Geriausias šunų maistas dujiniams šunims i

Kaip naminių gyvūnėlių savininkas žinote, kad dujinis šuo gali greičiau išvalyti kambarį nei priešgaisrinė signalizacija. Tai akimirka, su kuria tikriausiai esate susipažinę, jei patekote į šį puslapį.

Vis dėlto jums pasisekė, nes dažnai šunims dujas sukelia jų valgomo maisto rūšys. Panašiai kaip ir žmonės, šunys gali turėti tam tikrą jautrumą maistui, ypač žemos kokybės maistui.

Mes sukūrėme aštuonis geriausius šunų maistą dujiniams šunims. Sekite naujienas ir sužinokite nugalėtoją, kuris, tikiuosi, suteiks finalą Fido vidurių pūtimui.

Mūsų geriausias šunų maistas, skirtas šuns šunims, apžvalgos ir palyginimai

1. „Hill’s Science Diet“ suaugusiesiems jautrus skrandžio ir odos vištienos receptas sausas šunų maistas

Svarbiausi gaminiai

Šis šunų maistas siūlo šunims mėgstamą vištieną ir jiems reikalingus prebiotikus. Jis yra lengvai virškinamas ir gaminamas iš omega-6 riebalų rūgščių ir vitamino E, kad jūsų šuniukas gautų sveiką odą ir blizgantį kailį. Jie bus sveiki tiek viduje, tiek išorėje ir, tikiuosi, be dujų.

funkcijos

 • Pagaminta iš aukštos kokybės ingredientų
 • Sudėtyje yra pieno rūgšties, kuri padeda virškinti
 • Skatina sveiką odą ir kailį

Ką mums patinka „Hill’s Science Diet“ suaugusiesiems jautrus skrandžio ir odos vištienos receptas sausas šunų maistas

Mes mėgstame šį šunų maistą dėl prebiotikų, kurie padeda virškinti. Prebiotikai skatina sveikas žarnyno bakterijas, o tai reiškia, kad jūsų šuniukas turi mažiau kvapnių dujų.

Jis taip pat skirtas visų veislių ir dydžių šunims, o tai yra pliusas, nes konkrečiai veislei skirtas maistas gali būti brangus arba sunkiai randamas. Mažas skaldos dydis puikiai tinka mažiems ir vyresniems šunims, todėl valgymas daug sklandžiau.

Mes taip pat džiaugiamės, kad šis maistas rūpinasi šuns odos sveikata, nes kartais odos ir virškinimo problemos gali būti susijusios. Malonu matyti, kad vištiena taip pat yra pirmasis šio maisto ingredientas.

Kas mums nepatinka „Hill’s Science Diet“ suaugusiems jautriems skrandžio ir odos vištienos receptams sausas šunų maistas

Mums nepatinka, kad šiame maiste yra avižų pluošto, miežių ir sojų aliejaus. Visi šie ingredientai gali padaryti jūsų šunį dujinį. Prebiotikai gali tai neutralizuoti, tačiau tai nėra garantuota.

PASIŪLYMAI

 • Tinka visų dydžių ir tipų veislėms
 • Be kukurūzų
 • Turi prebiotikų
 • Mažus gabalėlius patogiau kramtyti

MINUSAI

 • Turi avižų pluošto
 • Turi sojų aliejų

2. „Purina Pro Plan“ sausas šunų maistas suaugusiems jautriai odai ir skrandžiui, lašišos ir ryžių formulė

„Purina Pro Plan“ sausas šunų maistas suaugusiesiems jautriai odai ir skrandžiui

Svarbiausi gaminiai

Šis šunų maistas yra lengvai virškinamas, o jo sudėtyje yra maistinių medžiagų turinčios lašišos. Jis specialiai sukurtas padėti jūsų šuniukui virškinti ir skatinti odos ir imuninę sveikatą.

funkcijos

 • Gyvas probiotikas ir prebiotikas
 • Lašiša yra pirmasis ingredientas
 • Be kukurūzų, sojos, kviečių ir žirnių

Ką mums patinka „Purina Pro Plan“ sausas šunų maistas suaugusiesiems jautriai odai ir skrandžiui

Kadangi pirmasis šio maisto ingredientas yra lašiša, mums patinka, kad tikras, maistingas maistas yra pagrindinis prioritetas. Be to, nėra sunkiai virškinamų kukurūzų, sojų, kviečių ar žirnių, todėl ši formulė būtų švelni jūsų šuniuko skrandžiui ir nosiai.

