Koks geriausias 2021 m.

Vasaros karštis gali būti pasibaigęs, tačiau ruduo yra labai įdomus laikas mados pasaulyje. Niujorko, Londono, Paryžiaus ir Milano mados savaitės baigėsi, o podiumuose ir socialiniuose tinkluose jau atsiranda naujų tendencijų. Plaukų aksesuarai yra mada, apie kurią negalime nustoti kalbėti.

Daugelis žmonių naudoja savo plaukų aksesuarus atrodo į kitą lygį. Tarp tendencijų yra hiper moteriški aksesuarai, derinami su kontrastingais arba per dideliais gabalais. Savo socialiniuose tinkluose taip pat matėme daugybę pranešimų ir ryškių spalvų. Plaukų aksesuarai grįžo ir mums tai patinka.

Svarbiausias

 • Plaukų aksesuarai yra viskas, ką galite pritvirtinti prie savo plaukų. Tai yra funkcionalūs produktai, nes jie padeda pritaikyti plaukus skirtingais stiliais, bet ir estetiškus.
 • Šio rudens šukuosenų tendencija apima šukuosenos pakėlimą plaukų aksesuaru. Mūsų reitingą mes parodome jums geriausią rinkoje.
 • Kaip išsirinkti aksesuarą plaukams? Mūsų vadove pasakojame apie svarbiausius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis. Šiame procese labai svarbu jūsų plaukų tipas ir stilius.

Geriausi plaukų aksesuarai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Kadangi yra daugybė plaukų aksesuarų rūšių, gali būti šiek tiek sunku pasirinkti. Bet nesijaudink. Šiame reitingą Mes pasirinkome geriausią rinkoje pagal dažniausiai pasitaikančias nuostatas ir naujų metų pabaigos tendencijas. Kai kurie yra labai funkcionalūs ir derinami su plaukais, o kiti privers jus išsiskirti bet kur.

Geriausias funkcionalumui skirtas plaukų aksesuarų rinkinys

Kartais norisi šiek tiek visko. Šis plaukų aksesuarų rinkinys atitinka visus jūsų poreikius. Nuo pigtailių, segtukų ir segtukų iki pagalvėlės, kad jums būtų aukštos šukuosenos.

Visos medžiagos yra natūralių spalvų, kad susilietų su plaukais. Be to, pakuotėje yra šukos, padėsiančios atkurti bet kokį pasirinktą stilių.

Geriausi plaukų aksesuarai su perlais

Perlai yra labai madingi. Ypač ant segtukų ir segtukų. Kurį laiką jie buvo laikomi pernelyg „vaikiškais“ ar moteriškais, tačiau dabar yra šios medžiagos plaukų aksesuarų renesansas.

Hipermoteris vėl grįžta su šiek tiek ironijos. Derinkite juos su kontrastingomis detalėmis, tokiomis kaip vyriškos striukės ar „Dr. Martens“ batai.

Geriausi vaikiški plaukų aksesuarai

Jei ieškote aksesuarų savo dukters plaukams, juos jau radote! Šiame gaminyje yra 60 skirtingų aksesuarų, skirtų papuošti mažylio galvą. Jis turi ne mažiau kaip 4,4 žvaigždutes iš 5, o tai rodo vartotojų pasitenkinimą.

Yra 60 metalinių segtukų su skirtingais ir spalvingais motyvais, idealiai tinka tiek trumpiems, tiek ilgiems plaukams ir idealiai tinka bet kokiai progai. Nepraleisk to!

Geriausi plaukų aksesuarai derliaus

Jei aistringai domitės originaliais ir stilingais plaukų aksesuarais derliaus, neieškok toliau, štai tu jų turi! Tai yra 10 bohemiško stiliaus gėlių rašto audinio galvos apdangalų. Tai nepriekaištingo pločio, elegantiškos, kai kurios elastingos galvos juostos, kurias galite pasirinkti pagal savo pageidavimus.

Šis produktas turi 4,3 žvaigždutę iš 5, o vartotojai atkreipia dėmesį į puikų kainos ir kokybės santykį bei giria jo aukštą kokybę.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie plaukų aksesuarus

Viršutiniai elementai, tokie kaip negabaritiniai kaiščiai, šį rudenį mados savaitėse pasirodo ant kilimo ir tūpimo takų bei raudonų kilimų. Plaukų aksesuarai nebėra vaikiškas dalykas. Kviečiame eksperimentuoti su šia nauja tendencija. Toliau mes atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus apie šį produktą.

