Geriausių 2023 m. žaidimų konsolių Pasirinkimas

Žaidimas yra kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Kažkas groja muzikos instrumentais, kažkas žaidžia futbolą, kažkas žaidžia šachmatais, kažkas nervinasi, o kažkas mėgsta kompiuterinius žaidimus. Žaidimų konsolės pramogų hierarchijoje užima ypatingą vietą. Praėjo daugiau nei 30 metų nuo tada, kai mūsų didžiulės šalies platybėse pasirodė pirmoji žaidimų konsolė „Tik tu lauk!“, užkariavusi suaugusiųjų ir vaikų širdis. Nuo to laiko žaidimų konsolių gerbėjų armija tik didėjo. Mūsų reitinge pateikiamos geriausios 2023 m. žaidimų konsolės.

Modernus žaidimų konsolės – tai jau didelio našumo specializuotos sistemos, pritaikytos sudėtingai grafikai ir „fizikai“. Jų kainų etiketės solidžios, žaidimai taip pat kainuoja nemažai, tačiau azartas ir įdomus laisvalaikis to verti. Labai teisingai? Taip pat yra pigesnis būdas suteikti džiaugsmo jauniems žaidėjams. Retro konsolės santykinai nebrangiai, o malonumo teikia ne mažiau. Deja, paprasčiausiose konsolėse kitų platformų emuliacija nenumatyta, ir tai yra pagrindinis jų trūkumas, nes kai kurie įdomūs žaislai randami tik vienoje versijoje.

Kam teikti pirmenybę, spręskite jūs. Nuo 2023 m. pavasario pabaigos stengėmės būti kiek įmanoma nešališki dėl visų atitinkamų kategorijų geriausių žaidimų konsolių stipriųjų ir silpnųjų pusių.

Geriausių 2023 m. žaidimų konsolių Pasirinkimas

Kokią žaidimų konsolę geriausia pirkti?

Žaidimų konsolė gali suteikti emocijų jūrą absoliučiai bet kuriam žmogui. Netgi aršūs kompiuterinių žaidimų priešininkai, pasiėmę žaidimų pultelį, noriai ir beatodairiškai žaidžia šauliukus, strategijas ir lenktynes. Pasirinkimas konsolės tipas tiesiogiai priklauso ne tik nuo jūsų finansinių galimybių, bet ir nuo to, kokiam žaidimo žanrui jums labiau patinka. Jei norite daugiau sporto, automobilių, ateivių monstrų ar įvairių simuliatorių – jūsų kelias į savininkų gretas Xbox. Mėgsta įvairius pjūvius, muštynes, mūšius, mūšius (ir toliau epitetų sąraše), lobių ieškojimą ir pavojų įveikimą – sutelkite dėmesį į priešdėlį Sony. Žinoma, šis padalijimas yra labai savavališkas, nes galite paleisti FIFA 19 PlayStation ir filmuoti Call Of Duty naudodami Xbox One. „Microsoft“ konsolės turi tam tikrą pranašumą, nes jos yra suderinamos su ankstesnių kartų „xbox“ žaidimais. Be to, Playstation naudai yra gausesnis išskirtinių prekių pasirinkimas. Tik tikrai didelis televizorius leis pajusti 4K grožį. Nepamirškite, kad jis turi turėti galimybę atkurti didelį dinaminį diapazoną (HDR10).

Nešiojamos konsolės ne visada gali perteikti visą žaidimo pasaulio grožį, tačiau suteikia judėjimo laisvę realioje erdvėje. Deja, „Sony“ nustojo kurti savo PSP liniją, o „Nintendo“ šiame segmente liko nuostabiai izoliuota. Žinoma, yra ir paprastesnės klasės „nešiojami“, tačiau vietinėje mažmeninėje prekyboje jų praktiškai nėra. Jei turite patirties pirkdami gerai žinomoje rinkoje, pažiūrėkite į antrosios kartos „PocketGo“ arba „Retro Game 350H“ konsolę.

Galiausiai, paprasta retro konsolės taip pat gali suteikti daug teigiamų emocijų vyresniam žaidėjui ir yra geras pasirinkimas žaidimų konsolei vaikams.

Laimingo apsipirkimo!