Geriausias šunų dantų šepetėlis ir dantų šepetėlis

Tikriausiai nuo pat mažens buvote mokoma, kaip svarbu kasdien valytis dantis, jau nekalbant apie dantų siūlus ir lankymąsi pas odontologą. Burnos higiena yra svarbi, nors kartais to lengva nepastebėti. Tai galioja ne tik jums, bet ir jūsų šuniui. Apžvelgsime geriausius jūsų šuns dantų valymo ir valymo produktus, kad jie būtų laimingi ir sveiki!

Kiekvienas dantis yra svarbus, kad šuo maistas būtų tinkamai apdorotas prieš jam keliant stemplę ir pradedant kelionę per virškinimo sistemą.

Žmonėms dantų problemos sukelia ir kitų problemų, pradedant dantenų ligomis ir baigiant sunkiomis bei gyvybei pavojingomis infekcijomis. Tai galioja ir šunims. Jų dantys turi likti švarūs, o kartais reikia šiek tiek papildomos savininkų pagalbos.

Pažvelkime į geriausius šunų dantų šepetėlius. Kaip ir jūsų pačių dantys, svarbiausias šunų dantų sveikatos aspektas yra dantų šepetėlis.

Viršutiniai dantų šepetėliai šunims

Kai reikia išsirinkti savo šuns dantų šepetėlį, ten yra daugybė gudrybių. Tiesa, viskas, kas yra „žaislas“, greičiausiai bus sunaikinta nuo kramtymo ir neišvalys visų jūsų šuns dantų.

Panašiai daugelis minkštų, be šerių dantų šepetėlių nėra pakankamai tvirti, kad iš tikrųjų padėtų pašalinti apnašas ir dantų akmenis iš jūsų šuns dantų. Dėl šių priežasčių mums labiau patinka žemiau pateikti dantų šepetėliai šunims.

1. Trišalis šunų dantų šepetėlis

Orgrimmar 2 vnt. 3 pusių naminių dantų šepetėlių šunų šepetys …

 • TRYS ŠONINIAI: naminiams gyvūnėliams yra paprasčiau ir patogiau valytis dantis, o efektyviau …
 • ERGONOMINIS DIZAINAS: Dantų šepetėlio dizainas atitinka šuns burnos struktūrą, kuri yra daugiau …
 • Puikiai tinka augintinių burnos sveikatai: švari burna padeda augintinių sveikatai ir padeda jų savininkams …

Šis trijų pusių „Pertty“ dantų šepetėlis padeda jums išvalyti visus šuns dantų paviršius vienu metu, o tai reiškia greitesnį valymą. Dantų šepetėlio šeriai ir galvutės juda kartu su jūsų šuns dantimis, kad kiekvienas kampelis būtų išvalytas.

Tai man taip pat labai patinka valant šuns dantis, nes rankena yra graži sunki guma, kurią lengva suvokti ir jaustis tvirtai.

2. Dvipusis ilgų šunų dantų šepetėlis

Šie dantų šepetėliai yra puikus, ekonomiškas būdas valyti šuns dantis. Esant 8,5 colio ilgiui, lengva juos įsikibti ir patekti į šuns burnos galą, netrukdant rankai.

Taip pat malonu, kad viena pusė turi didesnį šerių rinkinį nei kita, todėl galite pasirinkti, ar uždengti daugybę plotų vienu metu, ar dirbti į tuos mažesnius dirželius.

3. Silikoninis pirštų dantų šepetėlis šunims

„H&H Pets“ šunų pirštų dantų šepetėlis ...

„H&H Pets“ šunų pirštų dantų šepetėlis …

 • PET SAVININKO MĖGSTAMUMAS – mūsų pirštų dantų šepetėliai pagaminti iš saugios medžiagos ir šeriai …
 • LENGVAI NAUDOJAMI DIRBTINIAI DALYS – Kiekvienas piršto dantų šepetėlis turi ¾ colio skersmens angą. Skirtingai nei dauguma kačių / …
 • SVEIKESNIAI DANTYS IR GERESNĖ DANTŲ PRIEŽIŪRA – naudodami šį kruopščiai suprojektuotą katės / šuns pirštų dantų šepetėlį, …

Kitas valymo sprendimas yra šie silikoniniai pirštų dantų šepetėliai. Tai galite tiesiog uždėti ant piršto ir naudoti minkštus šerelius, kad išvengtumėte šuns dantų!

Tai gali būti idealu naminiams gyvūnėliams, kurie bijo svetimų daiktų, atsirandančių šalia jų burnos, tačiau nebijo jūsų rankos ar pirštų. Akivaizdu, kad jei jūsų šuo yra agresyvus ar kandus, tai nėra šepetys, kurį turėtumėte naudoti.

