Kokie geriausi 20

Įtemptas gyvenimo tempas reiškia, kad daug laiko praleidžiame ne namuose ir ne visada turime laiko paruošti sveiką užkandį. Energijos barai yra skirti tiems laikams, kai mums reikia papildomo energijos tiekimo bet kur.

Yra daug būdų, kaip paimti energijos barus. Jo nauda ir veiksmingumas labai priklausys nuo ingredientų kokybės, sudėties ir tikslaus bei atsakingo naudojimo. Nepamirškite, kad kalbame apie maisto papildą, todėl jo vartojimas turėtų būti traktuojamas kaip toks. Suinteresuotas? Eime ten!

Svarbiausias

 • Energijos barai suteikia mums energijos ir maistinių medžiagų greitai prieš intensyvų fizinį krūvį ar po jo, kaip užkandį tarp valgių ar bet kada, kai mums reikia papildomos energijos dozės.
 • Kad energijos baras būtų sveikas, svarbu daug dėmesio skirti jo komponentų kokybei. Sveikiausias būdas pasiimti energijos barus yra pasigaminti juos namuose.
 • Energijos barai yra skirtingų tipų, priklausomai nuo ingredientų ir sudėties. Svarbu žinoti kiekvienos juostos turinį sąmoningam vartojimui ir taip pasinaudoti visais jos privalumais.

Geriausi energijos barai: mūsų mėgstamiausi

Rinkoje yra daug prekės ženklų, tiek vartotojų, tiek specializuotų, kurie gamina įvairių tipų barus. Šiandien juos be problemų galima nusipirkti parduotuvėse ir prekybos centruose, bet ir internetu. Variantų yra begalė, tačiau mes pasirinkome atsižvelgdami į jo ypatybes. Pirmyn.

Geriausios energijos batonėliai su baltymais

Šie batonėliai yra šokolado skonio ir sveria 60 gramų. Kiekvienoje juostoje yra 19,6 g baltymų, 192 kalorijos, 19 g angliavandenių, 8,5 g skaidulų ir 5,2 g riebalų. Jie gaminami iš palmių aliejaus, gauto tvariu būdu. Reikėtų nepamiršti, kad jie nėra tinkami alergiškiems riešutams.

Šį produktą pasirinkome todėl, kad jis išsiskiria dideliu baltymų kiekiu, taip pat dėl ​​daugybės galimų skonių.

Redakcinis vertinimas: Jie ypač tinka žmonėms, atliekantiems veiklą su svoriais arba dirbantiems raumenų jėgą. Tačiau dirbtinių saldiklių, priedų ir sočiųjų riebalų kiekis yra didelis, todėl juo piktnaudžiauti nereikėtų.

Geriausi ekologiškos ir veganiškos energijos barai

Batonėliai sveria 60 gramų ir turi vanilės skonį, nors yra ir kitų skonių. Jie apima veganus ir organinius baltymus, be glitimo. Juose yra 16,2 g baltymų, 248 kalorijos, 3,6 g ląstelienos ir 10,4 g riebalų. Tarp jo ingredientų yra datulės, chia ir anakardžiai, be kita ko.

Tai pabrėžia jo ingredientų kokybę ir etiketėje nėra daug priedų. Žmonės, alergiški riešutams, neturėtų jų vartoti.

Redakcinis vertinimas: Be to, kad šie baltymų barai yra tinkami veganams ir celiakijoms, jie yra ekologiški, o tai visada yra teigiamas dalykas.

Geriausios celiakijos energijos juostos

Mitinis nugaros „El Almendro“ prekės ženklas sukūrė šiuos specialius koeliakams skirtus batonėlius, nes juose nėra javų. Mainais jame yra riešutų (migdolų, lazdyno riešutų), moliūgų sėklų, medaus ir nėra palmių aliejaus. Kiekvienoje dėžutėje yra 4 barai po 21 gramą. Kiekvienoje juostoje yra 115 kalorijų, 2 gramai skaidulų, 3,8 g baltymų, 3,8 g angliavandenių, 9 g riebalų, iš jų 0,9 g sočiųjų riebalų.

