Koks geriausias 2021 m.

Lenktyniniai dviračiai tapo labai populiaria susisiekimo priemone. Kai kurie juos pasirenka norėdami sustiprinti savo fizinę būklę ir sveikatą. Kita vertus, kiti tai daro norėdami patenkinti savo laisvės ir nepriklausomybės troškimus. Jie turi prieinamą kainą ir savo mažą aplinkos taršos lygį.

Per daugelį metų lenktyniniai dviračiai paįvairėjo, kad tiktų daugeliui varžybų. Dideli atstumai, didelis greitis ir įvairi vietovė yra reikalavimai, kuriuos šių tipų ratai gali labiau patenkinti.

Svarbiausias

 • Lenktyniniai dviračiai yra idealūs sąjungininkai, norintys mėgautis dviračių sportu. Linksmumas, savarankiškumas, sveikata, tinkamumas, transportas ir savigarba.
 • Lenktyniniai dviračiai skirti varžyboms ir treniruotėms. Jo medžiagos ir konstrukcijos ypatybės užtikrina greitą ir patogų kelionę tolimais atstumais.
 • Renkantis idealų lenktyninį dviratį, reikia atsižvelgti į keletą kriterijų. Medžiaga, dydis, stabdžiai ir dviračio tipas yra veiksniai, kurie leis jums pritaikyti pasirinkimą pagal jūsų poreikius.

Geriausi plento dviračiai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Lenktyninio dviračio pasirinkimas nėra paprastas pasirinkimas. Bet nėra neįmanoma. Būtina mokėti stebėti skirtingus rinkoje egzistuojančius modelius ir išanalizuoti jų ypatybes. Taigi galime gerai palyginti, kad idealus lenktyninio dviračio pasirinkimas būtų kuo tikslesnis. Čia yra geriausi lenktyniniai dviračiai iš mūsų pasirinkimo.

Geriausias plento dviratis mieste

Lenktyninis dviratis „BIKESTAR“ siūlo judrumą ir greitį važiuojant keliu. Jo tuščiavidurių vamzdžių padangos užtikrina gerą stabilumą, kad ir koks būtų pasiektas greitis. Jo V stabdžiai garantuoja teisingą valdymą. Jo rėmas pagamintas iš plieno ir turi balną, kurio aukštis ir nuolydis yra reguliuojami. Nepaisant to, kad šis dviratis skirtas vienai greičio pavarai, šis dviratis palengvina greitį ir greitį.

„BIKESTAR“ yra idealus lenktynių dviratis tiems, kurie keliauja po miestą tiek į darbą, tiek laisvalaikiu. Jo konfigūracija ir surinkimas yra paprasti. Jei ieškote puikios Vokietijos inžinerijos, „BIKESTAR“ lenktyninis dviratis yra tinkamas produktas.

Geriausias lenktyninis dviratis greičiui ir galiai

„Tommaso Sentiero“ lenktyninis dviratis yra pats universaliausias rinkoje. Sukurtas įvairiems naudojimo būdams, jo geometrinis dizainas suteikia sklandų valdymą ir didesnį energijos perdavimą. Jo rėmas pagamintas iš aliuminio, užtikrinantis maksimalų įmanomą ilgaamžiškumą. Jo padangos ir transmisijos sistema garantuoja visų tipų reljefui atsparų lenktyninį dviratį.

Šis dviračio modelis idealiai tinka tiems, kurie teikia pirmenybę greičiui ir galiai, neatsisakydami komforto. „Tommaso Sentiero“ lenktyninis dviratis yra našumo ir saugumo garantas bet kokiam naudojimui. Šis plento dviratis, turintis 24 greičius, neturi neįmanomų kelių ar tikslų.

Geriausiai veikiantis plento dviratis

Pagal eksploatacines savybes tinkamiausias yra lenktyninis dviratis „Chrisson“. Sukurtas vyrams ir moterims, jis garantuoja gerą dozę patogumo tvarkant. Sportinė kėdutė leidžia optimaliai perduoti jėgą pedalams. Jo sudėtis ir kokybiškas dizainas siūlo šiuolaikišką, patogų ir patvarų gaminį. Be to, jis turi aukštos kokybės įrangą, galingus šoninius stabdžius ir puikias padangas.