Kitas puikus šio stiliaus šepetėlio aspektas yra tai, kad šepetėliu jūs tikrai galite jausti savo šuns dantis, taip pat kaupiasi dantų akmenys, todėl galite pajusti, kaip stipriai reikia spausti norint išvalyti šuns dantis.

švarūs šuns dantys

Ar man reikia valyti savo šuns dantis?

Šuns dantų valymas tikriausiai yra paskutinis dalykas, kurį turite galvoje. Bet, deja, daugeliui šunų būdinga nediagnozuota burnos ertmės patologija. Kai kurie ekspertai mano, kad net 80% šunų turi kokių nors dantų ar periodonto problemų.

Šunys kenčia nuo tų pačių burnos sveikatos problemų kaip ir žmonės, pavyzdžiui, dantenų uždegimas ir dantų ėduonis. Jų burnoje yra bakterijų, kurios formuoja dantų akmenų ir apnašų bioplėveles, kaip ir mes.

Bloga burnos higiena yra bloga žinia jūsų šuniui. Ypač dantenų liga yra didelis rizikos veiksnys kitoms, rimtesnėms kančioms. Pažeidžiančios bakterijos gali išskirti išskyras, kurios gali pakenkti kitų kūno organų audiniams, įskaitant smegenis ir inkstus.

Tai tampa vis labiau tikėtina, kai jūsų šuo sensta.

Laimei, galite išvengti dantenų ligų įsitikinę, kad tinkamai prižiūrite savo šuns dantis.

Dantų sveikata per vandenį? Įveskite „Oxyfresh“

Neseniai susidūriau su itin įdomiu burnos priežiūros tirpalu iš „Oxyfresh“. Jie gamina vandens priedą, kuris tinka ir katėms, ir šunims, kuris padeda pagerinti burnos ertmę jūsų augintiniams – tereikia įmaišyti jų produktą su šuns geriamuoju vandeniu ir jis atlieka darbą!

Oxyfresh atgaivins jūsų augintinio kvėpavimą, kovos su apnašomis ir dantų akmenimis bei suskaidys bioplėvelę, kuri gali užkirsti kelią kenksmingų bakterijų dauginimuisi jūsų šuns burnoje. Vis dėlto svarbu tai, kad šis produktas kliniškai įrodytas saugiai ir veiksmingai jūsų augintiniams, todėl galite juo drąsiai naudotis. Norėdami sužinoti gilesnį nardymą, peržiūrėkite visą „Oxyfresh“ šunų vandens priedų apžvalgą.

Nors vis tiek norėsite fiziškai išvalyti savo šunims dantis, „Oxyfresh“ yra nuostabus sprendimas, jei jūsų šuo imasi kovos, kai reikia apeiti burną.

Jei nerimaujate dėl savo šuns burnos ertmės sveikatos, aš manau, kad „Oxyfresh“ yra labai paprastas ir neskausmingas būdas skatinti jūsų šuns burnos sveikatą neinvaziniu būdu, kad jie neprieštarautų ir nepastebėtų.

Oxyfresh Premium Pet dantų priežiūros tirpalas ...

Oxyfresh Premium Pet dantų priežiūros tirpalas …

 • ŠVIEŽI KVĖPAVIMAS – pagaliau atsisveikinkite, kad paglostytumėte blogą kvapą naudodami greitai veikiančią Oxygene formulę. Veikia šunims, …
 • Švarūs dantys ir dantenos – lengviausias būdas išvalyti savo augintinio dantis ir padėti kovoti su apnašomis bei dantų akmenimis ….
 • BE ŠEŠIMO – tai taip paprasta, tiesiog kiekvieną dieną įpilkite po geriamąjį vandenį po buteliuką. Visiškai saugu …

Kiti naudingi dantų sveikatos produktai jūsų šuniui

Geriausia šunų dantų pasta

Žinoma, paprasčiausias dantų šepetėlio naudojimas ne visai padaro darbą. Dantų pastos įmaišymas į mišinį padeda iš tikrųjų išvalyti šunų dantis ir kovoti su apnašų kaupimu. Ši speciali šunų dantų pasta yra specialiai sukurta bakterijoms, kurios gyvena augintinio burnoje ir taip pat kovoja su nemaloniu kvapu!

Nerimaujate, kad jūsų šuo leidžia dantų pastas bet kur šalia burnos? Laimei, daugelis šunų dantų pastos taip pat gaminamos skoniais, kuriuos mėgsta ir šunys. Aukščiau pateiktas pavyzdys yra naminių paukščių skonio – bjaurus žmonėms, bet šunims tai patinka! Tai bus tarsi kaskart, kai teks valyti dantis, padovanoti šuniui skanėstą, kad jis iš tikrųjų to lauktų.

