Geriausių 2020 m. kvepalų vandenų Pasirinkimas

Kvepalai yra esminė tikros moters įvaizdžio dalis – išpuoselėta, jausminga, stilinga. Tačiau neteisingai parinktas ar „rėkiantis“ kvapas gali pakenkti ir reputacijai, sukurti klaidingą įspūdį apie jo savininką. Kvepalų vandenį merginos mielai naudoja ir vakarui, ir kasdienai. Šis parfumerijos tipas turi gilų ir įvairiapusį aromatą, ilgai išsilaiko ant odos ir drabužių, palieka gražią plunksną. AT geriausių moteriškų kvepalų vandenų reitingas apima populiarius garsiausių gamintojų kvapus, skirtus visoms progoms.

Parfuminio vandens savybės

Aromatinių medžiagų koncentracija parfuminiame vandenyje (EDP) yra 15-20%. Palyginimui, tualetiniame vandenyje (EDT) ši koncentracija yra 5-12%, kvepaluose (Parfum) – 20-40%. Taigi pagal intensyvumą ir aromatą bei ilgaamžiškumą parfuminis vanduo yra per vidurį tarp lengvo tualetinio vandens ir sodrių kvepalų. Piramidėje ryškiausiai jaučiamos pagrindinės širdies natos, o pradinės natos greitai išnyksta. Šilas dažniausiai būna minkštas, išlygintas, užbaigia kompoziciją, tačiau retai atlieka savarankišką vaidmenį.

Eau de Parfum dažnai vadinamas dieniniais kvepalais, ir tai puikiai išryškina jų esmę: sultingas kvapas, pakankamai sodrus, kad būtų pastebimas ir patvarus, bet ne toks sunkus, kad taptų įkyrus. Išsiaiškinkime, kaip išsirinkti kvepalų vandenį ir kuris gali būti laikomas geriausiu?

Mitai apie moterišką parfuminį vandenį

Dažnai merginos nemato didelio skirtumo tarp skirtingų rūšių kvepalų, svarbiausia, kad joms patiktų aromatas. Iš dalies tai tiesa, tačiau vis dar yra įsišakniję mitai, neleidžiantys teisingai pasirinkti ir naudoti parfuminio vandens:

  1. Tos pačios linijos kvepalai ir tualetinis vanduo skiriasi tik aromato koncentracija. Techniškai tai yra. Tačiau iš tikrųjų EDP jaučiasi labiau suapvalintas ir švelnus, jis yra ryškus vidurinėse natose, turi ryškesnį pagrindo skambesį. Dėl to EDP ir EDT kvapai tuo pačiu pavadinimu gali skirtis neatpažįstamai! Todėl prieš pirkdami visada atlikite testą, net jei manote, kad kompoziciją žinote kaip savo penkis pirštus.
  2. Parfum vanduo yra patvaresnis nei „tualetas”. Apskritai tai tiesa, tačiau yra niuansų. Atvirkščiai, EDP yra intensyvesnis ir gilesnis, įdomiau atsiskleisti. Deja, yra pavyzdžių, kai EDP patvarumas yra net mažesnis nei kai kurių EDT.
  3. Kuo daugiau kvepiančio vandens užtepsite, tuo ilgiau išliks kvapas.. Tai lemtinga klaida. Gaminio ilgaamžiškumas nesikeičia nuo „išpūtimų“ skaičiaus! Tačiau išskirtinį aromatą tokiu būdu paversti dusinančiu odekolonu taip pat lengva, kaip kriaušes gliaudyti. EDP ​​yra nelakus tualetinis vanduo, todėl naudokite taupiai ir atsargiai.
  4. Jei EDP nešiūra nuo ryto iki vakaro, tai yra prastos kokybės produktas.. Vėl mitas. Pagrindinės natos yra atsakingos už parfumerijos gaminių spalvingumą. Stabiliausia kvepalų bazė, todėl ilgiausią ir prabangiausią traukinį formuoja kvepalai. EDP ​​3–4 valandos ciklo laikomos puikiu rodikliu.
  5. Parfum vanduo yra vakaro pasirinkimas. Tiesą sakant, parfuminis vanduo puikiai tinka ir vakarui, ir kiekvienai dienai. Svarbiausia, kad pats kvapas derėtų prie progos ir įvaizdžio.

Savo reitinge surinkome populiariausius kvepalų vandenis ir įvertinome juos pagal kompozicijos grožį ir originalumą, ilgaamžiškumą, traukinio buvimą ir ilgį, aplinkinių reakciją (komplimentarumą) ir kainą.

Koks yra geriausias parfuminis vanduo?

Atsakymo į šį klausimą nėra ir negali būti. Sprendžiant iš milijonų moterų patirties, kuri susiformavo per parfumerijos istoriją, galime drąsiai teigti: nė vienas aromatas negalėtų patikti absoliučiai visoms moterims. Be to, kvepalai ant skirtingų tipų odos atsiskleidžia savaip, ir neįmanoma nuspėti, kuris aromatas kam tiks. Taigi, geriausio parfuminio vandens pasirinkimas priklauso ne tik nuo moters skonio ir temperamento, bet ir nuo jos odos savybių.

Žinoma, mūsų Pasirinkimas yra patariamojo pobūdžio ir jame pateikiama tik nedidelė dalis populiarių ir kokybiškų kvepalų vandenų. Išsirinkti vienintelį aromatą, kuris visiškai atspindėtų jūsų unikalų vidų – tikrai nelengva užduotis. Bet nieko nėra neįmanomo! Tik patariame neskubėti su pasirinkimu ir, jei įmanoma, prieš įsigyjant kiekvieną aromatą „pasimatuoti“ ir nešioti ant savęs bent dieną.

Laimingo apsipirkimo!