Geriausios “Eurojusto” prieigos kontrolės sistemos

Geriausios prieigos kontrolės sistemos leidžia verslui apsaugoti savo įrenginius, kontroliuojant, kurie vartotojai gali eiti kur ir kada, kartu sukuriant žmonių atvykimo ir išvykimo į kiekvieną sritį įrašą.

Jau praėjo laikas, kai objektas nebuvo užtikrintas, arba įteikė darbuotojams fizinius raktus. Mūsų neapibrėžtais laikais saugumas tapo svarbesnis, o prieigos kontrolės sistema tapo neatsiejama bet kokio objekto saugumo plano dalimi.

Turėdamas prieinamas raktų korteles, verslas gali turėti unikalų raktą kiekvienam darbuotojui ir užtikrinti, kad darbuotojas turėtų prieigą tik prie jo padėčiai svarbios zonos. Šio tipo prieigos kontrolė taip pat naudinga mokyklos mokiniams ir viešbučio globėjams. Be to, kai darbuotojas nebedirba pas tą darbdavį, niekam nereikia rinkti prieigos kortelės kaip su fiziniu raktu. Atvirkščiai, kortelę galima tiesiog išjungti ir nereikia keisti visų spynų, kaip tai būtų padaryta naudojant fizinį raktą ir užrakto nustatymą.

Prieigos kontrolės sistemos: ką reikia žinoti

Kas yra prieigos kontrolės sistema?

Prieigos kontrolės sistema yra įrenginių serija, skirta valdyti lankytojų ir darbuotojų prieigą objekte.

Kaip veikia prieigos kontrolės sistema?

Paprastai yra centralizuotas valdymas per programinės įrangos sąsają. Kiekvienam darbuotojui užtikrinamas tokio lygio saugumas, kad jam būtų suteikta galimybė patekti į sritis, kurios reikalingos jiems atlikti savo darbo funkcijas, ir apriboti prieigą prie kitų sričių, į kurias nereikia. Įprasta konfigūracija yra tam tikro tipo kortelių skaitytuvas, skirtas valdyti kiekvieną durų angą. Kiekvienas asmuo, turintis prieigą prie šio objekto, turi kortelę (kuri dažnai turi dvigubą asmens tapatybės ženklo tikslą), kuri tada nuskaitoma, ar nėra prieigos prie durų. Tai yra patraukli sąranka, turinti akivaizdžių pranašumų, palyginti su tradicine fizine spyna, nes lankytojų kortelėms gali būti suteiktas galiojimo laikas, o darbuotojams, kuriems nebereikia prieigos prie įstaigos, kortelės gali būti išjungtos.

Kokie įrenginiai diegiami?

Prieigos kontrolės sistemos esmė yra kortelių skaitytuvai ir prieigos kortelės, kurios vartotojams pateikiamos su kiekviena vartų apsauga. Be to, yra centrinis valdymas, kuris gali skirtis nuo centrinio kompiuterio, kuriame veikia programinė įranga, arba debesyje pagrįstos sistemos, turinčios prieigą iš žiniatinklio naršyklės ar mobiliojo telefono programos. Be to, kai kurios sistemos palaiko integraciją su kitais apsaugos įrenginiais, tokiais kaip apsaugos kameros, signalizacijos įsibrovimai, anglies dioksido detektoriai ir dūmų bei gaisro detektoriai.

Kokio tipo įrenginiams bus naudinga patekimo kontrolės sistema?

Daugelyje objektų yra įdiegtos prieigos kontrolės sistemos; tikrai bet kurioje vietoje, kuriai būtų naudinga kontroliuoti patekimą į įvairias sritis kaip saugumo plano dalį. Patalpų tipai apima vyriausybines, sveikatos priežiūros, karines, verslo, švietimo ir svetingumo paslaugas.

Ar yra kitų privalumų?

Šioje „didžiųjų duomenų“ eroje dar viena prieigos kontrolės sistemos nauda yra ta, kad duomenys apie darbuotojų judėjimą objektuose yra stebimi ir saugomi. Tada tai galima analizuoti individualiai ir kartu. Šie duomenys tampa ypač vertingi įvykus įvykiui, norint sužinoti, kas įvykio metu buvo fiziškai toje vietoje.

Ką kainuoja prieigos kontrolės sistema?

Įgyjant prieigos kontrolės sistemą, reikia atsižvelgti į įvairias išlaidas. Jas galima suskirstyti į įsigijimo savikainą ir pasikartojančias išlaidas.

Pirmiausia yra aparatūros kaina, į kurią įeina ir įrenginių įsigijimas, ir diegimo išlaidos. Taip pat apsvarstykite visus reikalingus pastato konstrukcijos pakeitimus, pvz., Papildomas tinklo vietas ar elektros energijos tiekimą prieigos kortelių skaitytuvui.