„Petrodex Advanced“ dantų priežiūros fermentinis šuo ...

„Petrodex Advanced“ dantų priežiūros fermentinis šuo …

 • ŠUNŲ DANTŲ PASTAS: „Petrodex Advanced“ dantų priežiūros fermentinė šunų dantų pasta padeda sumažinti apnašas ir dantų akmenis …
 • PATENTUOTI ENZIMAI: naudojant patentuotus fermentus, šiai neputojančiai šunų dantų pastos formulei nereikia …
 • GERAS VĖJIMAS „FIGHTS“: Reguliariai naudojant, „Petrodex“ fermentinė dantų pasta šunims padeda sumažinti apnašas ir …

Geriausios šuns dantų servetėlės

Kai kurie šunys neigiamai reaguoja į dantų šepetėlio įstrigimą į burną, tokiu atveju jums gali prireikti kitokio varianto. Šiems šunims turėtumėte pasidomėti šiomis šunų dantų servetėlėmis. Dantų servetėlės ​​yra būtent tokios, kokios jos skamba – mažas audeklas, kuriame yra valymo tirpalo, kurį nuvalote šunims dantimis ir dantenomis, kad jie būtų švarūs. Dėl kokios nors priežasties šunys gali daug geriau reaguoti į tai, ką jie supranta kaip jūsų pirštą, o ne į svetimą daiktą. Šunys taip pat mėgsta šių servetėlių skonį, o tai padeda.

Geriausi šunų dantų gydymo būdai

Žinoma, visų šunų valymo priemonių šventasis gralis – skanėstai! Tokie patiekalai, kaip „Greenies“, yra šunų skonio, ir jums tai nėra naudinga! Žalumynai turi specialų tekstūros ir ingredientų sąrašą, kurie padeda išvalyti jūsų šunų dantis jiems valgant. Sunku užtikrinti, kad jūsų šuo išvalys visus dantis naudodamas tokius patiekalus, kaip vien Greenies, todėl rekomenduojame juos naudoti norint papildyti kitus valymo metodus, o ne pakeisti.

23%

GREENIES Originali TEENIE natūrali šunų dantų priežiūros ...

GREENIES Originali TEENIE natūrali šunų dantų priežiūros …

 • Sudėtyje yra viena (1) 27 uncijos „Greenies Dog Treats Plus“ vitaminų, mineralų ir kitų …
 • Unikali „Greenies Dog Chews“ tekstūra nuvalo iki dantenų, kovodama su apnašomis, dantų akmenimis ir …
 • „Greenies Treats“ šunims yra rekomenduojamas veterinarijos gydytojas, o VOHC priima (Veterinarijos burnos sveikatos taryba)

Šuns dantų valymas

Taigi, kaip jūs iš tikrųjų valote šuns dantis? Čia pateikiamas greitas žingsnis po žingsnio bendras procesas.

valyti šunims dantis
 1. Prieš pradėdami praleiskite šiek tiek laiko tvarkydami jo dantis. Jei jūsų šuo jau suaugęs ir jis nėra įpratęs valyti dantų, jis tikriausiai bus sutrikęs dėl to, ką bandote padaryti. Tai yra gera idėja, kad jis įpratintų, kad jūsų rankos pirmiausia būtų jo burnoje ir šalia jo. Vienas iš būdų tai padaryti yra leisti jam laižyti žemės riešutų sviestą nuo pirštų galiukų. Kai įpratinsite jį, pradėkite supažindinti jį su burnos atidarymu ir dantų apžiūra. Tai yra preliminarus žingsnis ir gali praeiti šiek tiek laiko, kol galėsite iš tikrųjų pradėti valyti dantis kiekvieną dieną.
 2. Leiskite šuniui užuosti dantų pastą ir dantų šepetėlį. Prieš jo pirmąjį valymą leiskite šuniui užuosti jūsų atsargas. Dauguma šunų dantų pastų yra mėsos skonio, todėl jis greičiausiai bus ja susidomėjęs.
 3. Pakreipkite jo lūpas į šoną, kad valytumėte priekinius dantis. Pirmus kelis kartus tai gali būti maždaug tiek, kiek jūs gaunate.
 4. Laikui bėgant, padidinkite valomų dantų skaičių. Po kurio laiko jūsų šuo turėtų jaustis patogiai suteikdamas jums prieigą prie visų savo dantų. Švelniai juos valykite sukamaisiais judesiais, kaip tai darytumėte su savo dantimis. Nepamirškite ir švelniai valyti dantenų.
 5. Užbaikite dantų valymo seansą. Nesvarbu, ar tai specialus dantų šuo …