Nors kalbama apie komercinį prekės ženklą ir skirtas plačiajai visuomenei, tiesa ta, kad šiuose batonėliuose, kuriuose gausu angliavandenių, ingredientai atrodo natūralūs ir nerandame dirbtinių saldiklių.

Redakcinis vertinimas: Dėl didelio skaidulų kiekio jie turi didesnę sotumo galią, kurią bus naudinga valgyti tarp valgių.

Geriausios energijos juostos be priedų

Šiuose 35 gramų riešutų plytelėse nėra pridėtinio cukraus, saldiklių, glitimo ar laktozės, be to, jie yra veganai.

Šie barai yra reklamuojami kaip 100% natūralūs. Jo ingredientai yra datulės, anakardžiai, razinos, migdolai, mėlynės ir natūralūs aromatai.

Redakcinis vertinimas: Tai natūralus produktas. Be to, tai yra gera galimybė vartoti tarp valgių arba tada, kai mums reikia papildomo energijos tiekimo.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie energijos barus

Lengva rasti daug informacijos apie energijos barus. Šiame skyriuje bandysime atsakyti į aktualiausius energijos barų aspektus. Taigi suprasime, kokią funkciją jie atlieka, kada juos atlikti, kokie tipai egzistuoja ar yra sveiki.

Energetikos barai yra labai populiarūs tarp sportininkų. (Šaltinis: RIdo: 123418871 / 123rf.com)

Kokią funkciją atlieka energijos barai ir ką jie mums teikia?

Energijos batonėliai yra maisto papildas, kurio pagrindinė funkcija yra aprūpinti organizmą papildoma energijos ir kitų maistinių medžiagų doze, kad patenkintų specifinius poreikius. Barai suteikia mums energijos per angliavandenius ir riebalus, bet didesniu ar mažesniu kiekiu ir baltymus, skaidulas, vitaminus ir mineralus.

Paprastai jie pateikiami atskirais formatais nuo 20 iki 70 gramų, todėl juos labai patogu transportuoti ir laikyti. Juos žmonės paprastai vartoja prieš ar po sporto praktikos, arba tarp valgių kaip užkandį. Yra įvairių tipų energijos barų, skirtų vartoti atsižvelgiant į progą.

Kokie yra energijos barų pliusai ir minusai?

Svarbu suprasti, kam skirti energijos barai, kada juos paimti ar kokią kompoziciją jie turėtų turėti, nes priklausomai nuo to jie turės vienų ar kitų pranašumų. Bet kuriuo atveju ir apibendrintai galime nurodyti šiuos teigiamus ir neigiamus dalykus.

Privalumas

 • Dydis ir pakuotės praktiškas ir patogus nešioti
 • Lengva nusipirkti ir paruošti
 • Prieinama kaina
 • Jie teikia tiesioginę energiją
 • Padėkite papildyti mitybos poreikius
 • Lengvai virškinamas
 • Skonių ir maistinių kompozicijų įvairovė

Trūkumai

 • Piktnaudžiavimas gali turėti neigiamų pasekmių sveikatai
 • Daugumoje yra daug cukraus ir priedų
 • Nelengva rasti sveikų batonėlių su natūraliais ingredientais
 • Jo pasotinimo jėga yra ribota
 • Jie nėra valgio pakaitalas

Kada rekomenduojama vartoti energijos barus?

Iš esmės galime išskirti dvi situacijas, kuriose naudinga pasisemti energijos.

 • Sportas: Jie gali būti naudojami praktikuoti kai kurias sporto rūšis, kurioms reikalingas didelis intensyvumas, pavyzdžiui, dviračiu ar sportu. bėgimas. Jie taip pat yra labai naudingi toms praktikoms, kuriose ypač dirbamas raumuo, tai yra bet kuriai svorio ar jėgos pratimų sesijai.
 • Užkandis arba snack: Energijos barai gali mus skubinti, kai neturime galimybės užkąsti ar užkąsti. Jei dieną praleisime ne namuose ar dalyvaujame susitikime, galime naudoti barą, kad pašalintume alkį, kuris daug kartų atsiranda tarp valgių. Idealiausia būtų pasirinkti batonėlius su lėtai absorbuojančiais angliavandeniais ir derinti juos su kitu maistu, pavyzdžiui, vaisiais ar jogurtu, kad būtų pasiektas subalansuotas užkandis.

