Koks geriausias 2021 m.

Sveiki sugrįžę, virėjai! Patekai į virtuvės termometro medžioklę, tiesa? Nesvarbu, ar atvykote čia, nes juos jau pažinojote, ar pirmą kartą apie juos girdite, tiesa, kad buvote teisus. Šiandien mes jums visiems pasakosime apie šiuos nuostabius kulinarinius priedus.

Nepaisant to, kad dar palyginti neseniai termometrus radome tik profesionalų virtuvėse, vis daugiau namų ūkių buvo gaminami su vienu iš jų. Ir tai, kad šie maži prietaisai gali mums pasiūlyti daug privalumų. Ar norite juos pažinti? Skaityk toliau!

Svarbiausias

 • Jei jau įsitraukėte į įdomų maisto gaminimo pasaulį, žinosite, kad norimo „taško“ gavimas maiste nėra lengva užduotis. Tačiau norint tai pasiekti, virtuvės termometras gali tapti geriausiu jūsų sąjungininku.
 • Ir ne tik mėsai, žuviai ar kepsniams, tiesa ta, kad virtuvinis termometras taip pat bus labai praktiškas ruošiant plakamą grietinėlę, karštą šokoladą ar karamelę. Kokia būtų virtuvė, jei neimtume naujovių?
 • Laimei, yra daugybė virtuvės termometrų. Tačiau, jei norime gauti tą, kuris geriausiai atitiktų mūsų poreikius, labai rekomenduojama atsižvelgti į tokius pirkimo veiksnius kaip temperatūros intervalai, medžiagos ar funkcijos.

Geriausi virtuvės termometrai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Mes žinome, kad virtuvės termometro pirkimas nėra tas dalykas, kurį darai kasdien. Todėl rekomendacijos bus labiau nei sveikintinos, kad galų gale mes pasirinktume tą, kurią išnaudosime kuo daugiau. Čia mes parodysime savo, remiantis geriausiais rinkoje esančiais termometrais. Patikrinkite!

Vartotojų mėgstamiausias virtuvės termometras prisijungęs

Nenuostabu, kad vartotojai jį įvertino kaip savo mėgstamiausią, nes tai yra labai išsamus virtuvės termometras, kuris, be to, yra labai kompaktiškas. Šio termometro atsako trukmė yra trys ar keturios sekundės, todėl šiuo metu turėsite informacijos.

Jame yra LCD ekranas ir ilgas, jautrus zondo antgalis, kad būtų galima nustatyti net ir giliausią maisto temperatūrą. Jo temperatūros diapazonas svyruoja nuo -50 ºC iki 300 ºC.

Geriausias mėsos virtuvės termometras

Šis akimirksniu nuskaitomas mėsos termometras užima temperatūrą, kurios reikia tik dvi – tris sekundes ir kurios tikslumas yra iki +/- 1 laipsnio, o diapazonas yra nuo -50 ℃ iki 300 ℃. Be to, šis virtuvės termometras idealiai tinka kepsninėms gaminti, tai jo dizainas su butelio atidarymo funkcija. Romanas, tiesa?

Jautrus zondas pagamintas iš maistinio nerūdijančio plieno ir gali pasukti 240 ° C, kad būtų patogiau naudotis. Jis yra nepralaidus vandeniui, todėl jį lengva valyti.

Geriausias orkaitės termometras

Jei norite kontroliuoti orkaitės temperatūrą, tai yra idealus virtuvės termometras jums. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno ir turi puikų dizainą, kad galėtų pakabinti ar pailsėti ant orkaitės.

Jo naudojimas yra labai intuityvus ir leidžia lengvai vizualizuoti temperatūrą realiu laiku. Matuojama abiem laipsniais Celsijaus ir Farenheito.

Įmantriausias virtuvės termometras

Ar norite žengti dar vieną žingsnį? Tada turite žinoti virtuvės termometrus su lazerine technologija. Šis termometras veikia infraraudonųjų spindulių spinduliu ir gali būti naudojamas tiek buityje, tiek pramonėje. Raudonasis lazeris tiksliai nukreiptas į maistą ir siūlo temperatūros diapazoną nuo -50 ° C iki 550 ° C (taip pat matuojamas Farenheitu).