„Purina Pro Plan“ yra praturtintas probiotikais ir prebiotinėmis skaidulomis, kurios dedamos į šį maistą. Tai padės virškinti ir gali sumažinti vidurių pūtimą. Tai taip pat gali sustiprinti jūsų šuns imuninę sistemą!

Mums taip pat patinka pridėtas vitaminas E ir omega-6 riebalų rūgštys, kurios padeda išlaikyti jūsų šuniuko kailį ir kailį sveiką ir blizgantį.

Kas mums nepatinka „Purina Pro Plan“ suaugusiems jautriai odai ir skrandžiui, lašišos ir ryžių formulės sausas šunų maistas

Mums nepatinka, kad šiame maiste yra avižų. Šie ingredientai gali būti problemiški kai kurių šunų virškinimui, ir, kaip minėta anksčiau, prebiotikai gali atsverti šiuos iššūkius; vis dėlto tai nėra garantuota.

Be to, naujoji formulė sumaltus ryžius pakeičia sveikaisiais, o gyvulinius – jautienos taukais. Kai kurie šunys nemėgo jungiklio ir nustojo jį visiškai valgyti. Tai gali turėti ką nors bendro su naudojamų riebalų rūšimi ar papildomomis virškinimo priemonėmis.

PASIŪLYMAI

 • Turi keletą sunkiai virškinamų ingredientų
 • Sustiprintas prebiotikais ir probiotikais
 • Jokių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų
 • Turi vitamino E

MINUSAI

 • Turi avižų
 • Ne visi šunys mėgsta naują formulę

3. „Nutro Wholesome Essentials“ mažų veislių suaugusių viščiukų, rudųjų ryžių ir saldžiųjų bulvių receptas sausas šunų maistas.

„Nutro Wholesome Essentials“ mažos veislės suaugusių vištienos, rudųjų ryžių ir saldžiųjų bulvių receptas sausas šunų maistas

Svarbiausi gaminiai

Šis šunų maistas yra specialiai sukurtas mažoms ir žaislinėms veislėms, todėl kukulas yra palyginti mažas, todėl jiems lengviau kramtyti ir virškinti. Papildoma virškinimo pagalba yra natūralios skaidulos, vištiena ir saldžiosios bulvės.

„Nutro“ šunų maiste nėra dirbtinių ingredientų, sojos, kviečių, kukurūzų ar užpildų, be to, jis turi natūralių skaidulų, kurios padeda virškinti.

funkcijos

 • Sudėtyje yra lengvai virškinamos saldžiosios bulvės
 • Turi natūralių skaidulų sveikam virškinimui
 • Be užpildų ar dirbtinių ingredientų

https://www.youtube.com/watch?v=0Mt-CoV2fvc

Ką mums patinka „Nutro Wholesome Essentials“ mažų veislių suaugusių ūkyje išauginta vištiena, rudieji ryžiai ir saldžiųjų bulvių receptas sausas šunų maistas

Šis sausas šunų maistas yra pagamintas iš maistinės vištienos kaip pirmojo ingrediento, naudingų saldžiųjų bulvių ir kitų natūralių ingredientų. Neturėdamas užpildų ar dirbtinių priedų, jūsų šuniukas turės daugiau galimybių kovoti su vidurių pūtimu.

Mums taip pat patinka šiame maiste esančios natūralios skaidulos, kurios padeda virškinti. Kadangi šis maistas gaminamas iš mažų veislių, kąsniai yra pakankamai maži, kad lengvai sukramtytų. Kruopščiai sukramtytas maistas taip pat gali padėti išvengti mažylio dujų.

Pagamintas JAV, šiame šunų maiste yra dvi omega riebalų rūgštys. Jie abu padeda išlaikyti gerą šuns odos sveikatą, o paltai blizgūs.

