Geriausių 2020 m. kelioninių kuprinių Pasirinkimas

Vokiškas prekės ženklas gali pasigirti istorija: įmonė buvo įkurta XIX amžiaus pabaigoje ir sugebėjo būti Kaizerio paštininkams skirtų krepšių tiekėja. Na, o istorija ir žinomas vardas tradiciškai pareikalauja daug pinigų… tačiau nepamirškite, kad Deuter’s Aircontact serijos kelioninės kuprinės tradiciškai laikomos geriausiomis.

Net jei tai nėra visavertė „mašina“, tačiau vidinis rėmas vis tiek gerai veikia su tinkama apkrova. Prie to pridėkime patogias petnešas ir diržą, kurie visada buvo „Aircontact“ kuprinių koziris – taip, kelių dienų žygiui su neblogu bagažo kiekiu kuprinė kaip tik tiks. Tinkamai prigludusi kuprinė sėdi labai gerai – sunku suprasti pasimatuojant parduotuvėje, kai daugeliui modelių atrodo „nieko tokio”, bet žygyje, kaip sakoma, tai pajusite patys nuėję kelis kilometrus su apkrova. .

Atsižvelgiant į rėmo buvimą, kuprinė vis tiek pasirodė sunki – 3 kilogramai, tačiau, kita vertus, reikia ją gerai „nužudyti“, reikia labai stengtis. Tačiau naujausioje serijoje kuprinė palengvėjo kone puse kilogramo. Skirtumas yra ir medžiagose („senajame” Duratex / 330D Micro Rip Pro 6, „naujame” – 1000D PA / 330D PA 6.6 RIPSTOP), ir rėmo konstrukcijoje – dabar vietoj to naudojamas elastingas plienas. aliuminio, kas, paradoksalu, palengvino: spyruokliniai įdėklai efektyviai ištempia nugarą, todėl reljefinės pagalvės normaliai funkcionuoja ventiliacijai, o aliuminio rėmas dirbo tik „standartumui“, todėl turėjo būti masyvesnis. Parduotuvėse vis dar galite rasti „senų“ modelių – lengviausia patikrinti pagal nugaros „elgseną“.

Viršutinį atvartą su atskira kišene galima paversti atskiru krepšiu – tai naudinga parinktis, kuri jau yra daugelyje gamintojų. Greitas priėjimas iš kelių pusių, šlapių daiktų skyrelis su diafragma, įvairios tvirtinimo detalės – viskas „kaip ir turi būti“. Tačiau vis tiek pastebime: beveik tą patį su palyginama kokybe, konkurentai gali pasiūlyti pigiau.