Be to, jis gali saugoti surinktus duomenis, o jo valdymas yra labai lengvas ir intuityvus dėl didelio LCD ekrano. Ergonomiška rankena garantuoja saugumą naudojant.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie virtuvės termometrus

Jūs jau galėjote daugiau ar mažiau įsivaizduoti viską, ką virtuvės termometrai gali jums pasiūlyti, su modeliais, kuriuos jums ką tik parodėme. Tačiau labai gali būti, kad vis tiek turite abejonių. Laikas užduoti visus tuos klausimus, mes esame čia, kad į juos atsakytume.

Virtuvės termometrai yra labai patvarūs ir tvirti prietaisai.
(Šaltinis: Shebeko: 40926044 / 123rf.com)

Kokie yra virtuvės termometro privalumai?

Mes žinome, kad įtraukti naują prietaisą į mūsų virtuvę ne visada atrodo gera mintis. Ypač todėl, kad daugeliu atvejų abejojame tikru jo naudingumu. Virtuvės termometrų atveju daugybė jų pranašumų suteikia mums aiškų atsakymą šiuo klausimu. Tiek daug, kad naudodami kulinarinį termometrą galime:

 • Paruoškite kiekvieną receptą tiksliai pagal savo tikslą, netikrindami kitų mažiau patikimų veiksnių, tokių kaip išvaizda ar aromatas.
 • Kontroliuokite temperatūrą, kai verdame didelius kiekius, nes tokiais atvejais gali būti, kad šiluma pasiskirsto netolygiai.
 • Įsitikinkite, kad mes gaminame iki saugios temperatūros. Tai reiškia, kad maistas pasiekė idealią temperatūrą, kurioje sunaikinami sveikatai galintys pakenkti mikroorganizmai (1).
 • Sutaupykite energijos neišleisdami kiekvieno recepto kepimo laiko.

Kokių virtuvės termometrų yra?

Toli gražu ne tai, ką galime pagalvoti iš pradžių, yra įvairių virtuvės termometrų rūšių. Kiekvienas iš jų turi savų bruožų, o juos žinodami suteikiama galimybė pasirinkti tą, kuris geriausiai patenkins mūsų naudojimo poreikius. Taigi galime atskirti:

 • Analogiški virtuvės termometrai: Nors šiandien jie nėra plačiai naudojami, galime juos ir toliau rasti. Jie veikia analogiškai ir yra mažiau tikslūs nei skaitmeniniai.
 • Termoporos (termoporos) virtuvės termometrai: jie greičiausiai matuoja temperatūrą. Jie zondo gale turi du smulkius laidus, kurie nurodo temperatūrą.
 • Termistoriaus tipo virtuvės termometrai: šiuo atveju matavimas atliekamas per jutiklį su šilumine varža.
 • Orkaitės termometras (laidinis arba belaidis): Jie leidžia mums valdyti orkaitės temperatūrą jos neatidarant. Jie taip pat gali būti naudojami ant keptuvių.
 • Virtuviniai termometrai su dviem patarimais: Šių šakių pavidalo dizaino termometrai turi temperatūros jutiklį iš abiejų galų. Jie yra labai praktiški ir lengvai naudojami.
 • Virtuviniai lazeriniai termometrai: Jie turi infraraudonųjų spindulių šviesą, kuri ir atlieka matavimą. Jie yra labai greiti ir tikslūs.
 • Vienkartiniai virtuvės termometrai: novatoriškiausias. Jie skirti mums pranešti, kai maistas pasiekia tikslų tašką. Jie dedami, kai baigiame gaminti, nes jų negalima ilgai palikti įdėtų.

Naudodamiesi virtuvės termometru suprasite, kad tai labai praktiškas aksesuaras. (Šaltinis: Ostelli: 119106753 / 123rf.com)

Kaip veikia virtuvės termometras?