Ar turėčiau valgyti energijos batonėlius prieš ar po sporto?

Atsižvelgdami į vykdomos veiklos tipą, pasirinksime vienus ar kitus barus. Prieš užsiėmimą geriausia vartoti tuos batonėlius su angliavandeniais, kurie suteikia mums pakankamai energijos, kad galėtume susidurti su mūsų treniruotėmis.

Norėdami tai padaryti, geriausia valandą prieš užsiėmimą paimti energijos juostą. Baigę ilgą ar intensyvų pratimą, turėsime atgauti jėgas ir padėti raumeniui atsigauti. Tam momentui labiau tinka baltyminiai batonėliai. (5)

“Batonėliai yra puikus angliavandenių, baltymų, riebalų ir skaidulų šaltinis, tačiau blogai naudojant, jie gali turėti nepageidaujamų padarinių, kurie kartais gali sugadinti treniruotes ar varžybas”.

Ką sudaro energijos barai?

Ar žinote tokio tipo užkandžių sudėtį? Mes tai detalizuojame toliau:

 • Ingridientai: Energijos batonėlių kiekis dažniausiai grindžiamas grūdais, riešutais ir cukrumi. Iš čia yra daugybė variantų. Yra avižų, ryžių, kviečių batonėliai su migdolais, žemės riešutais, dehidruotais vaisiais, šokoladu, medumi ir kt. Pastaraisiais metais jo naudojimas tapo labai populiarus, jo vartojimas neapsiriboja tik sporto praktika, bet ir kasdieniu gyvenimu. Štai kodėl rinkoje atsirado daugybė skonių ir tekstūrų, dėl kurių jie labai patiko bet kokiai progai. Tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad šių rūšių produktuose cukraus ir kitų saldiklių, tokių kaip maltitolis ar sorbitolis, procentas paprastai yra didelis. Nors atrodo a priori sveikų užkandžių, tiesa ta, kad priedų kiekis yra nemažas. Mes visada rekomenduojame atidžiai perskaityti etiketes ir pasirinkti tas juostas, kurios yra kuo natūralesnės.

 • Maistinė sudėtis: Kalbant apie jo sudėtį, įprasta yra tai, kad juostose yra nuo 3 iki 5 kilokalorijų grame. Todėl pilnoje juostoje vidutiniškai yra 150 kalorijų, atsižvelgiant į jos svorį ir sudėtį. Šios kalorijos iš esmės gaunamos iš angliavandenių, nors taip pat randame riebalų, baltymų, vitaminų ir mineralų. Kiekvieno elemento proporcijos skiriasi priklausomai nuo juostos tipo ir nulems vartojimą, kuriam jos yra skirtos. (du)

Kultūrizmo pratimams geriausia pasiimti daug baltymų turinčių energijos batonėlių. (Šaltinis: Logvinovičius: 121289981 / 123rf.com)

Nagrinėjant įvairių energijos juostų ženklinimą, vidutinis kiekvienos maistinės medžiagos kiekis 100 gramų būtų toks:

 • Angliavandeniai: 27 – 65 gramai
 • Riebalai: 1 – 23 gramai
 • Baltymai: 8 – 40 gramų
 • Pluoštas: 4 – 16 gramų

Kokie yra energijos barai?

Rinkoje galime rasti daugybę energijos barų rūšių ir būtų labai sunku padaryti vieną klasifikaciją, apimančią visas jas. Tačiau, atsižvelgiant į jų svarbą, mes skirsime batonėlius pagal jų pagrindinę maistinę medžiagą. Tai taip pat žymės vartojimo momentą ir auditoriją, kuriai jis bus skirtas.

 • Energijos luitai, kuriuose gausu angliavandenių: Čia galime rasti du tipus: tuos, kuriuose yra paprastų arba greitai absorbuojamų angliavandenių, ir hidratus …