Kitos išlaidos yra abonentinės išlaidos, kurios yra pasikartojančios išlaidos. Jei perkate programinę įrangą iš karto, kelyje bus vykdomi atnaujinimai, kuriuos reikia įvertinti pagal kainą. Šiomis dienomis daugelis pardavėjų teikia programinę įrangą per debesį, o gale yra nuolatinio naujovinimo pranašumų, tačiau tada reikalaujama prenumeratos naudoti paslaugą, paprastai mokamą kas mėnesį arba kasmet. Taip pat apsvarstykite, ar reikalinga sutartis ir kokiam laikotarpiui.

Be to, kaip ir daugelyje įmonių perkant, prieigos kontrolės sistemos išlaidos yra gana nepermatomos, kai einate į pardavėjų svetaines. Laimei, šios įmonės gauna individualų pasiūlymą, todėl iš anksto pasiruoškite įvertinti savo poreikius, pvz., Vartotojų skaičių, saugotinų angų kiekį ir kitus numatomus priedus, tokius kaip apsaugos kameros ar integruota priešgaisrinė apsauga. supaprastinkite citatos gavimą.

Kaip mes peržiūrime prieigos kontrolės sistemas

Prieš pasirinkdami, kurias įtraukti į šį vadovą, mes apžvelgėme daugybę skirtingų prieigos valdymo sistemų. Šie metodai apima galimų kiekvieno produkto funkcijų, įskaitant palaikymo paslaugas, ir galimų kainų nustatymą.

Apribojimas yra tas, kad, deja, negalime įdiegti šių prieigos kontrolės sistemų ir jomis naudotis iš pirmų lūpų. Tačiau mes stengiamės tai įveikti ieškodami interneto, įskaitant socialinę žiniasklaidą, vartotojų apžvalgos. Taip pat pažvelgta į „Google Play“ parduotuvę ir „Apple App Store“, skirtą prieinamoms programoms, kurios taip pat gali būti lobis tinkamų programų naudotojams. Ypač stengiamės nustatyti apžvalgos tendencijas. Jei įmanoma, atsisiunčiama ir išbandoma internetinė demonstracinė versija, kad būtų galima tiesiogiai įvertinti programinę įrangą.

Kai kuriais atvejais į palaikymo tarnybą kreipiamasi anonimiškai, kad būtų galima įvertinti, ar jie reaguoja į vartotojų poreikius.

Gaukite prieigos kontrolės sistemos pasiūlymą

Kaip tai veikia

Prieigos kontrolės sistemų palyginimas

Štai kaip mūsų rekomenduojamos įėjimo kontrolės sistemos lygina galvą ir galvą trijose svarbiausiose kategorijose. Toliau galite perskaityti trumpą jų apžvalgą.

Prieigos kontrolės sistema Sistemos tipas Pro diegimas Pagrindiniai bruožai
Honeywell Debesų pagrindu Taip Programinės įrangos pasirinkimas, galimos pritaikytos integracijos
Pasiuntinys Debesų pagrindu Taip Mobiliųjų programų palaikymas, išankstinė kainodara
Salto Debesų pagrindu Taip Belaidžiai kortelių skaitytuvai, virtualusis tinklas
„Bosch“ Debesų pagrindu Taip Keičiama, plati aparatinės įrangos asortimentas
SLĖPTIS Vietinis priegloba Taip Realaus laiko stebėjimas, įvairios formos faktoriaus parinktys

Įėjimo kontrolės sistemų mini apžvalgos

„Honeywell“ prieigos kontrolės sistemos

(Vaizdo kreditas: Honeywell)

„Honeywell“ prieigos kontrolės sistemos yra populiarus pasirinkimas verslo klientams, ypač įrenginiuose su ypatingos svarbos infrastruktūra. Produktus palaikyti galima įvairiais būdais, įskaitant nemokamą telefono numerį, internetinį portalą ir žinių bazės biblioteką, nors trūkumas yra ribotas palaikymo telefonu valandų skaičius.

„Honeywell“ prieigos kontrolės sistemos kainų nėra ir nepermatoma svetainėje. Tinkintą citatą galite gauti iš „Honeywell“ arba per trečiosios šalies perpardavėją.

„Honeywell“ suteikia savo prieigos kontrolės sistemai tam tikrų pranašumų. Tai apima mastelio keitimą, todėl sistema gali prireikus augti kartu su organizacija, nenurodant absoliučio didžiausio palaikomų vartotojų skaičiaus ir palaikant sistemą keliose svetainėse. Kitas akcentas yra „Win-Pak“ integruota saugos programinė įranga, tai yra viena naršyklės sąsaja, kuri gali susieti prieigos kontrolę, taip pat įsibrovimų prevenciją ir vaizdo stebėjimą, prie kurių galima prisijungti ir valdyti bet kuriuo interneto ryšiu. Taip pat palaikoma integracija į trečiųjų šalių sprendimus, pavyzdžiui, populiarius „BioConnect Suprema“ ir „Morpho Biometrics“. Galiausiai, naudojant šią „Honeywell“ sistemą, priežiūros poreikiai yra kuo mažesni, nes ji sukurta kaip automatizuotas procesas, turintis galimybę siųsti ataskaitas el. Paštu.

