Geriausių 2019 metų fotoepiliatorių Pasirinkimas

Fotoepiliatoriai, skirti naudoti namuose, išpopuliarėjo ne taip seniai. Jie neišgelbės jūsų amžinai nuo nepageidaujamos augmenijos, tačiau jei atliksite procedūras pagal instrukcijas, daugeliu atvejų lygi oda išlieka ilgam. Geriausi (pagal klientų atsiliepimus) fotoepiliatoriai pateikiami mūsų reitinge.

Atidžiai perskaitykite įrenginio instrukcijas, nuotraukąLuptuvai imSveiki, kontraindikacijos!

Į ką atkreipti dėmesį renkantis fotoepiliatorių?

 • Išteklius, blyksnių skaičius. Blyksnių skaičius lemia, kiek laiko jums tarnaus epiliatorius. Geriau, jei lempa yra keičiama. Jei ne, rinkitės fotoepiliatorių su maksimaliu blyksnių skaičiumi.
 • Darbinio paviršiaus plotas. Kuo didesnis įrenginio darbinis paviršius, tuo greičiau vyks epiliavimo procesas. Fotoepiliatoriai namams dažniausiai būna su ne per dideliu darbiniu paviršiumi (vidutiniškai 3 kv. cm), tačiau galima rasti ir neblogų pavyzdžių.
 • Režimų skaičius. Keli režimai (bent trys) leidžia pasirinkti blykstės intensyvumą skirtingoms odos vietoms. Impulsinis režimas palengvina darbą vietoje, o slankiojantis režimas (jį turi ne visi įrenginiai) pagreitina didelių plotų apdorojimą.
 • Instrumentų sauga. Geras fotoepiliatorius turi tokias naudingas funkcijas kaip apsauga nuo atsitiktinio blyksnio, automatinis intensyvumo derinimas su odos atspalviu, kad būtų išvengta nudegimų, ir UV filtras.
 • Galimybė dirbti be įkrovimo. Iš elektros tinklo maitinami fotoepiliatoriai yra ergonomiškesni, nes nereikia gaišti laiko jų įkrovimui.

Privalumai ir trūkumai perkant fotoepiliatorių namams

Fotoepiliatorius nėra pigus malonumas, todėl prieš perkant verta išsiaiškinti visus prietaiso naudojimo niuansus.

Privalumai:

 • fotoepiliacija namuose yra greita ir paprasta;
 • prietaisas žymiai sulėtina plaukų augimą. Tai yra pagrindinis jo pranašumas, prieš kurį išnyksta bet kokie trūkumai;
 • dalis augalijos po procedūrų kurso niekada nebeauga. Vėl atsiradę plaukeliai ploni, švelnūs, šviesesni ir nebekelia didelio diskomforto. Galite pamiršti apie dirginimą, įbrėžimus ir įaugusius plaukus;
 • daugelio merginų atsiliepimais, namų fotoepiliacija žymiai pagerina bendrą odos būklę – ji tampa lygi, lygi, tonizuota);
 • nepaisant didelės prietaiso kainos, jis greitai atsiperka (kainos už plaukų šalinimą salonuose toli gražu nėra humaniškos).

Minusai:

 • veikiant šviesos impulsams, galimas odos paraudimas (lengvas nudegimas), ypač po pirmųjų procedūrų;
 • plaukai visiškai neiškrenta. Griežtai tariant, jie „užmiega“ tam tikrą laiką. Kai kurie plaukai ir toliau atkakliai auga;
 • gaunamas efektas gali priklausyti nuo individualių odos ir plaukų savybių. Prietaisas brangus. Jei abejojate, patartina išbandyti fotoepiliaciją salone, o jei rezultatas jums tinka, jau įsigykite fotoepiliatorių į namus;
 • procedūra turi būti kartojama gamintojo rekomenduojamais intervalais;
 • yra keletas rimtų kontraindikacijų, dėl kurių jūs turite atsisakyti naudoti prietaisą (tatuiruotė, kraujagyslių tinklas, dirginimas, įbrėžimai ir įpjovimai). Prietaiso naudojimas ant įdegusios odos yra ribojamas;
 • tarp procedūrų daugelis gamintojų rekomenduoja jokiu būdu nedirbti plaukelių (neskusti, vaškuoti ir pan.), o tai akivaizdžiai apsunkina merginų gyvenimą, ypač vasarą.

Kaip matote, šio įrenginio privalumai ir trūkumai yra maždaug vienodi. Nepaisant to, gautas poveikis yra toks malonus, kad dauguma žmonių, nusprendusių pirkti, nesigaili.

Keletas žodžių apie gamintojus: suprantame, kurios firmos fotoepiliatoriai geresni?

Garsiausi dviejų prekių ženklų fotoepiliatoriai – Philips ir Ruda, pripažinti grožio produktų srities ekspertai. Jų gaminiai turi panašias savybes ir kainų diapazoną. Šie prekių ženklai turi platų asortimentą, leidžiantį išsirinkti įrenginį pagal savo poreikius. Šiek tiek mažesnis pasirinkimas Remingtonas, nors visi parametrai taip pat yra viršuje. Biudžetiniame fotoepiliatorių segmente (taip, jis taip pat egzistuoja) įmonė išsiskiria planta (Kinija), kuri gamina kliniškai patvirtintus plaukų šalinimo prietaisus už prieinamą kainą.

Fotoepiliatorių taip pat galima rasti tokiose svetainėse kaip „Aliexpress“. Nerekomenduojame pirkti šio brangaus įrenginio. Faktas yra tas, kad fotospinduliavimas nėra saugus – specialios aparate esančios funkcijos taip daro – UV filtras, kontaktiniai jutikliai, intensyvumo parinkimas pagal odos tipą, pilnas darbo blokas įdegusiai odai. Visi firminiai produktai yra kliniškai patvirtinti, kai kurie iš jų turi…