Kas mums nepatinka „Nutro Wholesome Essentials“ mažų veislių suaugusiesiems skirtose viščiukų, rudųjų ryžių ir saldžiųjų bulvių receptų sausuose šunų ėdaluose

Jei jūsų šuniukas bando numesti keletą svarų, šis maistas gali būti ne pats geriausias. Atrodo, kad tai sukelia kai kurių šunų svorio padidėjimą. Visada geriausia įsitikinti, kad laikotės maišelyje pateikiamų šėrimo instrukcijų.

Kita vertus, kai kurie išrankūs valgytojai šio maisto paprastai nemėgsta ir gali nevalgyti iš viso. Mes norėtume, kad jaunikliai neturėtų drastiško svorio ar svorio padidėjimo, nebent tai nurodytų jų veterinaras, todėl tai tikrai vienas dalykas, kuris mums nepatinka šiame maiste.

PASIŪLYMAI

 • Sudėtyje yra natūralių pluoštų
 • Turi omega-3 ir omega-6
 • Ne GMO ingredientai
 • Jokių kukurūzų, kviečių ar sojų

MINUSAI

 • Gali padidėti svoris
 • Netinka išrankiems valgytojams

4. „Natural Balance LID Duck & Potato Formula“ grūdų neturintis sausas šunų maistas

„Natural Balance LID Antis“ ir „Bulvių formulė“ sausas šunų maistas be grūdų

Svarbiausi gaminiai

Ši natūralaus balanso riboto ingrediento šunų ėdalo linija gaminama iš visų pirmųjų ingredientų, tokių kaip antis ir bulvės. Nauja formulė taip pat siūlo saldžiųjų bulvių ir padidintą antienos kiekį, kad pridėtų papildomų baltymų ir padėtų jūsų šuniukui virškinti.

funkcijos

 • Ūkyje užauginta antis kaip pirmasis ingredientas
 • Jokių kukurūzų, kviečių, žirnių baltymų, ankštinių augalų ar sojos
 • Aukštos kokybės iš JAV

Ką mums patinka „Natural Balance LID Duck Antis & Potato Formula“ grūdų neturintis sausas šunų maistas

Mums patinka, kad visi šiame šunų ėdale naudojami ingredientai yra aukštos kokybės ir gaunami bei gaminami JAV. Sojos, kukurūzų, kviečių, ankštinių augalų ar žirnių baltymai nereiškia, kad jūsų šuniui lengviau virškinti, o tai gali sukelti mažiau dujų.

Vietoje žirnių baltymų šiame maiste naudojami kasavos miltai, kuriuose gausu vitamino C, siekiant padėti skatinti sveiką imuninę sistemą. Mums tai patinka, nes kartais žirnius ir kitus ankštinius augalus sunku virškinti, todėl jūsų pūkuotukas yra nepatogus ir dujingas.

Pažvelgę ​​į naujų ingredientų sąrašą, pastebėsite, kad antis dabar yra pirmasis ingredientas. Tai reiškia, kad šiame maiste padidėjo maistingos antienos kiekis. Kitas priedas buvo saldžiosios bulvės, pakeičiančios „džiovintų bulvių produktus“.

Apskritai naujoji formulė pridėjo daugiau tikrų, lengvai virškinamų ingredientų ir paliko visus sudėtingus dujas sukeliančius ingredientus.

Kas mums nepatinka „Natural Balance LID Anties ir bulvių formulės“ sausame šunų ėdale be grūdų

Jei jūsų šuniukas yra išrankus valgytojas, tai yra dar vienas maistas, su kuriuo jie gali nesusitvarkyti. Tai buvo teisinga tiek senajai, tiek naujajai formulėms.

Mums nepatinka, koks sunkus gali būti kai kurių mažų šunų ar kelių dantų netekęs šuo. Visada galite jį sušlapinti vandeniu, kad suminkštėtų, tačiau paprastai patogiau mokėti šuniuką išimti iš maišo.

