Geriausių 2020 m. elektrinių židinių Pasirinkimas

Židinys, žinoma, yra dvasinis dalykas. Bet jis turi bėdų su praktiškumu: daug šurmulio, ir reikia valyti, o ne visur galima įrengti vien fiziškai. Ką daryti, jei norite ilsėtis savo septintojo aukšto bute supamoje kėdėje ir tingiai žiūrėti į ugnį? Galite piešti židinį pagal Papa Carlo metodą arba galite nusipirkti elektrinį židinį: skirtingai nei nupieštas, jis tikrai įkais, o ugnis jame bus beveik kaip gyva. O su montavimu problemų tikrai nekils: užtenka pajungti elektrą, ir nereikės nei malkų, nei kamino valyti.

Žinoma, galite paniekinamai iškišti lūpą: sako, tai vis tiek netikra. Tačiau neabejotinai elektrinis židinys namuose atrodo estetiškiau ir tinkamiau nei koks nors infraraudonųjų spindulių šildytuvas – taigi ne veltui yra pakankamai įvairių elektrinių židinių modelių. Svarbiausia, kad įsigytas elektrinis židinys vėliau nenuviltų ir tikrai nepaverstų „virtualios“ ugnies tikra: iš karto imkimės tuo, ką parduodame, ir išsirinkime geriausius elektrinius židinius.

Geriausių elektrinių židinių Pasirinkimas

Kokį elektrinį židinį geriausia pirkti?

Pradėkime nuo to, kaip tokie įrenginiai apskritai imituoja degimą. Paprasčiausias variantas su oro sraute drebančiomis audinio juostelėmis vargu ar vertas svarstymo: tikroviškumo čia nėra, nebent išskirtinį privalumų paprastumą ir pigumą.

Šiuolaikiniai elektriniai židiniai turi du pagrindinius imitacijos tipus: projekcija ir garai. At projekciniai elektriniai židiniai apšvietimo atspindžiai nuo atšvaitų, sumontuotų ant besisukančio būgno, per trafaretą (jis vaizduoja liepsnų formą) atsispindi ant matinio ekrano. Ši konstrukcija yra paprasta ir patikima, leidžia išgauti nedidelį bendrą storį – todėl dažniausiai naudojamas sieniniuose elektriniuose židiniuose, kuriems storis yra labai svarbus. Tačiau, kita vertus, nukenčia ir realizmas – ant ekrano projektuojama „liepsna“ atrodo plokščia, „kilpa“ (ypač modeliuose su nedideliu atšvaitų skaičiumi).

Gariniai elektriniai židiniai, kad ir kaip keistai tai skambėtų, vaizduoti ugnį su vandeniu. Kylančioje oro srovėje ultragarsu purškiami vandens mikrolašai, kurie apšviečiami šviesos diodais arba halogeninėmis lempomis. Tokia „liepsna“ yra tikrai trimatė, gali tekėti aplink „krosnyje“ įrengtus objektus, ryškiai reaguoja į oro judėjimą: toks liepsnos imitavimo būdas yra realiausias. Papildoma priemoka yra oro drėkinimas (mažas, bet yra). Tačiau daug kam už tai teks susimokėti: ir pinigus (garinių elektrinių židinių kaina didesnė), ir poreikį nuolat prižiūrėti židinį, įpilti vandens ir valyti garo generatorių.

Elektrinių židinių vykdymai taip pat gali būti skirtingi. šarnyriniai elektrinį židinį užtenka pritvirtinti prie sienos ir įkišti į rozetę: jis neužims daug vietos, o ir šildys, bet atrodys mažiausiai kaip tikras. Montavimui įmontuotas elektrinis židinys reikia atitinkamo dydžio nišos sienoje arba portalo (dažniausiai gamintojai iš karto pasiūlo kelis skirtingo dizaino portalo variantus). Darbo intensyvumas čia didesnis, tačiau didelių storio apribojimų nebuvimas leidžia įmontuotus elektrinius židinius padaryti daug tikroviškesnius. Lauko židiniai taip pat gali reikėti registruotis arba iš karto surinkti baigtame pastate. Na ir darbalaukis – tai gana smagus bandymas papuošti įprastą šildytuvą.

Bet kokiu atveju pasirūpinkite, kad patinkančiame židinyje būtų kaitinimo elementai: juk jie irgi „grynai dėl grožio“.

Laimingo apsipirkimo!