Belaidės ausinės 2021>

Geriausių belaidžių ausinių ir ausinių antgaliai

Belaidės ausinės yra ne tik modernesnės, bet ir praktiškos, išplėstas funkcionalumas apima ne tik muzikos klausymą. Belaidės ausinės vis dažniau naudojamos skambinant, klausantis tinklalaidžių ir valdant telefoną naudojant balso komandas. Dėl kabelių trūkumo fizinė veikla, kelionės ryšiu tapo daug malonesnė nei susivėlusių laidų atveju. Dėl nešiojamų energijos šaltinių išsikrovusių ausinių problema praktiškai nustojo erzinti.

Rinkoje yra daugybė belaidžių ausinių rūšių ir dar daugiau gamintojų. Išsirinkti geriausias belaides ausines nėra lengva, turite būti atsargūs dėl daugelio parametrų, liudijančių garso kokybę, kuri vaidina pagrindinį vaidmenį ausinėse. Siekdami palengvinti norimo modelio, kuris tarnaus daugelį metų, paiešką, remdamiesi specialistų ir vartotojų nuomonėmis, parengėme tris belaidžių ausinių reitingus: per ausis, į ausį ir į ausį.

Belaidės ausinės ANKSTYVAS sąrašas 2021 m. gegužė

Taip pat patikrinkite ausies ausinių sąrašas iki 100 –

Parengėme daug informacijos apie belaidžių ausinių reitingą, kuri yra be galo svarbi priimant sprendimą dėl pirkimo. Be kitų, buvo sukurtas belaidžių ausinių sąrašas Remiantis vartotojų atsiliepimais, mūsų patirtimi, belaidžių ausinių testais, forumo informacija ir kiekvienos belaidžių ausinių poros techninėmis specifikacijomis bei kaina. Jei nežinote, kokias belaides ausines pirkti, aukščiau pateiktas sąrašas padės apsispręsti. Prieš pirkdami būtinai patikrinkite keletą ausinių porų ir išsirinkite tinkamiausias.

Geriausios belaidės ausinės su „Bluetooth“

Belaidžių ausinių veikimo pagrindas yra ryšio būdas su garsą perduodančiu siųstuvu, populiariausias yra „Bluetooth“ ryšys, netrukus žinomas kaip BT. Tai leidžia perduoti duomenis tarp skirtingų tipų įrangos.

Geriausio modelio belaidžių ausinių sąrašas

Kodėl „Bluetooth 5.0“ yra geresnė nei ankstesnių kartų?

Duomenų glaudinimas leidžia perduoti informaciją tik 2 Mb / s greičiu, o tai, skirtingai nei ankstesnės kartos, yra tik dalis greičio („Bluetooth 3.1“ – perdavimas iki 40 Mb / s). Be abejo, tai turi savo privalumų, tai daro penktoji karta 4 kartus didesnis diapazonas nei ankstesni, ir tuo pačiu metu ji yra efektyvesnė energijai, o tai, esant nedidelėms baterijos talpoms, kurios yra belaidėse ausinėse, yra lemiamos svarbos ausinių darbo laikui. Vaizdo failai siunčiami ne į ausines, o tik į garso takelį, net ir per mažai perkėlus 200 kb / s tai leidžia perduoti labai aukštos kokybės garsą.

„Bluetooth 5.0“ yra suderinamas su ankstesnėmis kartomistai reiškia, kad telefonas su „BT 5.0“ gali dirbti su „BT 4.0“ ausinėmis.

Ryšys su prietaisu leidžia laipsniškai didinti perdavimo greitį, iš pradžių po kelių sekundžių jis yra 1 Mb / s, atsižvelgiant į atstumą tarp įrenginių, siųstuvas pritaiko greitį, pvz., Ausinių atstumą, kad perdavimas vyksta be trukdžių ir įtempiant energijos šaltinį. „BT 5.0“ riboja greitį didėjant atstumui tarp suporuotų įrenginių, remiantis principu greitesnis perdavimas arba didesnis atstumas.

