Geriausių 2019 metų inhaliatorių vaikams ir suaugusiems Pasirinkimas

Ruduo ir žiema – peršalimo ir virusinių ligų laikotarpis, kurio klinikinės apraiškos gali būti sloga, kosulys, gerklės skausmas. Gydant tokias ligas, dažnai skiriamos inhaliacijos su vaistais arba tradicinė medicina. Šiuolaikinės technologijos leidžia pasirinkti geriausią inhaliatorių, atsižvelgiant į jo paskirtį ir savybes, reikia atminti, kad yra įvairių šių prietaisų modelių: naudojami išskirtinai kosmetologijoje, skirti suaugusiųjų gydymui, patogu naudoti vaikams.

Kurį inhaliatorių geriau pirkti?

Prieš rinkdamiesi geriausią inhaliatorių, pirmiausia turite nuspręsti, kokio tipo inhaliatorius jums labiausiai tinka?

Ir tik nusprendę dėl inhaliatoriaus tipo, turėtumėte pasirinkti gamintoją ir modelį. Kalbant apie geriausius inhaliatorių gamintojus, „Omron“ yra populiarumo lyderis. Tarp vaikų inhaliatorių B.Well purkštuvas-traukinys yra didžiulė sėkmė. Tarp garų modelių populiariausias inhaliatorius yra ramunėlė.

Jei inhaliatorius skirtas naudoti retkarčiais, o namuose yra vaikas, prasminga žiūrėti į vaikiškus modelius. Jie labai primena žaislus, ir bus daug lengviau įtikinti kūdikį „kvėpuoti“. Vaikiškus modelius gali naudoti ir suaugusieji. Tačiau beveik visų vaikiškų modelių veikimo režimas yra nuo 20 iki 40 (20 minučių darbo – 40 minučių poilsio). O 20 minučių čia yra maksimumas – per tiek laiko įrenginiai įkaista gana stipriai. Todėl, jei procedūras reikia daryti reguliariai, tuomet geriau įsigyti galingesnį ir universalesnį inhaliatorių.

Geriausių inhaliatorių Pasirinkimas – TOP 7

Dažnai gydant mažus vaikus ir pagyvenusius žmones išsigelbėjimu tampa inhaliatorius. Renkantis prietaiso modelį reikėtų orientuotis į galimų pacientų amžių, taip pat į tai, kokius vaistus gydytojas paskyrė ir kokioms funkcijoms jis bus naudojamas dažniau (kosmetologiniams ar medicininiams).

Nepamirškite, kaip ir kiekviena medicininė procedūra, inhaliacijos turi kontraindikacijų. Prieš pradėdami procedūras, pasitarkite su gydytoju!

Linkime sėkmingo pirkimo!