Geriausių šaldytuvų Atlant 2023-2023 Pasirinkimas

Garsusis sovietinis „Minskas“ – iš čia kyla šiuolaikinių „Atlant“ šaldytuvų istorija. Dabar šios įrangos gamyba yra kaimyninėje šalyje – Baltarusijoje, tačiau „Atlant“ šaldytuvai vis dar populiarūs Rusijoje. Ir dėl geros priežasties! Savo reitinge apsvarstysime geriausius „Atlant“ šaldytuvus 2023 m. – 2023 m. pradžioje.

Kodėl „Atlant“ šaldytuvai yra geri?

Visi pirkėjai pažymi patikimumas šaldytuvai Atlant. Jie retai genda, nekokybiškos kopijos taip pat beveik niekada nerandamos. Jie gaminami visai šalia, Baltarusijoje, todėl su atsarginėmis dalimis problemų nėra, pačios detalės ir remontas nebrangūs. Galite taisyti beveik bet kurioje dirbtuvėje. Šaldytuvai tarnauja ne mažiau nei daugelis Vakarų kolegų, tačiau yra daug pigesni.

Apie trūkumus…

1. Galima laikyti trūkumą dizaino paprastumas. Iš esmės tai klasika. Tiesios linijos, balta spalva. Kitų spalvų sunku rasti. Bet tu gali. Jei jus domina neįprastas dizainas, patariame pagalvoti apie Soft Line, New Wave serijas, galite ieškoti Mirror serijos šaldytuvo – su veidrodžio įdėklu ant durelių.

2. Bendras Atlant šaldytuvų bruožas yra trapus plastikas vidinių stalčių durys ir sienelės. Tačiau jei elgiamasi atsargiai, jie tarnaus ilgai.

Atlantos asortimente yra įvairių šaldytuvų (įskaitant labai mažus, be šaldiklio, labiau kaip baras, vyno šaldytuvai ir pan.). Skaitykite daugiau apie geriausius modelius mūsų reitinge.

Geriausių šaldytuvų „Atlant“ Pasirinkimas – 15 geriausių

Kurį iš „Atlant“ šaldytuvų geriau pirkti?

„Atlant“ šaldytuvai yra aukšti, erdvūs, su aiškiais valdikliais. Jie yra ekonomiški (dauguma A klasės). Tarp „Atlant“ gaminių yra ir klasikinių, ir modernių modelių, su elektroniniu ekranu, laikrodžiu, veidrodžiu priekiniame skydelyje. Jie beveik neturi papildomų funkcijų. Bet gal šių „varpelių ir švilpukų“ tikrai nereikia? Patikimumas ir kaina kartu su dideliu vidiniu tūriu nusveria nedidelius trūkumus. Tikimės, kad mūsų Pasirinkimas padės jums pasirinkti.