Geriausios mažai energijos naudojančios šunų veislės – W

Milijonai amerikiečių yra šunų savininkai ir gauna daug naudos iš savo draugijos. Yra didelis ištirtų realių privalumų sveikatai sąrašas, ir mes esame tvirtai įsitikinę, kad šunį turi turėti kiekvienas!

Tačiau daugeliui žmonių gali kilti abejonių dėl šuns įsigijimo, nes jie neturi laiko ar jėgų, kurių šunims reikia. Yra daug teisėtų problemų, įskaitant:

  • Ribotas laikas pratinti šunį.
  • Nesugebėjimas mankštinti šuns dėl fizinės negalios ar amžiaus.
  • Ribota vieta namuose ir kieme mankštinti šunį.

Jei pateksite į šias kategorijas, vis dar yra vilties! Daugybė šunų veislių nereikalauja daugybės mankštų ir yra puikūs augintiniai, skirti sėdėti namuose su savo šeimininkais.

Be to, tai, kad dalį savo žaidimo laiko taip pat galite automatizuoti naudodami puikų šuns kamuolio metiklį, kuris gali atlikti metimą už jus. Kitas būdas išlaikyti šunis linksminamus su maža fizine erdve yra treniruoti jų smegenis! Yra daugybė puikių šunų žaislų galvosūkių, kurie šunis galvoja ir džiugina būdami namuose.

Čia yra 7 geriausių, mažai energijos naudojančių šunų veislių sąrašas:

Anglų buldogas

Nepaisant bulių išvaizdos, buldogai yra vieni iš kantriausių ir draugiškiausių šunų, nes veisėjų istorija sutelkė dėmesį į agresijos pašalinimą iš veislės. Buldogai apibūdinami kaip švelnūs, meilūs, patikimi ir švelnūs vaikams. Šuo, kuris mėgaujasi ir siekia žmonių dėmesio ir meilės. Deja, ši veislė kenčia nuo kvėpavimo ir sąnarių problemų. Jūsų laimei, šis šuo yra mažai prižiūrimas, pirmenybę teikdamas poilsiui tarp valgių, o ne pasivaikščiojimams reikalaujant, nors kasdien rekomenduojama pasivaikščioti.

Šie šunys būtų labai laimingi, jei jūsų kieme būtų ribotas kiekis vietos su pririšamu laidu.

Mopsas

mopsas mažai energijos

Išvaizda, panaši į buldogą, mopsai yra 2 numeris tingių šunų sąraše. Keletas žodžių apibūdinantis Mopso elgesį: purus, žaismingas, meilus, ieškantis dėmesio ir nelabai naudingas. Nėra žinoma, kad mopsai medžioja ir nesaugo, jie yra kompanionai, tuo jie ir buvo veisiami. Mopsai džiaugiasi sėdėdami ant kelių, kol skaitote knygą ar žiūrite televizorių. Jei ieškote mažai priežiūros reikalaujančio šuns, kuris pralinksmins jus savo kvaila asmenybe, galbūt suteiksite Mopsui galimybę.

Shih Tzu

shih tzu šuo

Istorija, kai Kinijos autoriniai atlyginimai skiriasi, Shih Tzu yra šuo, kuris buvo išvestas, kad pirmiausia atitiktų jūsų poreikius. Tai reiškia, kad jei gyvenate bute, Shih Tzu tai patiks, o jei gyvenate dvare, tai patiks ir šuniui! Kol Shih Tzu yra šalia jų šeimos, skiria ir gauna dėmesį, jie yra laimingi. Ši veislė yra patenkinta trumpais pasivaikščiojimais po apylinkes ir tikrai pritrūks energijos, jei bus paimta į epinę kelionę mišku. Gimęs būti jūsų kompanionu, Shih Tzu yra gyvenimo draugas.

Čiau čiau

čiau čiau čiau

Iki šiol didžiausias šuo iš sąrašo, čiau čiau, apibūdinamas kaip nuošalus, galbūt panašus į katę. Chow Chow yra apie 40-70 svarų ir turi paltą, kuriam reikia savaitės dėmesio, kad jis būtų idealios būklės. Šis šuo labai saugo savo šeimą, todėl yra puikus sargybinis šuo ir nėra per daug linkęs į nepažįstamus žmones. Norėdama laikytis savęs ar savo šeimos, ši veislė gali būti ideali tiems, kurie nori šuns, bet taip pat nori mažai priežiūros reikalaujančio gyvūno, pavyzdžiui, katės. Kaip ir visiems šunims, šiai veislei reikia kasdienio pasivaikščiojimo, tačiau patenkinama 15 minučių.

Baseto skalikas

basset skalikų mažai energijos

Nepaisant to, kad jis yra medžioklinis šuo, šis šuo atitinka šį sąrašą, kai jie yra uždarose patalpose. Kai už medžiotojo instinkto ribų jie pradeda, bet būdami viduje jie patenkinti tinginyste ir nejudrumu. Šuo, kuris buvo išvestas kaip pakuotė, šiam gyvūnui reikia nuolatinio buvimo su šeima, nes būdami vieni jie yra labiau linkę į destruktyvų elgesį. Basset Hounds taip pat mėgaujasi visą dieną gulėti saulėje, tačiau vertina gražų ilgą pasivaikščiojimą su daug uostymo laiko.

Bostono terjeras

bostono terjero šuo

Išaugintas kaip kovotojas, kuo šis šuo tapo žinomas, yra jų draugiška ir mylinti prigimtis, suteikianti jiems pravardę kaip mažasis Amerikos džentelmenas. Bostono terjerai, būdami labai protingi gyvūnai, gali patirti hiperaktyvumo momentų, kurie gali pabloginti savininką. Jie taip pat gali būti užsispyrę, todėl dresuojant šį šunį svarbu nuoseklumas ir atkaklumas. Bostono terjerai taip pat jautriai reaguoja į bausmes ir balso toną, todėl teigiami mokymo metodai turėtų būti naudojami prieš kitus metodus. Šis šuo mėgaujasi pasivaikščiojimais, tačiau nereikalauja per daug mankštintis. Reikėtų laikyti uždarose patalpose, nes jos gerai neišlaiko šilumos ar šalčio.

Tibeto spanielis

tibetiečių spanielis

Mažas, protingas, užsispyręs šuo, Tibeto spanielis užima paskutinę vietą šiame sąraše. Maždaug 10 colių aukščio ir 10–15 svarų sveriantis mažytis padaras yra žinomas kaip sarginis šuo. Šis šuo, būdamas artimas savo šeimai, tačiau nuošalyje nuo nepažįstamų žmonių, garsėja lojimu, kai prie durų susiduria su nepažįstamais žmonėmis. Ši veislė yra namų šuo, klestintis bendraujant su savo šeima. 1 ar 2 pasivaikščiojimai per dieną ar šiek tiek laiko su žaislais yra viskas, ko reikia, kad patenkintumėte šį padarą.

Parašykite komentarą