Virtuvės termometrų valdymas yra labai paprastas, juolab kad kuriama vis daugiau intuityvių ir greitesnių modelių. Nepaisant to, turime atsižvelgti į du pagrindinius aspektus. Viena vertus, kalibravimas. Norėdami sukalibruoti vieną iš šių skaitiklių, tiesiog įdėkite jį į verdantį vandenį ir įsitikinkite, kad jo temperatūra yra 100 ° C.

Kita vertus, labai svarbu, kad jį pastatytume reikiamoje vietoje, kad matavimas būtų kuo tikslesnis. Priklausomai nuo modelio, kurį ketiname naudoti, turėsime jį išdėstyti kitaip. Parodome jums šioje lentelėje:

Virtuvės termometro tipas Kaip jis dedamas?
Termoporos termometras Pakanka jį įterpti į maistą mažiau nei vieną centimetrą
Termistoriaus tipo termometras Maiste jis turi būti įdedamas šiek tiek daugiau nei vienas centimetras
Orkaitės termometras (Priklausomai nuo modelio) būtina jį įterpti į maistą šiek tiek daugiau nei vieną centimetrą. Kai kurie būna lauke ir matuoja ne maisto, o orkaitės temperatūrą
Termometras su dviem antgaliais Pakanka jį įterpti į maistą mažiau nei vieną centimetrą. Žinoma, visada storiausioje vietoje
Lazeriniai termometrai Paprasčiausiai padėkite juos saugiu atstumu nuo maisto ir matavimus atliks infraraudonųjų spindulių šviesa

Kokios priežiūros reikia virtuvės termometrui?

Virtuvės termometrai yra labai patvarūs ir tvirti prietaisai. Be to, jiems nereikia jokios ypatingos priežiūros, išskyrus tinkamą kiekvieno naudojimo priežiūrą. Svarbiausia šiuo atžvilgiu visada laikyti termometrą švarų. Ne tiek dėl termometro ilgaamžiškumo, kiek dėl mūsų pačių saugumo.

Žinoma, po kiekvieno naudojimo būtina visada nuplauti termometrus. Norėdami tai padaryti, pakaks nuvalyti visą paviršių daug muilo ir vandens. Svarbu, kad, išskyrus modelius, kuriuose tai nurodoma, visiškai nepanardintumėte į vandenį, nes tai gali sugadinti.

Ar žinojote, kad dauguma patogeninių organizmų pasišalina esant 60–73,9 ° C temperatūrai?

Turite patarimų, kaip geriau išnaudoti mano virtuvės termometrą?

Naudodamiesi virtuvės termometru suprasite, kad tai labai praktiškas aksesuaras. Be to, jei norite gauti kuo daugiau naudos, galite atsižvelgti į šiuos patarimus:

 1. Gerai pagalvokite apie tai, kaip ketinate duoti termometrą, ir įsitikinkite, kad tas, kurį ketinate naudoti, jam tinka.
 2. Atidžiai perskaitykite gamintojo instrukcijas. Be to, kad tinkamai naudojate, jis gali atlikti tam tikras funkcijas, kurios jums tinka ir kurių nežinote.
 3. Jei jūsų modelis leidžia, reguliariai kalibruokite, kad būtų užtikrintas kuo tikslesnis matavimas.
 4. Gerai patikrinkite gaminamo maisto temperatūrą ir teisingą termometro padėtį.
 5. Visada laikykite termometrą geriausiomis higienos sąlygomis.

Pirkimo kriterijai

Dabar, kai esate tikri, kad gera idėja įsigyti vieną iš šių virtuvės termometrų, turėtumėte pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį termometrą. Norėdami padėti jums pasirinkti, sukūrėme šį skyrių, kuriame paaiškiname pagrindinius šių įrenginių pirkimo kriterijus. Užsirašyti!

Temperatūros diapazonas ir tikslumas

Kad virtuvės termometras būtų išties naudingas ir praktiškas, jis turi turėti tinkamą temperatūros diapazoną tam tikslui, kurį ketinate jam suteikti. Nors dauguma modelių turi labai platų temperatūros diapazoną (pavyzdžiui, nuo -50 ºC iki 550 ºC), svarbu tai patikrinti.

Atidžiai perskaitykite gamintojo instrukcijas. Be to, kad tinkamai naudojate, galite turėti …