Pavyzdys: 500 kbps greičiu diapazonas padidinamas 2x, o 128 kbps net 4x.

Verta pridurti, kad kiekviena iš mūsų belaidžių ausinių, įskaitant „Bluetooth“ ausinių, reitingą buvo parengta atsižvelgiant į naujos kartos „BT“ ausines. Palyginkite pasirinktus modelius, patikrinkite, kurios „Bluetooth“ ausinės jums bus tinkamiausios.

Ausinės ar belaidės ausinės?

Ausinės, taip pat ausinės, yra ausų kanale, skirtumas tarp jų yra garso izoliacijos iš išorės kokybė. Ausinės ausyse, kaip rodo pavadinimas, yra įkišti į ausies kanaląjų struktūra būdinga. Ausines ausyse galite atpažinti pagal gumines juostas – silikoniniai dangteliaikurios puikiai dera dėl membranos ir neleidžia jai iškristi. Paprastai ausinės turi plastikinį galą, kuris gali būti nepatogus ir sudirgintas, jei netinkamas. Žemiau rasite mūsų ausinių ir ausų belaidžių ausinių reitingą.

Belaidės ausinės aplink ausis

Belaidės ausinės ar per ausis?

Priešingai nei išdėstyta pirmiau, aplink ausį ir per ausį ausinės yra žymiai didesnės ir sujungtos su galvos juosta, kuri skirta ausinėms laikyti ant galvos. Ausinės per ausis iš ausies skiriasi vadinamųjų dydžiu kriauklės. Ausinių skersmuo yra daug mažesnis, o ausinių pagalvėlės yra pagrįstos ausies kaušeliu, kuris, netinkamai sureguliuotas, ilgą laiką netgi gali sukelti ausų skausmą. Tačiau ausų vėdinimo požiūriu ausų ausys turi pranašumą prieš cirkumūrines ir yra šiek tiek lengvesnės. Ausinės leidžia prie ausų geresnė izoliacija nuo išorinių garsų dėka to, kad visas ausis yra paslėptas ausinių viduje. Reitinge rasite geriausias šio dizaino belaides ausines.

Belaidės radijo ausinės

Ovalios belaidės ausinės

Sujungimas ausinėse yra pagrindas, dar neseniai laidas buvo vienintelis garso signalą ausinėse nešantis elementas. Šiuo metu jis tam naudojamas radijo technologijoskuris naujesnių modelių ausinėse yra pagrįstas „Bluetooth 5.0“ ryšiu, „Wi-Fi“ ar FM bangomis. Belaidis perdavimas yra patogumas vartotojui, nes trūksta susivėlusių laidų. Kompaktiškas dydis Ausinės, pagrįstos skaitmeniniu duomenų perdavimu, nėra ribojamos funkcionalumu. Atvirkščiai, miniatiūrinė technologija leidžia valdyti telefoną naudojant balso komandas arba tiesioginį telefono ragelio palietimą. Nepaisant technologijos, belaides ausines kartais reikia prijungti prie maitinimo šaltinio ir papildyti taip, kaip telefoną.

„Bluetooth“ / „Wi-Fi“ / FM skirtumai

 • „Bluetooth“ perdavimas – dažniausiai naudojamas belaidžių ausinių standartas, 5-oji BT karta, leidžia vienu metu keistis duomenimis su keliais įrenginiais.
 • „Wi-Fi“ perdavimas – panašiai kaip „BT“, tai leidžia greitai perduoti duomenis (įskaitant garso takelius), be to, „Wi-Fi“ standartas suteikia didesnį veikimo diapazoną ir neturi trukdžių.
 • FM perdavimas – yra pagrįstas FM bangų, kuriomis veikia klasikiniai radijo imtuvai (automobilių radijo imtuvai, virtuvės radijo imtuvai ir kt.), naudojimu, radijo bangų veikimo principo dėka ausinės gali geriau susidoroti su įvairiomis kliūtimis. Norint prijungti radijo ausines prie įrenginio, reikia prijungti FM siųstuvą prie signalo šaltinio, dažniausiai tai yra maža stotelė su klasikiniu mini lizdo ausinių ryšiu.