Moteris su plaukais į uodegą

Daugelis žmonių naudoja plaukų aksesuarus, kad pakeltų savo išvaizdą į kitą lygį. (Šaltinis: Jensenas: XxIbyp6-AdY / Unslash.com)

Kas yra plaukų aksesuarai ir kokius privalumus jie turi?

Plaukų aksesuarai yra labai įvairūs. Paprastai taip galima vadinti bet kokį daiktą, kuris yra suvyniotas, surištas ar pritvirtintas prie plaukų. Tai yra, jie vienu metu turi ir funkcinį, ir ornamentinį aspektą. Jie gali būti įvairių rūšių medžiagų ir labai skirtingų formų. Jie svyruoja nuo juostų ir traškučių iki segtukų ir segių.

Naujos šio sezono tendencijos yra čia.

Daugelyje šukuosenų yra aksesuaras. Jie yra puikūs perėjimo tarp nerūpestingo vasaros ir žiemos stiliaus elementai. Pasirinktas gali pakelti jūsų įvaizdį ir bet kokią aprangą į sudėtingesnį, eksperimentiškesnį ar modernesnį lygį.

Daugelis įžymybių turi mėgstamą aksesuarą. Ariana Grande ir Kendall Jenner mėgsta stiliaus plaukų segtukus prisegamaso Lizzo naudoja vadinamą kuodą skruputis ir Bella Hadid, pincetai. Visi plaukų aksesuarai turi privalumų ir trūkumų. Čia yra svarbiausi.

Privalumas

 • Jie yra madingi ir daugelis įžymybių juos naudoja
 • Jie padeda jums pakelti savo išvaizdą į kitą lygį
 • Paprastas būdas pašalinti plaukus nuo veido, nepririšant jų prie uodegos ar bandelės

Trūkumai

 • Juos galima laikyti labai vaikiškais, jei nepasirenkate tinkamų
 • Neteisingai juos naudojant, jie gali pakenkti plaukams

Kokių tipų plaukų aksesuarai yra?

Plaukų aksesuarai yra elementai, kurie vienodai atsirado skirtingose ​​pasaulio kultūrose. Yra nuorodų apie jo naudojimą bronzos amžiuje. Laikui bėgant jie vystėsi. Dabar mes turime visas galimybes.
Priedų tipai Charakteristikos Programos
Juostelės, juostos ar galvos juostos Galvos juostos su U formos metaliniu arba plastikiniu interjeru arba be jo, kuris formuoja ir prisitaiko prie galvos. Jie taip pat gali būti apvalūs. Jie palaiko palaidus plaukus nuo veido.
Pincetai Dviejų dantytų gabalėlių spaustukas, kurie atsidaro ir užsidaro, kai paspaudžiamas juos jungiantis spyruoklė. Jie laiko plaukų sruogas ar net visus plaukus.
Šakės Gabalai, paprastai metaliniai, U formos ir lygiais arba bangos formos šonais. Jie naudojami plaukų dalims rinkti, tam tikroms šukuosenoms palaikyti ir plaukams užfiksuoti tam tikrose padėtyse.
Segtukai ar sagės Dvi dalys, paprastai metalinės, sujungiamos kartu. Išorinėje dalyje paprastai yra skirtingų medžiagų dekoracijos. Jie naudojami rinkti sruogas arba pabrėžti tam tikras šukuosenas.
Kaklaraiščiai ar lankai Siauro audinio lentjuostės. Jie gali būti susieti lanko forma. Jie naudojami plaukams rišti, bet taip pat gali būti naudojami plaukams suvynioti kaip pynės dalį.
Elastinės juostos ar skrupulai Mažos apvalios formos tamprės. Jie gali turėti audinio pamušalą. Iš jų gaminami pigtailiai.
Nosinės Kvadratinis arba stačiakampis audinio gabalas. Jie surišti aplink plaukus.
Šukos Dantytas medžio, plastiko, metalo ar kitos medžiagos gabalas. Jie naudojami tam tikroms šukuosenoms paryškinti.

Kokios naujausios plaukų aksesuarų tendencijos?