Pasiuntinys

(Vaizdo kreditas: pasiuntinys)

Pasiuntinys nusprendžia sutelkti pastangas prieigos prie biuro aplinkos kontrolei tiek saugumo, tiek sveikatos klausimais. Jis taip pat skirtas taupyti komandų laiką.

Kalbant apie sveikatos aspektą, pasiuntinys yra gana tinkamas, atsižvelgiant į vykstančią COVID-19 pandemiją. Jame yra naudingų funkcijų, kurios apima lankytojų užduodamus patikrinimo klausimus, pvz., Ar jie sirgo per pastarąsias 14 dienų, ir prisilietimus be jutiklių. Svečiai taip pat gali užpildyti formas, susijusias su apsilankymu.

Saugumas taip pat yra svarbiausias dalykas. Pasiuntinys gali stebėti lankytojus, priversti juos pasirašyti dokumentus skaitmeniniu būdu, pvz., NDA, ir leisti atvykusiems automatiškai fotografuoti automatiniam ženklelių spausdinimui. Darbuotojams apie tai galima pranešti atvykus, kad jie galėtų pasveikinti lankytoją. Lankytojai taip pat gali būti susieti su trečiųjų šalių stebėjimo sąrašais, kad būtų išvengta nepageidaujamų žmonių, o pranešimai gali būti siunčiami el. Paštu, teksto pranešimais arba „Slack“, jei lankytojas negauna įrašo. Visuotinę informaciją taip pat galima lengvai gauti naudojant analizės funkciją, kad būtų galima pastebėti apsilankymų objekte tendencijas, o svečių žurnalai kasmet yra vos už kelių paspaudimų.

Pasiuntinys taip pat gaivina, kad siūlo keturis plano lygius. Tai apima paprasčiausią nemokamą pakopą, pagal pasirinktinį planą, kad būtų patenkinti sudėtingiausi poreikiai.

Salto

(Vaizdo kreditas: Salto)

„Salto“ yra pagrįstas išmaniomis verslo aplinkos spynomis. Tuomet šios išmaniosios spynos siūlo „debesies pagrindu valdomą prieigą bet kokio tipo ar dydžio įmonei“.

Tada šias „Salto“ spynas galima valdyti per debesį. Yra „Salto“ programa, kurią galima naudoti spynos valdymui, patikimai valdant, pavyzdžiui, suteikiant mobilųjį raktą kiekvienam, turinčiam išmanųjį telefoną, išvengiant prieigos kortelės, kad būtų galima atidaryti spyną.

Siekdamas dar ambicingesnių poreikių, „Salto“ taip pat palaiko spynos valdymą per savo viduje sukurtą programą. Šį „Salto“ valdiklį galima susieti su esama programa per „Connect API“.

Kai sąranka bus suteikta, prieigą prie užraktų asmeniui galima pateikti detaliai. Kiekvienam užraktui suteikiamas ne tik leidimas, bet ir konkretus laikotarpis, suteikiantis daug aukštesnį saugumo lygį nei bet kuri mechaninė spyna. Kadangi „Salto“ valdoma per debesį, ją galima valdyti nuotoliniu būdu, iš bet kurios vietos, naudojant interneto naršyklę.

Salto sprendimas yra gana keičiamas. Siūlomi trys valdymo planų lygiai, įskaitant pasirinktinę pakopą, kurią įmonės logotipe ir URL galima pažymėti jūsų organizacijos priekinėje dalyje.

„Bosch“ prieigos kontrolė

(Vaizdo kreditas: „Bosch“)

„Bosch“ prieigos kontrolė siūlo keičiamą ir veiksmingą sprendimą įvairioms programoms, nes ši įmonė reikalauja 35 metų patirties. Tai apima daugybę programinės įrangos, taip pat aparatinės įrangos parinktis, kad atitiktų skirtingus poreikius.

Beveik kiekviena prieigos kontrolės įmonė teigia, kad tai yra keičiamo dydžio sprendimas, tačiau „Bosch“ tai pakelia į kitą lygį. Galima rinktis aparatinę įrangą, prieigos modulinius valdiklius, skaitytuvus ir kredencialus, kurie vėliau gali būti suderinami su įvairiais programinės įrangos sprendimais, nes sistema plečiasi, kad atitiktų įmonės poreikius. Programinė įranga yra dar lankstesnė, pavyzdžiui, „Access Professional“ …