Koks geriausias 2021 m.

Informacija, be jokios abejonės, yra brangiausias turtas dabartinėse visuomenėse, kuriose gyvename; tai pinigai, galia, laikas ir saugumas. Todėl labai svarbu turėti gerą informaciją, nepaisant mūsų profesijos. Jei mūsų informacija yra saugi, bus ir mūsų sauga.

Taigi USB adapterių svarba vis dar yra labai svarbi šiandien, nes jie yra elementai, atsakingi už informacijos perdavimą tarp įvairių mūsų įrenginių. Be to, C tipo USB, kurį mes pakomentuosime, yra ypač aktualus, nes mes išgyvename pokyčius tarp jungčių tipų ir USB standartų.

Svarbiausias

 • Atsižvelgiant į kiekvieno iš jų poreikius, yra USB tipo C adapteriai su įvairiausiu įėjimų skaičiumi. Nuo mažiausių, turinčių tik vieną įplaukimo uostą, iki tų, kurie turi dešimt, su visokiais suderinamumais.
 • Vieno įvesties adapterių atveju kabelio ilgis yra svarbi charakteristika renkantis vieną ar kitą gaminį. Kuo jis ilgesnis, tuo mobilesnis.
 • USB adapterių dydis taip pat yra pagrindinė sąvoka. Galiausiai aptariamo adapterio mobilumas ir perkeliamumas labai priklauso nuo jo dydžio.

Geriausi USB C tipo adapteriai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Toliau pristatome mūsų ypatingą dalyką reitingą geriausių mūsų rastų C tipo USB adapterių. Mes atsižvelgėme į keletą veiksnių: įvesties prievadų skaičių, kabelio ilgį, dizainą, medžiagą ir kainos ir kokybės santykį. Remdamiesi jais, mes sudarėme sąrašą iš daugiau nei mažiau pagal jų galimybes.

Geriausias pigus USB Type-C adapteris

„Kingston Nucleum“ siūlo tas pačias galimybes ir funkcionalumą, kaip ir bet kurie kiti geriausi mūsų USB C tipo USB adapteriai. Skirtumas tas, kad šis produktas yra labiau prieinamas ir jis taip pat yra nešiojamas.

„Kingston Nucleum“ turi visas galimybes, kurias siūlo kiti geriausi USB adapteriai: HDMI 4K, SD ir „microSD“ kortelių įvestis, „Ethernet“, du USB 3.1 ir du C tipo prievadus.

Geriausias USB C tipo adapteris „Ethernet“

Jei jums reikia USB tipo C adapterio su keliais skirtingais įvesties tipais, manome, kad „Satechi ST-TCMA2S“ yra vienas geriausių variantų. Šiame gaminyje yra HDMI 4K, SD ir „microSD“ kortelių įvestis, „Ethernet“, trys USB 3.0 prievadai ir C tipo USB įkrovimo leidimas.

Jis taip pat siūlo visa tai labai mažą dydį ir labai lengvą, nes yra labai lengvo aliuminio dizaino. Ankstesnio diegimo proceso jums nereikia.

Geriausias USB C tipo adapteris su HDMI

Jei ieškojote C tipo USB adapterio su HDMI prievadu, jį jau radote. Be to, daug daugiau, nes šis „Fitfort“ adapteris yra nešiojamas, plonas ir kompaktiškas.

Galėsite žiūrėti 4K daugialypę terpę, tačiau ji taip pat yra universali SD parengta, todėl per sekundę galite perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus į savo kompiuterį. Jis turi išmanų temperatūros valdymą, be to, jis nėra labai brangus. Grįžtamasis ryšys išreiškia tik pasitenkinimą, nepraleiskite to!

Geriausias kainos ir kokybės santykio C tipo USB adapteris

Šis USB C tipo adapteris turi visas šias įvestis: HDMI 4K, SD ir „microSD“ korteles, „Ethernet“, USB 3.0 prievadai ir C tipo USB adapteris. Be to, jis siūlo tikrai prieinamą kainą ir puikią kokybę.
Jis sveria tik 81,6 gramo ir yra labai gabenamas.

Vartotojai yra patenkinti ir jų rezultatas yra 4 iš 5 žvaigždžių. Puikus pasirinkimas, be jokios abejonės, ir labai geras kokybės / kainos santykis.

