Lydekos geriausių spiningo meškerių Pasirinkimas

Daugelis spiningautojų žvejodami daugiausia taikosi į lydekas. Šis įprastas plėšrūnas kandžiodamasis gali patirti daug malonių akimirkų.

Kokiu spiningu geriau gaudyti lydekas?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo žvejybos būdo ir vietos.

Už dantyto plėšrūno pagavimą mažose upėse ir ežeruose naudojamos lengvos ir itin lengvos spiningo meškerės, kurios dirba su masalais, sveriančiais iki 10 g.. Žaidžiant net ir nedidelį „nėrinį“ sukelia teigiamų emocijų audrą.

Patekti į aktyvią lydeką toli nuo kranto, reikalingos ilgo nuotolio meškerės. Jie atlaikys rimtas apkrovas užmetant iki 100 g sveriančius masalus, taip pat be problemų ištrauks didelį grobį.

Galite sėkmingai medžioti trofėjines žuvis iš valties. Kai kurie žvejai naudoja vandens transporto priemones, kad priartėtų prie atsargaus plėšrūno. Jie ginkluoti iki 2,4 m ilgio spiningo meškerėmis.Kiti mieliau ieško didelės lydekos valtyje su varikliu. Troliavimui rinkitės trumpas, bet kietas meškeres.

Turistainorintiems pagauti lydeką sustojus, geriau atkreipkite dėmesį į teleskopines spiningo meškeres. Jie užima mažai vietos jūsų kuprinėje, o į kovinę padėtį galite perkelti per kelias sekundes.

Todėl renkantis geriausią spiningo meškerę lydekai, visų pirma reikėtų nepamiršti galimo trofėjaus matmenys ir svoris. Priešingu atveju iš meškerės gali likti tik skeveldros.

Mūsų reitinge pateikiamos geriausios spiningo meškerės lydekų žūklei įvairiomis sąlygomis – pagal profesionalų ir žvejybos entuziastų atsiliepimus.

Kiekvienas meškeriotojas turi savo reikalavimus spiningavimui. Medžiojant lydekas svarbu pasitikėti meškerės patikimumu. Dantytas plėšrūnas dažnai daro aštrius trūktelėjimus, daro „žvakes“, iššokdamas iš vandens. Neteisingai nustatyta ritės trintis, meškerė apkraunama stipriai.

Tie spiningininkai, kurie apsisprendė dėl žvejybos būdo, turėtų rinktis siauro židinio meškerę. Ultralight gerbėjai tinka lengviausioms „lazdoms“. O trūkčiojimo mėgėjams svarbu, kad sujungus didelį voblerį spiningas susidorotų su masalo pasipriešinimu. Jig žvejybos šalininkai pirmenybę teikia standiems modeliams su jautriu antgaliu.

Kai kurie žvejai retai eina į rezervuarą, jie nėra susipažinę su šiuolaikine instaliacija ir įranga. Jiems geriau rinktis kompaktiškas teleskopines meškeres, kurias lengva transportuoti ir naudoti. Juk bet kokį dirbtinį masalą galima neštis po vandeniu tolygiai sukant ritę. Šis metodas taip pat duoda gerų rezultatų, kai lydeka yra alkana ir nėra išranki.

Įvertinkite savo finansines galimybes ir išsirinkite sau, draugui ar mylimam žmogui tinkamą spiningo meškerę. Galbūt jis padovanos jums kerinčią pergalę sunkioje kovoje su trofėjine lydeka!