Geriausių 2019 m. PVC valčių Pasirinkimas

Sėdėti su meškere ežero viduryje – kas gali būti geriau? Išplaukti laivu į naktinę medžioklę – argi ne malonumas? Ir tiesiog važiuokite palei upę – kas apie tai nesvajojo? Mūsų reitinge – geriausios irklinės ir motorinės PVC pripučiamos valtys 2018 m. – 2019 m. pradžia.

Kaip buvo sudarytas geriausių PVC valčių reitingas

„Apie laivus galima kalbėti be galo kaip apie automobilius, kiekvienas turi savo nuomonę. Aš nuėjau į skirtingus, jie visi yra beveik vienodi (apie PVC), bet yra išimčių … “(c) kažkur internete.

Aš, kaip žvejys mėgėjas, dažnai norėjau įsigyti PVC valtį, kad pagaliau galėčiau pradėti žvejoti tose vietose, kur be valties tiesiog neapsieisi. Ir apskritai valtis atveria daug anksčiau neištirtų galimybių tiek žvejybai, tiek poilsiui.

Tačiau, stengdamasis įsigyti valtį, mane draskė ginčai. Viena vertus, nenorėjau vargti registruodamas valtį, variklį ir įgydamas teises vairuoti mažą valtį, kita vertus, nenorėjau pirkti PVC valties ir nesudaryti galimybės įrengti. variklis, liūdnai pagarsėjęs „kas būtų, jei“ visada neleisdavo man nusipirkti paprastos irklinės valties.

Todėl nusprendžiau paklaidžioti po internetinių parduotuvių platybes, pažiūrėti, ką šiuo metu gaminame, palyginti kainas, savybes ir atsiliepimus apie valtis. Dėl savęs nusprendžiau, kad palyginimas būtų kažkaip lygiavertis, nusprendžiau apsvarstyti tik dviejų tipų valtis – irklinę ir motorinę. Tuo pačiu metu irklinės valtys, kurių dydis ne didesnis kaip 2,8 metro, ir motorinės valtys, kurių variklio galios apribojimas yra ne didesnis kaip 15 arklio galių. Priešingu atveju galite supainioti daugybę rinkoje esančių valčių. Iš pradžių iš palyginimo pašalinau Kinijoje pagamintus laivus. Kadangi pasivaikščiojusi po žvejų bendruomenes, perskaičiusi atsiliepimus apie Intex, Sevylor, HDX markių valtis, supratau, kad šios valtys, nors ir nebrangios, nėra tinkamos žvejybai ir eksploatuoti rimtesnėmis sąlygomis nei plaukiojimas ežere. ramus vanduo ir be žvejybos ir turistinės įrangos J.

PVC valčių pasirinkimas buvo atliktas naudojantis Yandex Market paslauga, bandžiau rinktis iš žinomiausių ir populiariausių valčių gamintojų. Kai sąrašas buvo paruoštas, paaiškėjo, kad visos valtys yra rusų gamybos (netikėtai!). Renkantis modelį atsižvelgiau į savo išmatavimus – ūgis 191 cm ir svoris 100 kg bei į tai, kad be manęs valtyje bus arba vienas keleivis, arba žvejybos reikmenys ir kiti žvejybai reikalingi daiktai. Na, aš bandžiau pasirinkti prieinamus modelius.

Atlikdamas savo tyrimą, aš sudariau sau tokį sąrašą: geriausių PVC valčių gamintojų:

Valties tipas

Gamintojas

Irklavimas

„Leader Boats“, Rusija, Sankt Peterburgas

http://www.leader-boats.ru/

Boat Master Company, Rusija, Ufa

http://www.master-lodok.ru/

Hunter Industrial Trading Company LLC, Rusija, Sankt Peterburgas

http://hunterboat.ru/

Įmonė Kovcheg, Rusija, Ufa,

http://www.ufa-lodki.ru/

Stream kompanija, Rusija, Sankt Peterburgas

Снаряжение для активного отдыха от компании STREAM

Variklis ir motorinis irklavimas

OOO „Kovcheg”, Rusija, Ufa

http://www.ufa-lodki.ru/

Boat Master Company, Rusija, Ufa

http://www.master-lodok.ru/

Hunter Industrial Trading Company LLC, Rusija, Sankt Peterburgas

http://hunterboat.ru/

Mnev & Co LLC, Rusija, Sankt Peterburgas

http://www.mnev.ru/

AquaMaster Company Rusija, Ufa

http://aqua-boats.ru/

Toliau, tyrinėdamas šių gamintojų siūlomą asortimentą, aš sudariau sau pagrindinį geriausių PVC valčių sąrašą ir noriu apie juos papasakoti. Tuo pačiu reikia suprasti, kad mano pasirinkimas nėra galutinė tiesa ir visada galite pasirinkti kitą, ne mažiau kokybišką prekę, apsilankę jums patinkančio gamintojo svetainėje.

Taigi, mano geriausių PVC irklinių ir motorinių valčių Pasirinkimas, kurį išsirinkau sau ir kuris pirmiausia bus svarstomas, kai nuspręsiu įgyvendinti savo seną svajonę:

Kaip išsirinkti PVC valtį

Visų pirma turėtumėte nuspręsti, kam jums reikalinga pripučiama valtis. Vienas dalykas ramų vakarą važiuoti vienam ant artimiausio ežero, kur banga niekada nepakilo aukščiau 10 centimetrų. Ir dar vienas dalykas – su trimis draugais 10 kilometrų pažvejoti neramiame vandenyje. Svarbiausi PVC valčių parametrai yra medžiagos, iš kurios gaminami cilindrai, tankis, talpa, keliamoji galia ir galimybė pakabinti vieną ar kitą variklį.

Peržiūrėjęs apie penkiolika irklinių valčių modelių, perskaitęs atsiliepimus, padariau išvadą, kad jei šiandien pirkčiau PVC irklinę valtį, tikrai rinkčiausi Dolphin-M arba Hunter 280 R. Šios valtys geriausiai atitinka mano tikslus ir tikslai.

BET…