Originalus „Apple USB Type-C“ adapteris

Šis „Apple“ C tipo C adapteris yra puikus įrankis tiems, kuriems nereikia 76 įvesties prievadų. Kitaip tariant, šis produktas idealiai tinka prijungti kitus skirtingus USB įėjimus prie „Mac“ kompiuterio, nesvarbu, ar tai būtų „flash“ įrenginiai, fotoaparatai ar mobilieji telefonai.

Nepaisant to, kad tai originalus produktas, jo kaina yra gana prieinama ir, žinoma, jo dizainas yra vienas geriausių USB tipo C adapterių rinkoje.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie C tipo USB adapterius

Jei vis dar nesate tikri, kas yra C tipo USB adapteris arba kokios yra galimo pirkimo priežastys, žemiau mes atsakysime į keletą dažniausiai užduodamų klausimų, susijusių su šiuo klausimu. Nuo to, kas tiksliai yra, iki įvesties tipų, su kuriais jis suderinamas, ir skirtumų, palyginti su kitais modeliais.

C tipo USB adapteriai gimė kaip būdas suderinti tradicinį USB su naujausiais įrenginio įėjimais. (Šaltinis: „Drobot“: 61693760 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra C tipo USB adapteris?

USB tipo C adapteriai gimė kaip būdas suderinti bet kokio tipo įvestis – SD arba „microSD“ korteles, „Ethernet“, HDMI, ankstesnį bet kokio tipo USB – su naujuoju „C“ tipo įvesties standartu, esančiu tokiuose produktuose kaip „Mac“ kompiuteriai. tam tikri „Samsung“, „LG“ ir „Google“ mobilieji telefonai.

Taigi, kai kuriuose USB tipo C adapteriuose bus tik kito tipo ankstesnio USB įvestis, o kituose – visų anksčiau minėtų tipų įėjimai.

Kokie yra USB tipo C skirtumai?

USB istorija prasidėjo 1996 m. Kaip bendras „Intel“, „Microsoft“, „IBM“, „Compaq“, DEC, NEC ir „Nortel“ projektas aparatūros ryšiams su kompiuteriais standartizuoti. Toliau mes išvardinsime pagrindinius skirtumus tarp naujausio aptariamo C tipo USB ir ankstesnių USB modelių.

 • C tipo USB įvestis yra mažesnė, tik 8,2 milimetrų pločio ir 2,6 storio, tik šiek tiek didesnis nei „micro USB“.
 • Skirtingai nuo klasikinio USB, C tipas yra visiškai grįžtamas ir gali būti sujungtas atskirai iš abiejų pusių, išvengiant painiavos padarytos žalos.
 • Jei kartu pateikiamas naujas USB 3.1 protokolas, C tipo USB įvestis siūlo didesnį greitį nei senesni įėjimai, taip pat didesnę galią.
 • Nepaisant visko, C tipo USB taip pat suderinamas su USB 2.0 standartu, jis yra suderinamas atgal, o tai yra esminis privalumas aparatūros gamintojams.

Kokios priežiūros reikalauja C tipo USB adapteris?

Iš esmės, adapteriui ir C tipo USB reikia tokios pačios priežiūros, net mažiau, nei tradicinio USB atveju. Galų gale tai, kad C tipas yra grįžtamasis, padeda išvengti to, į kurią pusę reikia prijungti įvestį. Todėl sutaupoma ir laiko, ir rūpesčių.

Būdamas visiškai grįžtamas, C tipo USB leidžia jungtį įdėti iš abiejų pusių. (Šaltinis: Pripir: 105390018 / 123rf.com)

Kitoje skalės pusėje galima pažymėti, kad turite būti atsargūs, kad C tipo USB neprijungtumėte prie bet kokio kito tipo USB įvesties, nes tai gali sugesti minėtą įrenginį. Be to, juos greičiau lydi USB 3.1.

Pateikiame USB tipo C adapterių privalumų ir trūkumų sąrašą:

Privalumas

 • Mažas
 • Grįžtamasis
 • Venkite painiavos
 • Suderinamas su USB 2.0

Trūkumai

 • Mažiau naudos, jei nesuderinama su USB 3.1

Kiek įvesties tipų palaiko C tipo USB adapteris?

