Geriausios šunų automobilių rampos seniems ar

Daugelis šunų MĖGSTA važinėti automobiliais ir nekantrauja įlipti į savo transporto priemonę. Tačiau kai kuriems šunims gali prireikti šiek tiek pagalbos įlipant į jodinėjimą. Šiais atvejais jums reikia a puiki šunų automobilių rampa padėti saugiai juos pakrauti.

Viena iš priežasčių yra apsaugoti savo transporto priemonę! Šunys dažnai taip jaudinasi, kad važiuoja, kad yra šiek tiek pašėlę ir gali lengvai sujaukti savo šuolius. Dėl to jie gali nagais subraižyti jūsų dažus ar net pakenkti sau!

Yra daugybė kitų į šunį orientuotų priežasčių, kodėl reikia įsigyti šunų automobilių rampą. Didžiausia to priežastis yra šios:

  • Jūsų šuo nemėgsta šokinėti. Kai kurie šunys tiesiog nemėgsta šokinėti! Gal jie praeityje turėjo trauminę patirtį bandydami įšokti į automobilį ar šokinėti praeityje.
  • Jūsų šuo senas. Vyresniems šunims gali išsivystyti artritas, dėl kurio staigūs judesiai, pavyzdžiui, šokinėjimas, tampa sunkūs ir skausmingi, ir suteikia traumų galimybę.
  • Jūsų šuo yra žemas arba jūsų automobilis yra aukštas. Šunims su trumpesnėmis kojomis, pavyzdžiui, basetams, bus sunku įlipti į daugumą automobilių, o jei turite aukštesnį visureigį ar sunkvežimį, net ir dideliam šuniui gali kilti problemų įlipant į vidų.
  • Jūsų šuo nemėgsta būti paimtas. Kai kurie šunys neleidžia šeimininkams jų pasiimti, ir šiuo atveju jums tikrai reikia rampos, kuri padėtų juos įvažiuoti į automobilį.

Pažvelkime į mūsų pasirinktus geriausius šunų automobilių pandusus, kuriuos galite nusipirkti, tada mes pakalbėsime daugiau apie kriterijus, kuriuos turėtumėte naudoti pasirinkdami geriausią savo skaliko variantą.

Lengviausia naudoti šunų automobilių rampą

Jei norite, kad rinkoje būtų paprasčiausia naudoti šunų pandusą, turite įsigyti „4Pets Proline“ Lengvi žingsniai.

Teleskopinis „Easy Steps“ dizainas leidžia jį valdyti tik viena ranka! Tai reiškia, kad viena ranka galite valdyti savo šunį, kita ranka nustatydami rampą.

Kai rampa visiškai sutankinta, ji yra 27,5 ″ ilgio ir tęsiasi iki 63 ″. Jis taip pat gali būti naudojamas, kai tik iš dalies išplėstas, tuo atveju, jei jūs turite jį naudoti ankštoje situacijoje arba jei nesate pakilę į tokį aukštą plotą.

Jis sveria šiek tiek mažiau nei 12 svarų, todėl tai yra puikus šunų rampa vyresnio amžiaus šunų savininkams. „Easy Steps“ gali susitvarkyti šunys iki 220 kg!

„Easy Steps“ kojos yra labai sunkios gumos, kad neslystų. Pats rampa taip pat yra guminis, kad šuo neslystų jį naudojant. Ši rampa tikrai gali būti naudojama norint pakelti šunį ant visureigio, keleivio sėdynės, net ant lovos ar sofos.

Vidinis rampos plotas yra apie 13,5 colio pločio, kuris turėtų būti naudingas bet kuriam šuniui.

Didžiausias šios rampos trūkumas, be abejo, yra kaina, tačiau reikia gauti tai, už ką mokate. Daugelis žmonių teigia išbandę ir grąžinę daugelį kitų pigesnių rampų, nes jas buvo sunku naudoti, jos buvo per sunkios arba nebuvo tvirtos. „Lengvi žingsniai“ yra sprendimas „nusipirk visam gyvenimui“, kuris turėtų tikti visiems šunims.

easysteps šuns automobilio rampa

Geriausia šunų automobilių rampa seniems šunims

Jei turite vyresnį šunį, jie gali bijoti rampų arba pastebėti, kad kampai yra per statūs. Šių šunų rūšims Naminių gyvūnėlių krautuvas yra puikus sprendimas.

