Geriausių 2019 m. AMD procesorių Pasirinkimas

Kai tik pradėjome priprasti prie to, kad iš AMD ilgą laiką nebuvo jokių įdomių naujienų, liūdnai sakome „kiek galima išprievartauti vargšą FX“, kai kompanija pagaliau išėjo iš žiemos miego. Negalima sakyti, kad naujieji procesoriai, skirti AM4 lizdui, iškart „pasikėlė“: atvirkščiai, iš pradžių jie buvo drėgni, o perkant naują pagrindinę plokštę galėjai pastebėti, kad jai pirktas procesorius buvo dar naujesnis, ir turėtum atnaujinti BIOS, kad viskas veiktų. Tradiciškai raudoniesiems patinka greita atmintis, o jų atminties posistemis yra lėtesnis nei mėlynųjų, bet…

Daugeliu atžvilgių šiuo „bet“ vaidmeniu tapo dabartinių „Intel“ procesorių kainos: atotrūkis nuo AMD ir įsimintinas „dirbtinis trūkumas“, dar labiau padidinęs kainas, „raudonuosius“ procesorius padarė pastebimai patrauklesnius. Ir tai visų pirma patrauklesnė žmonėms, kurie mąsto savo galva ir moka skaičiuoti savo pinigus, o ne kartoja, kaip budistų mantros, „bet „Intel“ turi 5 FPS daugiau“, lyginant procesorius su beveik dvigubu skirtumu. kaina. Jei kompiuteris surenkamas ne tam, kad matuotų etalonų rezultatus, o kad veiktų, tai čia AMD išvis turi puikias pozicijas, atsižvelgiant į „Intel“ biudžetinių „šūnų“ kainas. Ir kadangi tiek procesoriaus, tiek APU (procesorių su integruota grafika) linijos kūrimas dabar vyksta tame pačiame lizde, kuris akivaizdžiai nebuvo sugalvotas metams ir toliau atmetus atgalinį suderinamumą, atnaujinimo rezervas išlieka geras.

Jei prisimintume 2018 m. pradžioje atskleistą beveik visų „Intel“ procesorių per pastaruosius 25 metus pažeidžiamumą (Meltdown), kurį teko paskubomis „išlyginti“ saugos pataisomis, kurios gerokai sumažino senesnės kartos procesorių našumą, kodėl gi ne perjungti. nuo senos „mėlynos“ iki naujos „raudonos“?

Geriausių 2019 m. AMD procesorių Pasirinkimas – 10 geriausių

Ir galiausiai keletas patarimų

Pirkdami bet kokį „šviežią“ AMD procesorių, nepriklausomai nuo serijos, visų pirma atkreipkite dėmesį į pasirinkimą pagrindinė plokštė ir laisvosios kreipties atmintis: pirmasis bus geriausias naujausiame išleistame mikroschemų rinkinyje (šiuo metu X470 / B450), nes ankstyvieji mikroschemų rinkiniai nėra ypač sėkmingi, o kitos serijos „Ryzen“ procesorių palaikymas nėra faktas, kurį jie turės. „300“ serijos „Zen +“ mikroschemų rinkiniams jau reikia atnaujinti BIOS. Na, o atmintis turėtų būti greitesnė: būtent atminties posistemio greitis iš esmės riboja kompiuterio našumą. Apskritai, AMD, įsijungimas ilgą laiką tapo beveik privalomu ritualu, jei reikia maksimalios grąžos, todėl verta „rūkyti“ internetą dėl konkrečių procesorių aparatinės įrangos ir funkcijų.

Laimingo apsipirkimo!