Šis modelis skirtas ieškantiems modernaus lenktyninio dviračio ir retro dizaino. Pusiausvyra ir bekompromisis stilius skiria „Chrisson“ lenktyninių dviračių komponentus.

Geriausias lengvas lenktyninis dviratis

Plieninis dviratis „FabricBike Aero“ yra pats lengviausias ir lengviausias rinkoje. Pažangiausias dizainas siūlo dviratį, paruoštą maksimaliam važiavimui kelyje ar trasoje. Dėl aliuminio rėmo ir anglies šakių jis išsiskiria mažu svoriu.

Jo 30 mm ratlankiai ir ypač lengvas balnas prisideda prie „FabricBike Aero“ įvertinimo kaip lengviausio dviračio rinkoje. Vidutinis jo svoris (priklausomai nuo dydžio) yra 7,95 kg, jis turi 1 greičio, standžią pakabą ir „Caliper“ stabdžius.

Tiems, kurie ieško lengvo, judraus ir kainos ir kokybės santykio lenktyninio dviračio, „FabricBike Aero“ yra idealus variantas. Jo sudėtis ir dizainas siūlo atsparų, lengvą gaminį už labai prieinamą kainą.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie lenktyninius dviračius

Lenktyniniai dviračiai yra dviračių rūšis, turinti specifinių savybių ir savybių. Skirtingai nuo klasikinių dviračių, lenktyniniai dviračiai yra suprojektuoti sveriant greitį, galią ir ilgus važiavimus.

Dėl daugybės lenktynių dviračių naudojimo galimybių reikia atkreipti dėmesį į jų ypatingas savybes. Kas jie tokie? Kokius privalumus jie siūlo? Kam jie skirti? Kokie yra tipai? Šiuos klausimus ir daugelį kitų mes juos išsprendžiame toliau.

dviračių lenktynės

Lenktyniniai dviračiai pasižymi mažu svoriu ir judriu važiavimu. (Šaltinis: munbaik dviračių drabužiai: tfuzApwXaSQ / unsplash.com)

Kas yra lenktyninis dviratis ir kokie jo pranašumai?

Lenktyniniai dviračiai skirti važiuoti greičiu ir ilgais atstumais. Dėl jo konstrukcijos pirmenybė teikiama judėjimo patogumui ir greičiui. Taip yra dėl plačios dviračių naudojimo galimybės.

Šie dviračiai pagaminti iš lengvų medžiagų. Dėl to jie mums garantuoja idealias sąlygas naudoti varžybose ar treniruotėse. Savo ruožtu jie turi dizainą, leidžiantį priimti aerodinaminę laikyseną. Taigi, galios perdavimas į pedalus gali būti atliekamas kuo efektyviau. Toliau parodysime pagrindinius jo privalumus ir trūkumus.

Privalumas

 • Sukurtas greičiui ir ilgiems atstumams
 • Palengvinkite aerodinamines laikysenas
 • Lengvos medžiagos
 • Mažas svoris ir geras atsparumas
 • Šiuolaikinės stabdžių ir pavarų perjungimo sistemos
 • Greitis ir patogumas
 • Tinka asfaltuotiems keliams arba su kai kuriais pažeidimais
 • Gerai varžyboms ir treniruotėms

Trūkumai

 • Jie nepalaiko didelio svorio
 • Mažai paruošta labai nelygiems paviršiams
 • Jie reikalauja daugiau technikos nei klasikiniai dviračiai
 • Netinkamas naudojimas gali sužeisti

Kam skirtas lenktyninis dviratis?

Lenktyninis dviratis gali būti idealus sąjungininkas bet kuriam dviratininkui. Su jais galime nuvažiuoti didelius atstumus. Jie skirti visiems tiems, kurie sportuoja dviračiu kaip profesionalai ar mėgėjai. Taip pat tiems, kurie šioje veikloje randa priemonę linksmintis ir rūpintis savo sveikata.

Mažas lenktyninių dviračių svoris leidžia pasiekti didesnį greitį ir tuo pačiu gerai atsilaikyti prieš reljefo poveikį.