Pastaraisiais metais pastebėjome devintojo ir dešimto dešimtmečių žymius stilius, grįžusius į mados pasaulį. Ši simpatija taip pat turi įtakos plaukų aksesuarų tendencijoms.

Audiniais padengti pigtailiai, kurie vadinami skrupulai, yra aiškus šio judėjimo pavyzdys.

Niujorko mados savaitė yra vieta, kur galite atpažinti daugybę naujojo sezono tendencijų. Kai kurie iš tų, kuriuos mes stebime, yra: juostos persipynusios plaukų kasos, kasetės per didelis ir storos juostos. Bet mums labiausiai patinka mados, be abejo, dekoruotos plaukų segtukai ar segtukai.

Kaip naudojami plaukų aksesuarai?

Priklausomai nuo to, kokį aksesuarą ketinate naudoti, galite atkurti skirtingus plaukų stilius. Tačiau kiekvienas iš aksesuarų turi teisingą būdą pritvirtinti arba surišti plaukus, kad jie nesugadintų. Jei šukuosenai pritvirtinti naudosite smeigtuką, turite suvynioti mažą sruogą ir per ją sukryžiuoti.

Užsegimus labai paprasta naudoti. Jūs ją atidarote, praleidote sruogą per juos ir uždarykite, kol išgirsite spragtelėjimą. Jei per kelias dienas neplausi plaukų ir sausas šampūnas neveikia, tai gali būti idealus laikas naudoti servetėlę. Galite suvynioti plaukus, atrodyti itin stilizuotai ir nepraleisti dušo.

Pirkimo kriterijai

Kuris plaukų aksesuaras jums tinka? Nors neturėtumėte bijoti eksperimentuoti, tam tikros gairės gali būti naudingos. Jei nežinote, kaip pasirinkti įvairius tipus, kurie yra tendencijose, kurias matote socialiniuose tinkluose, čia yra veiksniai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti eidami rinktis plaukų aksesuarą.

Šukuosena

Gali būti sunku pasirinkti, kokio tipo aksesuaras geriausiai tinka jūsų šukuosenai. Toliau mes parodysime jums nedidelį sąrašą, kaip suformuoti plaukus ir kokie plaukų aksesuarai geriausiai dera prie kiekvieno stiliaus.

 • Perkrautas. Tendencija vis dar yra perkrauti bet kokią šukuoseną aksesuarais. Klipai ir Bobio smeigtukai ypač tinka šiam stiliui.
 • Pynės, pigtailius ar lankus. Priklausomai nuo jūsų stiliaus, galite naudoti žemą raktų kuodą, kad susietumėte plaukus bet kuriuo iš šių būdų, arba sustiprinkite šiuos stilius šalikais ir juostelėmis. Galite pinti juostelę arba pridėti pynimo smeigtukus ir segtukus.
 • Laisvas. 1990-ieji grįžo ir su jais jų šukuosenos. Palikite plaukus palaidus, per vidurį atsiskyrusius ir paryškinkite šukuoseną, naudodamiesi Bobio segtukais, spaustukais ar juostelėmis iš kiekvienos pusės.

Juodaplaukė moteris su aksesuaru

Plaukų aksesuarai yra elementai, kurie vienodai atsirado skirtingose ​​pasaulio kultūrose. (Šaltinis: Moonsawad: 54946055 / 123rf.com)

Plaukų tipas

Kaip ir daugelį kitų produktų, jūsų plaukų tipas nulems, kokius produktus naudoti ir kaip juos sušukuoti. Jei turite labai tiesius ir švelnius plaukus, labai tikėtina, kad aksesuarai su silpnomis rankenomis negalės ilgai būti toje pačioje vietoje. Ieškokite segtukų ir segtukų, kurių pagrinduose yra tekstūros.

Jei jūsų plaukai yra gana garbanoti ir apimti, maži aksesuarai gali vizualiai pasimesti jūsų liemenyje. Tačiau mada jums palanki. Priedų su perdėtais dydžiais yra visur. Pasirinkite per dideles juostas ar traškučius, kontrastuojančius su jūsų plaukais. Šie kūriniai leis jums išsiskirti ir atrodysite madingi aplink save.

Galimybė

Priklausomai nuo to, kokia proga norite naudoti savo priedus, galite juos pasirinkti pagal stilių, …