Geriausios bulvių veislės – aprašymas, nuotrauka, apžvalgos

Bulvės yra dažniausiai vartojama daržovė, kuri gerai išlaikoma šviežia ir kasdien, išskyrus retas išimtis, yra mūsų racione. Kaip išsirinkti geriausias bulvių veisles, aptarsime mūsų apžvalgoje.

Bulvių veislių parinkimas yra ilgas ir kruopštus procesas. Tai supaprastinama, kai yra konkrečios gairės. Nuo jų verta pradėti. Skonio vertinimas yra subjektyvi sąvoka, tačiau yra pasaulinio pripažinimo turinčių etaloninių veislių (Adretta, Bellarosa, Red Scarlet) ir vidutinio skonio pašarinių veislių (Nevsky, Zhukovsky anksti), pasižyminčių nepretenzingumu ir dideliu derlingumu. Bulvių veislės pasirinkimas priklauso nuo auginimo paskirties, plotų ir augalų priežiūros galimybių. Skirtingomis oro sąlygomis veislė pasireiškia įvairiai, todėl patariama vienu metu sodinti kelias veisles. Veislės grupuojamos pagal nokimo laiką, pagal minkštimo spalvą (baltą, geltoną ir spalvotą) ir pagal kulinarinį tipą (kepimui arba bulvių košei).

Be tų, kurios pateiktos reitinge, dar yra daug tikrai gerų, patikimų ir perspektyvių bulvių veislių. Red Scarlet, Zekura, Nakra, Impala, Darenka, Zorachka, Vineta, Madam ir tt bulvės gerai kalba forumuose. Niekas nežino, kuris iš jų geriausiai veiks jūsų svetainėje. Turite išbandyti, eksperimentuoti, ragauti, pasirinkti patys.

Geriausių bulvių veislių Pasirinkimas

Pateikti dešimtys turi daug gerbėjų daugumoje Rusijos regionų; jie pasirodė skirtinguose dirvožemiuose, naudojant skirtingus žemės ūkio būdus, metais, esant skirtingoms oro sąlygoms. Bulvių augintojai turi skirtingus pomėgius: vieni veltui ieško senų, „nuo vaikystės“ prarastų veislių, kiti nekantriai žiūri į amerikietiškas ir vokiškas naujoves. Nesąžiningi pardavėjai siūlo abu. Nurodykite, kas yra pradininkas, kur auginamos sėklos ir ar yra kokybės ir atitikties veislei sertifikatai. Pagrindinis sunkumas yra rasti patikimą tiekėją sėklinės bulvės, kurios visiškai atitinka veislę.

Vienoje vietoje bulves galima auginti iki 5 metų, išlaikant vaisingumą ir prevencines priemones nuo kenkėjų ir ligų sukėlėjų kaupimosi. Dėl dirvožemio gerinimas gerai naudoti žaliosios trąšos pasėlius. Jie arba visiškai suariami prieš sodinant bulves, arba auginami tarpueiliais, periodiškai šienaujant.

Veislinėse bulvėse degeneracija įvyksta per 4–5 metus (susikaupia infekcija, sumažėja derlius), po to reikia. pakeisti sodinamąją medžiagą. Nebūtina keisti veislės, jei ji jums tinka, svarbiausia yra įsigyti elitinių sėklų arba 1 reprodukciją.

Susijęs vaizdo įrašas: Bulvių paruošimas sodinimui

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

Linkime gero derliaus!