Geros belaidės ausinės, ko ieškoti?

Norėdami išsirinkti tinkamas belaides ausines, pirmiausia pasirinkite savo poreikiams tinkamą ausinių tipą. Vadovaujantis gamintojo parametrais ir specifikacijomis, lengviau pasirinkti geresnių savybių ir konkrečiam tikslui skirtas ausines. Tačiau kyla klausimas, kurias belaides „Bluetooth“ ausines reikėtų rinktis?

Belaidės ausinės kavai ir poilsiui

Į kokius parametrus reikėtų atsižvelgti renkantis belaides ausines?

 • Garso dažnio atsakas – pateiktas hercais (Hz), kuo platesnė juosta, tuo daugiau garsų išgirsite. Mažesnė Hz reikšmė yra atsakinga už žemus dažnius – žemuosius dažnius, o didžiausia vertė yra aukštų garsų perdavimo slenkstis.
 • Mikrofonas – puikus sprendimas tiems, kurie tikisi galimybės skambinti iš ausinių, net nereikia imti telefono iš kišenės ar dėklo, geresnės kokybės žinomų gamintojų ausinėse yra triukšmo mažinimas iš aplinkos, o tai žymiai palengvina bendravimą. ir pagerina kito pašnekovo garso kokybę.
 • Švelnumas – paprasčiau tariant, garsumas, kuriuo ausinės gali žaisti maksimaliai.
 • Varža – informuoja vartotoją apie garsiakalbių ritinių atsparumą tekančiai srovei. Standartinė ausinių ir ausų ausinių vertė yra 16-32 omai, o virš ausų – 32-64 omai. Kuo mažesnis pasipriešinimas, tuo mažiau energijos reikia ausinėms joms vairuoti, tačiau mažėjant varža, garso kokybė blogėja.
 • Veikimo diapazonas – kuo jis didesnis, tuo geriau signalas prasiskverbs per kliūtis mažesniais atstumais, o atstumas turėtų būti nuo 10 iki 100 metrų atviroje erdvėje, atsižvelgiant į oro sąlygas.
 • Darbo laikas – tai yra ne kas kita, kaip gamintojo pusiausvyra tarp elektroninės sistemos kokybės, efektyvumo ir akumuliatoriaus talpos. Dėl skirtingos varžos, veikimo diapazono ir pan. Dėl tos pačios baterijos talpos gali skirtis darbo trukmė, kuri taip pat priklauso nuo garsumo, kuriuo dirba ausinės.
 • Dizainas – gražios ausinės su prastais parametrais yra pinigų švaistymas, dar didesni nuostoliai gali būti nepatogūs ausinės, už kurias turėsite sumokėti kelis šimtus zlotų. Renkantis belaides ausines, verta pagalvoti, kokios medžiagos yra pagamintos iš konstrukcijos elementų, koks jų ilgaamžiškumas ir ar ausinės atrodo estetiškai.
 • Papildomos funkcijos – Ausinių funkcionalumas yra labai svarbus, treniruotės metu gali paaiškėti, kad įmontuotam MP3 grotuvui nereikia telefono ar ryšio su išmaniuoju laikrodžiu, kuriame ne visada yra įmontuotas „BT“ grotuvas.
Puikios ausinės sporto salėje

Belaidės sporto salės ir dviračio ausinės

Sporto salės ausinės yra tam tikra privaloma įranga, tokia kaip vanduo ir kokteilis. Geros ausinės turėtų slopinti aplinkos, ypač darbo mašinų, judrios gatvės ir kitų dalyvių pokalbių, keliamą triukšmą. Visa tai, siekiant užtikrinti, kad visą dėmesį skirsite savo mokymams. Kartais tai padaryti turite atsikirsti nuo erzinančios muzikos iš klubo …