Skirtingai nuo rampos, „Pet Loader“ pratęsia jūsų šuniui skirtų žingsnių rinkinį, kurį paprastai yra labai lengva naudoti.

Tai yra įvairių modelių ir skirtingų žingsnių skaičius, įskaitant 3 pakopų, 4 pakopų ir 5 pakopų modelius. Štai keletas populiariausių jų variantų –

Naminių gyvūnėlių krautuvas sugriūna iki mažo valdomo dydžio ir turi rankeną nešiojimui, kad jį būtų lengva perkelti. Kai kurie modeliai taip pat turi ratukus apačioje, kad prireikus galėtų jį apvažiuoti.

naminių gyvūnėlių krautuvas sulankstytas

Geriausia šunų automobilių rampa mažiems šunims

Maži šunys kartais būna labai drovūs vaikščiodami tokio tipo automobilių rampomis ir laipteliais, todėl jiems reikia šiek tiek kitokio, kad jie jaustųsi patogiai.

Tai „Gen7Pets“ natūralaus žingsnio rampa suteikia jums ypač ilgą rampą, minkštą, dirbtinę žolę, kuri šunims bus labai maloni ir natūrali.

Ši rampa sulankstoma iki 72 colių ilgio, o tai reiškia, kad kampas bus ne toks stačias, kaip daugumoje šunims skirtų automobilių rampų. Pėsčiųjų takas yra maždaug 14 colių pločio, todėl šis dizainas gali būti iki 250 svarų, todėl tinka visų dydžių šunims.

Sulankstyti matmenys yra 36 colių ilgio, 16 colių pločio ir 3 colių storio, su šone esančia rankena. Jis sveria maždaug 17 svarų.

Geriausias pigus šunų rampas

Jei ieškote pigiausios rinkoje šunims skirtos automobilių rampos, kuri vis dar verta pinigų, patikrinkite šią „Pet Gear Travel Lite“ rampą.

Ši rampa sulankstoma per pusę ir yra 66 colių ilgio, 16 colių pločio, 14 colių pėsčiųjų taku. Tai tinka naminiams gyvūnėliams, sveriantiems iki 150 kg. Panašiai kaip „Natural Steps“, jis turi nešiojimo rankeną, kai jis yra sulankstytas.

Ši rampa sveria tik apie 12 svarų, todėl ji yra labai nešiojama. Paprastai jo galima rasti už maždaug 50 dolerių, todėl tai yra labai prieinamas pasirinkimas, palyginti su daugeliu kitų šiame sąraše esančių rampų.

Savybės, į kurias reikia atsižvelgti perkant šuns automobilio rampą

Štai keletas išskirtinių naminių rampų savybių, į kurias turėtumėte atsižvelgti išsirinkdami tinkamą šuniui produktą.

Kaip jis klostosi?

Kai kurie šunų rampos sulankstomos per pusę, o kitos gali sulankstyti tris kartus arba sukrauti viena ant kitos. Tris kartus veislė susilenktų iki trumpesnės pakuotės, bet būtų storesnė. Vieną kartą sulankstomas vienetas būtų ilgesnis, galbūt per ilgas jūsų bagažinei.

Lengva judėti?

Dar viena ypatybė, į kurią reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kaip lengvai rampa gali judėti. Galite patikrinti, ar nėra padėties, pavyzdžiui, rankenos nešiojimui ar ratų.

Svoris

Svarbu atsižvelgti į rampos svorį, ypač pagyvenusiems žmonėms ar žmonėms, kurie dažnai naudosis rampa. Jūs nenorite, kad jūsų pandusas skaudėtų nugarą!

Rampos ilgis / plotis

Kuo ilgesnis rampa, tuo didesnis transporto priemonių aukštis, su kuriuo jis suderinamas. Taip pat nepamirškite, kad ilgesnė rampa bus mažesnio nuolydžio, nei trumpesnė.

Rampos plotis gali būti svarbus tiems, kurie turi šmaikščius ar didelius šunis. Platesnis pėsčiųjų takas palengvins jūsų šuniui reikalus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *