniruotės.

Kiekvienoje 70 g juostoje taip pat yra 3 g L glutamino, kuris gali padėti jūsų raumenims greičiau atsistatyti po treniruotės, taip pat padeda virškinimui. Jūsų žarnynas taip pat padėkos už 5,4 g skaidulų, esančių „viskas viename“ bare, kuris iš tikrųjų pateisina savo vardą dėl maistinių gėrybių kiekio. Tačiau, turbūt nenuostabu, atsižvelgiant į didelį skaidulų ir baltymų kiekį, juosta yra šiek tiek kramtoma, o tai netiks visiems. Laimei, kietą tekstūrą kompensuoja malonus šokolado apelsinų skonis.

Pagrindinės specifikacijos – kreatino tipas: Kreminis kreatino monohidratas; Grynumas: Nenurodyta; Aptarnavimo dydis: 5g

Pirkite dabar iš „MyProtein“


5. Protein Works Creapure kreatino monohidratas: geriausi Creapure kreatino milteliai

Kaina: 10 svarų (250 g) | Pirkite dabar iš „Amazon“

„Creapure“ kreatinas turi puikią grynumo reputaciją, o šie milteliai yra 99,99% gryno kreatino monohidrato. Tai nėra daug daugiau nei 99,9%, kurį rasite su daugeliu miltelių, tačiau kiekvienas mažas dalykas yra svarbus. Negana to, „Creapure“ logotipas ant vonios ar maišelio yra kokybės garantas. Aromatizuoti milteliai taip pat yra mikronizuojami, kad būtų geriau tirpūs vandenyje ir juos būtų lengva paimti, ir jie tiekiami 250 g ir 500 g maišeliuose.

Pagrindinės specifikacijos – kreatino tipas: „Creatpure“ kreatino monohidratas; Grynumas: 99,99%; Porcijos dydis: 5g už barą


6. Optimali mityba – rimta masė: geriausias kreatino turėtojas

Kaina: 25 svarai (2,73 kg) | Pirkite dabar iš „Amazon“

Jei norite padidinti raumenų masę per savo treniruotes, kreatinas gali padėti jums energijos reguliariai važiuojant į sporto salę. Tačiau tai toli gražu ne viskas, ko reikia, ir norint išvengti kelių skirtingų kokteilių vienu metu, patartina gauti kreatino kaip miltelių „viskas viename“, pavyzdžiui, „Optimum Nutrition“ rimtų mišių, dalį.

Kiekvienoje kokteilio porcijoje yra 3g kreatino, kartu su didžiulėmis 1250 kalorijomis, 50g baltymų ir 252g angliavandenių. Taip pat yra daug vitaminų ir mineralų, kurie yra išmesti. Galima sakyti, kad šis purtymas suteikia viską, ko reikia po sunkių treniruočių užpildyti degalais, o tai yra gyvybiškai svarbu, kai norite greitai auginti raumenis.

Pagrindinės specifikacijos – kreatino tipas: Kreatino monohidratas; Grynumas: Nenurodyta; Porcijos dydis: 334 g


7. USN kreatino anabolikas: geriausias kreatino papildas ištvermės sportininkams

Kaina: 40 svarų (1,8 kg) | Pirkite dabar iš „Amazon“

Kreatiną dažniausiai naudoja sporto salės lankytojai, norintys padidinti savo sprogstamąją galią per gana trumpas, aštrius treniruotes, tačiau kartu su daug angliavandenių turinčia dieta tai gali būti naudinga ir ištvermės sportininkams. Šiuose milteliuose yra 6 g kreatino ir 46 g angliavandenių 60 g porcijoje, todėl jie idealiai tinka tiems, kurie nori pakrauti savo kūną energijos, reikalingos prieš ilgą treniruotę.

Tačiau milteliai bus naudingi ne tik ištvermės sportininkams. Jame taip pat yra 1,5 g HMB, padedančių atkurti ir atstatyti raumenis, taip pat magnis ir cinkas, padedantys atitolinti nuovargį. „USN“ kreatino anaboliniai milteliai yra dviejų skonių – tropinių ir oranžinių – kurie privers jūsų treniruotę šiek tiek labiau viliojanti.

Pagrindinės specifikacijos – kreatino tipas: Kreatino monohidratas; Grynumas: 99,9%; Porcijos dydis: 60 g

8. Masiniai milteliai „Vegan All-In-One“: geriausi veganų baltymų milteliai su kreatinu

Kaina: 44 svarai (2,5 kg) | Pirkite dabar iš „Amazon“

Pats kreatinas yra veganiškas, o miltelių galite įpilti į įprastą veganišką kokteilį, jei jį perkate atskirai, bet kodėl gi ne palengvinant viską sau ir pasiėmus „viskas viename“ miltelius, kuriuose yra viskas, ko jums reikia, norint papildyti kūną po sunki treniruotė?

Kartu su 5 g kreatino monohidrato, kurio yra šiuose milteliuose, jūs taip pat gaunate 29 g baltymų, kurie yra žirnių, rudųjų ryžių, moliūgų ir linų sėmenų baltymų mišinys kartu su kvinojaus miltais. Tai užtikrina, kad gausite pilną baltymų šaltinį, kuriame yra visų būtinų amino rūgščių tinkamu kiekiu.

Milteliai taip pat turi 19 g angliavandenių, kurie papildys jūsų energijos atsargas po treniruotės, kartu su „DigeZyme“ virškinimo fermentais, kurie padės suskaidyti viską, ką ką tik išgėrėte. Yra trys …