PASIŪLYMAI

 • Nauja formulė siūlo tikras saldžiąsias bulves
 • Ingredientai gauti iš JAV
 • Daugiau anties naujojoje formulėje
 • Padidėjęs kalorijų kiekis

MINUSAI

 • Šunims gali nepatikti nauja formulė
 • Per sunku mažiems šunims

5. „Diamond Naturals“ vištienos ir ryžių „Formula All Life Stages“ sausas šunų maistas

„Diamond Naturals“ vištienos ir ryžių „Formula All Life Stages“ sausas šunų maistas

Svarbiausi gaminiai

Šiame be grūdų šunų maiste yra daugybė tikrų ingredientų, antioksidantų ir probiotikų, kurie padeda virškinti. „Diamond Naturals“ sudėtyje nėra kukurūzų, kviečių, sojos ar kitų ingredientų, kurie gali sutrikdyti žarnyną ir sukelti dujas.

funkcijos

 • Sustiprinta probiotikais ir supermaistu
 • Pagaminta iš tikrų ingredientų
 • Jokių kukurūzų, kviečių ar sojų

https://www.youtube.com/watch?v=A1gpYPCaR5w

Ką mums patinka „Diamond Naturals“ vištienos ir ryžių „Formula All Life Stages“ sausas šunų maistas

Šis maistas yra supakuotas su mityba, tuo pačiu išlaikant jūsų šuniuko virškinimą.

Šis šunų maistas, kuriame gausu antioksidantų turinčių ingredientų, pavyzdžiui, lapinių kopūstų, mėlynių, morkų ir kitų tikrų ingredientų, išlaikys jūsų šuns žarnyną ir imuninę sistemą sveiką. Mums patinka maistas, palaikantis sveiką imuninę sistemą.

Daugybė imuninės sistemos gyvena žarnyne. Taigi, išlaikant sveiką sveikatą, jūsų pūkui atsiras meteorizmo problema.

Kitas šio maisto priedas, kurio tiesiog negalime ignoruoti, yra probiotikai ir prebiotikai. Iš viso yra penki, neskaičiuojant natūraliai pasitaikančių prebiotikų ir probiotikų. Tai gali pagerinti bendrą virškinimą ir išlaikyti jūsų šuniuko pilvą laimingą.

Galiausiai, nėra jokių užpildų ar dirbtinių kvapiųjų medžiagų, o kiekvienas ingredientas gaunamas ir gaminamas JAV. Mums patinka, kad šiam šunų maistui svarbiausia yra ingredientų kokybė.

Žiūrėkite susijusią temą: „Corgi Puppy“ geriausias maistas

Kas mums nepatinka „Diamond Naturals“ vištienos ir ryžių „Formula All Life Stages“ sausame šunų ėdale

Deja, šiame šunų maiste yra miežių. Taigi, jei jūsų šuo jautriai reaguoja į miežius, tai gali pabloginti jų dujas.

Be to, jei jūsų šuniukas tuo pačiu metu kenčia nuo virškinimo ir odos problemų, o jūs ieškote maisto, kuris galėtų valdyti abu dalykus, tai gali būti ne geriausias pasirinkimas. Nors jame nėra odą dirginančių ingredientų, pavyzdžiui, grūdų, jis gali neišspręsti problemos.

PASIŪLYMAI

 • Pagaminta iš vištienos be narvo
 • Pakrautas antioksidantų
 • Gerai virškinamas
 • Jokių kukurūzų, kviečių, dirbtinių kvapiųjų medžiagų ar konservantų
 • Pagaminta JAV

MINUSAI

 • Sudėtyje yra miežių
 • Netinka odos problemoms spręsti

6. „American Journey“ lašišos ir saldžiųjų bulvių receptas sausas šunų maistas be grūdų

„American Journey“ lašišos ir saldžiųjų bulvių receptas Sausas šunų maistas be grūdų

Svarbiausi gaminiai

„American Journey“ šunų maistas siūlo aukštos kokybės lašišą be kaulų liesiems raumenims, be to, nepraleidžiama dujų sukeliančių ingredientų, tokių kaip kukurūzai, kviečiai ir soja. Šis maistas …

Parašykite komentarą