Kaip jau minėjome anksčiau, USB C tipo adapteris yra būtent tas elementas, kuris daro C tipo USB suderinamą su bet kuriuo kitu įvesties metodu. Taigi, naudojant išsamiausius adapterius ir turinčius daugiau įėjimų, C tipo USB suderinamas su:

 1. HDMI vaizdo įvestis 4K kokybe.
 2. Klasikinis įvesties USB ir „micro USB“.
 3. SD ir „microSD“ vaizdo plokštės.
 4. Ethernet kabelis.

Pirkimo kriterijai

C tipo USB adapterio pirkimas turi skirtingus kintamuosius, į kuriuos reikia atsižvelgti, atsižvelgiant į tai, kokį paskirtį jis ketina naudoti. Taigi fotografas nepasirinks to paties tipo adapterio – jam reikės SD ar „microSD“ kortelės įvesties – nei tas, kuriam tereikia lengvai pritaikyti kietojo disko įvestį.

Tada mes paliekame jums kriterijus, į kuriuos atsižvelgtume:

Dydis

C tipo USB adapterio dydis yra pagrindinė sąvoka galvojant apie gaminio perkeliamumą. Taigi yra adapterių, kurie susideda tik iš kabelio su adapterio galvute, kai kurie labai maži. Kiti, ypač turintys daugiau nei penkis skirtingus įėjimus, yra didesni. Viskas priklauso nuo to, ko jums reikia.

USB tipo C adapterio dydis yra pagrindinė sąvoka, jei jums to dažnai reikia, geriausia pasirinkti mažą. (Šaltinis: Kocuob: 117814552 / 123rf.com)

Įėjimų skaičius

Tomis pačiomis linijomis, kaip ir dydis, yra jūsų USB C tipo adapteriui reikalingų įėjimų skaičius. Jei jums to reikia tik norint pritaikyti klasikinį USB įrenginį nešiojamam kompiuteriui su C tipo USB įvestimi, jis bus su vienu įvesties kabeliu. . Priešingai, jei dirbate su keliais įvesties tipais, turėsite ieškoti kažko sudėtingesnio.

C tipo USB adapteriai yra ypač praktiški ir universalūs. (Šaltinis: Atkiškinas: 72225449 / 123rf.com)

Bilietų tipai

C tipo USB adapteriuose yra daugybė įėjimų, kurie naudojami kaip siųstuvai: klasikinės USB, SD ar „microSD“ kortelės, „Ethernet“ kabeliai, HDMI ir kt. Nors tai gali atrodyti kaip nesuvokiama, prieš įsigydami turėtumėte atkreipti dėmesį, kad atitinkamas adapteris siūlo jums reikalingą adapterį.

Reikalingas bilieto tipas Funkcija
Klasikinis USB Norintiems pritaikyti klasikinę USB įvestį C tipo USB.
SD arba „micro SD“ kortelės Tiems, kurie nori tiesiogiai perkelti iš šių kortelių į įrenginius, turinčius C tipo USB įvestį.
Ethernet kabeliai Jei norite prijungti Ethernet kabelį prie įrenginio, kuriame yra viena USB tipo C įvestis.
HDMI Norėdami peržiūrėti 4K kokybės vaizdus įrenginiuose su C tipo HDMI įvestimi.

Dizainas

Galbūt dizainas yra viena subjektyviausių sąvokų renkantis vieną ar kitą gaminį, nors tai nereiškia, kad jis yra mažiau svarbus. Visada reikia nepamiršti, kad nagrinėjama medžiaga kurį laiką mus lydės, todėl mums reikia, kad ji, be kitų, atitiktų mūsų poreikius dėl erdvės, skonio ar spalvų.

– Dizaineris žino, kad pasiekė tobulumą ne tada, kai neturi daugiau ką pridėti, o tada, kai neturi daugiau ko atimti.

Medžiagos

Medžiaga, iš kurios sudarytas adapteris, nėra nereikšminga ar mažai svarbi, nes tai turi įtakos jos svoriui, perkaitimo galimybei ir tai, kaip ji gali būti atspari galimiems smūgiams. Pavyzdžiui, aliuminis yra medžiaga, siūlanti vieną iš geriausių šių trijų savybių derinių.

Medžiaga, iš kurios pagamintas adapteris, gali būti diferencinis faktorius …