Geriausios Naujųjų Metų nakties šukuosenos

Kaip sušukuoti plaukus Naujųjų metų sutikimo baliui, o kaip Naujųjų metų vakarėliui pas savo bičiulius? Mes turime 5 Naujųjų Metų išvakarių šukuosenų pasiūlymus, pritaikytus jūsų plaukų ilgiui, įgūdžiams ir pasirinktai aprangai. Pasirinkite vieną iš šukuosenų ir paverskite šį vakarą nepamirštamu!

Kaip šukuoti plaukus Naujųjų metų išvakarėse?

Netvarkinga bandelė – paprasta ilgų plaukų šukuosena

Mes pradedame nuo kažko labai paprasto ir tuo pat metu itin madingo. Netvarkinga bandelė yra žema bandelė, kuri suteikia šiek tiek raukšlėtos šukuosenos įspūdį. Šį sezoną mes pamirštame kietas bandeles! Šiuo metu madingiausi yra laisvi šukuosenos.

Naujųjų Metų išvakarės šukuosenos - netvarkinga bandelė

Ko reikia norint padaryti netvarkingą bandelę?

Norėdami suteikti šukuosenai apimties, naudokite tekstūruojantį losjoną (pvz., „Redken’s Thickening Lotion“). Užtepkite ant rankšluosčiu nusausintų sruogų. Taip pat galite pasiekti sausą šampūną (pvz., Batiste), kad pakeltumėte plaukus prie šaknų. Norėdami pritvirtinti žemą bandelę, jums reikės mažos elastinės juostos ir saujos plaukų segtukų.

Kam tinka netvarkinga bandelė?

Netvarkinga bandelė yra klasikinė mažiau mandagios versijos bandelė. Paprastas Naujųjų Metų išvakarių kirpimas puikiai derinamas su beveik bet kokia prašmatnia išvaizda – juodos atviros suknelės, nėriniuotos mini suknelės ir „glam rock“ palaidinės. Pažiūrėkite, kaip žingsnis po žingsnio pasigaminti neatsargią bandelę!


Kirpėjo patarimas

Plaukų papuošalai dabar madingi. Prie bobo pritvirtinkite dekoratyvinį spaustuką, kuris užbaigs stilizaciją ir suteiks jai elegancijos


Dvi olandiškos pynės – madinga Naujųjų metų išvakarių šukuosena

„Braid“ – mergaitiška šukuosena, jau kelis sezonus triumfuojanti mados žurnaluose ir gatvėse. Dabar madingiausios yra bokso pynės, tai yra dvi olandiškos pynės, pintos aukštai nuo viršugalvio.

Dvi pynės - šukuosena vakarėliui

Ko reikia norint pagaminti olandišką pynę?

Bokso pynėms gaminti nereikia daug – tik šiek tiek kantrybės ir dviejų plonų guminių juostų. Norėdami suteikti plaukų apimtį prie šaknų, naudokite specialų putojimą, pvz., „L’Oreak Tecni.Art Volume Lift“.

Kam tinka dvi olandiškos pynės?

Ši Naujųjų Metų išvakarių šukuosena nedera su prašmatniomis suknelėmis, tačiau ji puikiai tiks įprastiems „Kendall Jenner“ stiliams – pasipuošimo viršūnėms, languotiems marškinėliams ir džinsų mamoms. Pažiūrėk, kaip pasigaminti olandišką pynę!

Pynė raizginyje, šukuosena, kuri išliks visą naktį

Atėjo laikas elegantiškesnei pynimo versijai. Sluoksniuotas pyragas, dar vadinamas ištraukiama pynute, yra veiksmingas ir turi daug šansų išgyventi nepažeistas per Naujuosius metus. Nepamirškite gerai įrašyti!

graži Naujųjų Metų išvakarių šukuosena

Ko reikia norint pagaminti kryžminę pynę?

Naudokite putas, kurios ne tik padidins jūsų plaukų apimtį, bet ir išlaikys šukuoseną, pavyzdžiui, „Schwarzkopf Styliste Ultime“. Galiausiai užfiksuokite pynę ilgalaikiu plaukų laku.

Ką tinka daugiasluoksnė pynė?

Dėl romantiškų Naujųjų Metų išvakarių drabužių – ispaniškos suknelės, palaidinės su pečiais ir elegantiškos kokteilių suknelės. Tokia pynė yra nepaprastai universali.

Trumpi Naujųjų metų kirpimai

Jei stebite tendencijas, žinote, kad mados pasaulis yra pamišęs dėl trumpų plaukų. Jie labai patogūs ir labai mergaitiški. Bet ar įmanoma iš trumpų plaukų užburti šaunią šukuoseną Naujųjų metų sutikimui? Taip, žinoma!

trumpi plaukai - kirpimo pavyzdys

Ko reikia norint padaryti Naujųjų Metų išvakarių trumpą šukuoseną?

Garbanotasis geležis ir gero stiliaus šepetys bus nepakeičiami (rekomenduojame mėgstamus „Create Brushes“). Be to, bus naudingos plaukų segtukai. Keli purškalai sauso šampūno suteiks jūsų plaukams apimtį.

Kam skirtas trumpas kirpimas?

Trumpi plaukai derinami su visais madingais stiliais – blizgučiomis palaidinėmis, vakarėlių suknelėmis, garbanomis … Čia yra 10 trumpų šukuosenų Naujųjų metų išvakarėms idėjų:

#mermaidhair – undinės plaukai vaivorykštės spalvomis

Merginos mėgsta spalvotus plaukus. Paskutinė metų diena yra gera proga pašėlti ir nudažyti sruogas vaivorykštės spalvomis. Poveikis neturi būti nuolatinis – tiesiog naudokite dažantį šampūną.

Pasteliniai plaukai Naujųjų metų sutikimui

Ko man reikia dažyti plaukus vienai nakčiai?

Neseniai mūsų bestseleris yra „Colorista L’Oreal Paris“. Kiekvieną kartą plaunant, dažai nuplaunami. Spalvinimas trunka apie 1-2 savaites.

Kam tinka dažyti plaukai?

Jei eisite į namų vakarėlį, vakarėlyje sukursite sensaciją savo spalvingais plaukais. Kokiems drabužiams tinka ši Naujųjų Metų išvakarių šukuosena? Tiesą sakant, bet kokiam atsitiktiniam stiliui. Pažiūrėkite, kaip dažyti plaukus „Colorista“ žingsnis po žingsnio:

https://www.youtube.com/watch?v=4kMbPxmoW5M

Kurioje šukuosenoje matote save Naujųjų metų sutikimo vakarėlyje? Peržiūrėkite profesionalios plaukų formavimo kosmetikos skyrių, išsirinkite ką nors sau ir į Naujuosius metus įženkite su gražiausia šukuosena