Geriausias pasirinktinis šuns portretas

Norite įamžinti savo šunį tikrai pritaikytame, vienetiniame meno kūrinyje? Tu ne vienas! Augintinių portretų gavimas yra vis didėjanti tendencija ir matėme daug labai talentingų menininkų, kurie specializuojasi tik tokio tipo paslaugose.

Prieš pradėdami užsakyti savo meno kūrinius, pirmiausia turite apsvarstyti keletą dalykų, kad galėtumėte panaudoti geriausią atlikėją savo poreikiams!

Ką nuspręsti prieš užsakant šuns portretą

Čia yra pagrindiniai aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti, kurie padės jums pasirinkti tinkamą menininką –

  • Koks produktas? Ieškote tikrai unikalaus paveikslo, kurį galėtumėte pakabinti ant savo sienos? Arba ieškote kažko panašesnio į skaitmeninį meną, kurį galėtumėte atspausdinti pagalvei, mobiliojo telefono dėklui ir pan.?
  • Meno stilius – Čia turite daugybę variantų, tokių kaip aliejinė tapyba, pieštukų eskizai ir skaitmeninis menas. Jūs taip pat turėsite pagalvoti apie tai, kiek realiai norite kūrinio, ar norėtumėte juodos ir baltos spalvos, animacinio filmo ir kt.
  • Biudžetas – jūs galų gale mokėsite daugiau už kažką panašaus į didelį aliejinį paveikslą, palyginti su kažkuo mažesniu ar skaitmeniniu, kurį galima padaryti kompiuteriu.

Jei vis dar neapsisprendėte, tai gerai, tęskite skaitymą! Aš pateiksiu daugybę pavyzdžių ir geriausių variantų kiekvienai meno kūrinių rūšiai, kurią galite gauti savo šuniui.

Geriausios jūsų šuns paveikslų ir piešinių svetainės

Už tuos tikrai vienetinius kūrinius, kuriuos galite pakabinti ant savo sienos, mokėsite daugiau, bet rezultatai to verti! Čia yra populiariausios šios kategorijos svetainės –

Tapyk savo gyvenimą

„Tapyk savo gyvenimą“ siūlo platų meno rūšių pasirinkimą, įskaitant aliejaus ir akrilo paveikslus, anglies eskizus, pastelinius eskizus, akvarelę ir kt.

Jie turi daug nuostabių menininkų, kurie atlieka nuostabų darbą, kaip parodyta aukščiau esančioje aliejinėje tapyboje! „Paint Your Life“ turi 100% pinigų grąžinimo garantiją, be to, yra labai išankstinė dėl jų kainų, kurias galima peržiūrėti šiame puslapyje.

Kainos prasideda nuo 200 dolerių už mažą 8 ″ x 10 ″ paveikslą ir brangsta tuo labiau, kad gausite iki 519 dolerių už didžiulį 48 ″ x 72 ″ paveikslą! Viename paveiksle už papildomą mokestį taip pat galite turėti kelis augintinius.

Peržiūrėti „Paint Your Life“

Puikus žvėris

Ieškai kažko daugiau … „ten“? „Splendid Beast“ aliejinės tapybos grožį maišo su absurdiškomis jūsų augintinio galvos nuostatomis, kad būtų linksmi, tačiau nesenstantys deriniai!

Jų svetainėje yra daugybė įvairių šablonų, kuriuos galite pasirinkti, kad įsivaizduotumėte savo šunį kaip astronautą, prezidentą, piratą ir bet ką kitą, ką tik galite sugalvoti.

„Splendid Beast“ taip pat daro daugiau tradicinių šablonų, jei norite, bet kur čia smagu ?! Visi paveikslai yra aliejiniai paveikslai ir jų dydis yra 12 x 16 arba 18 x 24 colių.

Peržiūrėti „Splendid Beast“

Geriausi skaitmeniniai šunų svetainių portretai

Jei norite gauti savo augintinio portretą ant kitokio fizinio produkto, pavyzdžiui, krepšio, marškinėlių ar telefono dėklo, arba jei norite daugiau popmuzikos stiliaus, skaitmeninės meno paslaugos būtų geriausia jums. Šios paslaugos taip pat yra daug greitesnis.

Pop savo mokinį

„Pop Your Pup“ yra jūsų vieno langelio principas, kad galėtumėte padaryti viską, ką galite padaryti naudodami skaitmeninį savo šuns portretą. Galite atsiųsti savo šuns nuotrauką, o jūsų meno darbai bus paruošti vos per 1-2 dienas!

Pabaigę meną, taip pat galite pasirinkti iš daugiau nei 80 skirtingų fonų ir pasirinkti iš daugybės skirtingų produktų, ant kurių galite atspausdinti savo meną.

„Pop Your Pup“ siūlo visas šias galimybes – antklodes, pagalves, galvosūkius, marškinėlius, telefonų dėklus, sienų dailę ir daug daugiau.

Peržiūrėkite „Pop Your Pup“