Geriausių medžioklei skirtų tolimačių Pasirinkimas

„Tolimiausias“ iš „Condtrol Vector“ serijos tolimačių yra skirtas iki pusantro kilometro atstumui, kuris su šešis kartus įmontuota optika galbūt net „busto“: sunku patikimai užfiksuoti taikinį tokiu atstumu, jei jis nėra dramblio dydžio. Na, o iš tikrųjų, jei viena ranka gali patikimai išlaikyti sukeltą lazerio spindulį tokiu atstumu, tai kodėl tavo vardas dar negriaudėja didelio tikslumo šaudymo varžybose, tokiomis ir tokiomis rankomis? Natūralu, kad tokiais atstumais lengviau „nutaikyti“ iš trikojo, nes nuotolio ieškiklis taip pat turi lizdą, tačiau tai nebėra „medžioklės“ scenarijus.

Tolimačiui deklaruojamas minimalus 5 metrų darbinis atstumas (bet kodėl ant tolimačio reikia šaudyklės?) Matavimo tikslumas plius minus metras, matuojant kampą -60 … + 60 laipsnių ( tai labai svarbus skirtumas nuo Vector 600 – jis ne tik mažiau „tolimo nuotolio“, bet ir negali išmatuoti kampų bei vertikalaus atstumo iki taikinio). Optika savo klasei nebloga: gerai veikia dioptrijų reguliavimas, jokio specialaus „muilo“ matymo lauke.

Tolimačio maitinimo šaltinis yra dvi paprastos „mažojo pirštelio“ dydžio baterijos, be egzotiško dydžio elementų. Rankoje prietaisas puikiai guli dėl briaunoto paviršiaus, papildomai padengto „minkštu prisilietimu“ – jį galima patogiai perimti tiek šlapia, tiek pirštinėmis. Tačiau yra vienas „bet“ – šio nuotolio ieškiklio apsaugos nuo dulkių ir drėgmės klasės nuorodų neradome, todėl tarkime, kad „vidutinės konstrukcijos“ IP54, todėl su vandeniu turėtumėte būti atsargesni.