Lenktyninis dviratis yra idealus instrumentas, kuris pagerina mūsų širdies ir kvėpavimo sistemą bei raumenų sistemą. Tarsi to būtų negana, jo naudojimas tapo labai populiarus dėl reikšmingo indėlio į kitus gyvenimo aspektus.

Dviračių sportas idealiai tinka širdies ir vėžio ligų profilaktikai. Be to, lenktyniniai dviračiai skatina pasitikėjimą savimi, nes jie leidžia bet kam persikelti į norimą vietą. Galiausiai lenktyniniai dviračiai yra labai patrauklus solo ir grupinių pramogų pasiūlymas visuomenei.

dviratis su šalmu

Lenktyninių dviračių yra įvairių tipų, atsižvelgiant į jų naudojimo tikslą. (Šaltinis: Victor Xok: yqmmRN-LyO8 / unsplash.com)

Kokių tipų lenktyniniai dviračiai yra?

Lenktyniniai dviračiai turi įvairių funkcijų. Tai priklauso nuo kiekvienos varžybos ir funkcijų, prie kurių jie prisitaiko. Kiekvienai dviračių varžybai reikalingas tam tikro tipo dviratis. Norėdami atsakyti į tai, lenktyniniai dviračiai paįvairino ir pritaikė daugybę skirtingų poreikių. Tada parodysime skirtingus tipus:

 • Tipo lenktyniniai dviračiai Sportas: Jie turi patogų geometrinį dizainą. Tai leidžia išvengti įprasto dviračio pozos. Iš visų lenktyninių dviračių Sportas jie yra paprasčiausi ir saugiausi. Ypač tiems, kurie nori pirmą kartą leistis į dviračių pasaulį. Tiems, kurie galvoja savo pirmuosius kilometrus nuvažiuoti lenktyniniu dviračiu, „Sport“ tipas yra tinkamas.
 • Alpinisto tipo lenktyniniai dviračiai: Aerodinaminis ir patogus dizainas lygiomis dalimis. Šios dviračių rūšys yra skirtos tiems, kurie užsiima kalnų dviračių sportu. Taip pat tiems, kurie buvo pradėti sportuoti. Jie yra universaliausi ir paklausiausi dviračiai rinkoje. Tai daro juos ekonominiu požiūriu gana prieinamu produktu.
 • Aero tipo lenktyniniai dviračiai: Sukurtas dideliu greičiu, maršrutais ir nusileidimais. Šis dviračio tipas idealiai tinka tiems, kurie teikia pirmenybę rezultatams ir varžyboms. Geometrinis dizainas, pagrįstas plokščiais vamzdeliais, sumažina vėjo trinties poveikį. Jo agresyvumas, kalbant apie našumą, turi mažesnį komfortą dirbant.
 • Laiko bandomieji lenktyniniai dviračiai: Jie pasižymi aerodinaminiu ir pažangiu dizainu, pritaikytu tokioms varžyboms kaip triatlonas. Jo stiprioji pusė yra greitis. Priešingai, važiuoti yra nepatogus modelio tipas. Jie yra idealūs lenktynių dviračiai tiems dviratininkams, kurie varžosi akcentuodami laiką (triatlonininkai).
 • Trasos tipo lenktyniniai dviračiai: Jie išsiskiria lengvu ir dinamišku dizainu. Dėl to šie modeliai leidžia dviratininkams pasiekti gerą greitį tokiose varžybų trasose kaip velodromai. Šio tipo lenktyniniai dviračiai yra skirti patyrusiems dviratininkams ir laiko bėgimo varžybų mėgėjams.
 • Tolimų lenktynių dviračiai: Kalbant apie didelius atstumus, jie yra idealus tipas. Jo dizainas ir geometrija garantuoja komfortą tiems dviratininkams, kurie daug laiko praleidžia. Šia prasme „Gran Fondo“ tipo lenktyniniai dviračiai turi sustiprintą medžiagos dizainą, kuris priešinasi pravažiavimui nelygiais keliais.

Pagrindinės funkcijos Rekomenduojamas naudojimas
Sportas Patogumas, paprastumas ir saugumas Idealiai tinka pradedantiesiems ir naujiems …