Geriausių 2020–2023 m. automatinių šaldytuvų Pasirinkimas

Ar yra žmonių, kurie mėgsta valgyti pasenusius sumuštinius su sugedusiomis sultimis ar šiltu alumi? Vargu ar. Tie, kurie važiavo automobiliu į iškylą, žvejodami ar vasaros karštyje keliavo prie jūros, žino, kaip sunku sutaupyti maisto įkaitusioje bagažinėje ar stovyklavietėje. Laimei, XXI amžius – kieme. Automatiniai šaldytuvai nustojo būti užsienio smalsumu ir tapo įprastais daugelio keliautojų palydovais. Jų asortimentas kasmet papildomas naujais modeliais, todėl gali būti gana sunku naršyti siūlomoje įvairovėje. Apžvelgę ​​perkamiausius įvairių tipų automatinius šaldytuvus, sudarėme sąrašą nešiojamųjų „šaltų gamyklų“, kurios turi didžiausią paklausą 2023 m.

Automobilinių šaldytuvų veislės aušinimo būdu

Termoelektrinis

Termoelektriniai automatiniai šaldytuvai yra labiausiai paplitę ir populiariausi dėl palyginti mažos kainos, mažo svorio ir kompaktiškumo. Veikimo principas pagrįstas Peltier efektu – per dvi metalines plokštes praleidžiama elektros srovė, kai viena jų įkaista, kita – vėsta. Paprasčiau tariant, šalta viduje, šilta. O jei valdiklis numato galimybę keisti srovės kryptį, galimas ir atvirkštinis procesas. Papildomas konstrukcinis elementas yra ventiliatorius. Termoelektrinių modelių trūkumai: lėtas aušinimas ir vidinės temperatūros priklausomybė nuo išorinės (skirtumas ne didesnis kaip 30°C). Todėl rekomenduojama papildomai naudoti šalčio akumuliatorius, o gaminius iš anksto atvėsinti namuose.

Kompresorius

Tiesą sakant, kompresoriniai šaldytuvai yra nešiojama klasikinių buitinių šaldytuvų versija, kuri veikia naudojant šaltnešį. Tokių modelių aušinimo efektyvumas nepriklauso nuo aplinkos, jie laikomi ekonomiškais, galinčiais išlaikyti platų temperatūrų diapazoną iki minuso, atitinkančio gilų užšalimą. Yra nešiojamų, įmontuotų, dviejų kamerų veislių. Tarp trūkumų – didelė kaina, dideli matmenys.

Absorbcija

Šių automobilinių šaldytuvų asortimentas nėra platus, tačiau jie yra pelnytai populiarūs. Pagrindinis privalumas yra universalumas. Energijos šaltiniu gali būti naudojamas elektros tinklas (iš automobilio cigarečių žiebtuvėlio ar buitinio lizdo) arba suskystintos dujos iš baliono ar kasetės. Aušinimo galia yra iki 30°C žemesnė už aplinkos temperatūrą, o pats procesas yra daug greitesnis ir efektyvesnis nei termoelektriniuose modeliuose. Tačiau kainų etiketė patiks ne visiems.

Geriausi automobilių šaldytuvai – 2023 metų Pasirinkimas

Koks šaldytuvas yra geriausias automobiliui?

Termoelektrinis modeliai dažniausiai pasirenkami dėl jų paprastumo ir prieinamumo. Paklausiausios yra palyginti kompaktiškos veislės, dažniausiai naudojamos vasarą kaip pažangesnė izoliuoto konteinerio versija.

Kelionėms į kaimo namą, nakvynės namus, kempingą geriau rinktis egzempliorius, maitinamus tiek cigarečių žiebtuvėliu, tiek įprastu buitiniu lizdu. Trumpiems „išplaukimams“ į gamtą (1-2 dienos) visai tinka 12 V įtaisas, kuris, stovint, palaikys temperatūrą dėl šalčio akumuliatorių.

Dėl ilgesnių atostogų toli nuo civilizacijos, kartu dujiniai-elektriniai (absorbciniai) šaldytuvaigana ilgą laiką galintis veikti iš suskystinto kuro baliono.

Kompresoriniai šaldytuvai efektyviausias. Jie yra nepamainomi ilgose kelionėse, nes sugeba geriau ir ilgiau išsilaikyti maistą nei kiti. Juos galima naudoti ir namuose (pavyzdžiui, garaže), jei yra adapteris 220 V tinklui. Perkant svarbu atkreipti dėmesį į automobilio akumuliatoriaus iškrovos apsaugos sistemos buvimą.

Apibendrinant reikėtų pažymėti, kad beveik visi aukščiau išvardinti automobiliniai šaldytuvai mūsų reitinge turi didesnio ar mažesnio tūrio analogus. Ir tai yra parametras, kurį kiekvienas vairuotojas pasirenka individualiai pagal savo poreikius, salono / bagažinės dydį arba, kaip alternatyvą, „valgytojų“ skaičių.