Geriausių 2023 m. 50 colių televizorių Pasirinkimas (15 geriausių)

Anksčiau perkant naują televizorių su ekranu nuo 46 „iki 50″ galėjo kilti toli gražu ne tuščias klausimas – tad kurią įstrižainę geriau rinktis? Pavyzdžiui, 46″ ar 47″ modelis yra jūsų mėgstamiausių eilėje. prekinis ženklas, bet nori daugiau, 48” geriau, bet iš kitos firmos, nepatinka televizoriaus dizainas arba nepatinka vaizdo kokybė. ir kt.

Taigi, dabartinis modernumas pasižymi tuo, kad beveik visi pirmaujantys gamintojai priėjo prie bendro vardiklio ir padarė porą beveik panašių įstrižainių tarp 40-43 „iki 55”, todėl dabartinis mūsų Pasirinkimas bus skirtas geriausiems. 49 – 50 colių įstrižainės televizoriai 2023 m.

Koks yra geriausias 50 colių televizorius?

Gana ilgą laiką vidaus televizijos rinka buvo kelių prekių ženklų „valdoje“. Korėjos milžinų produktai geriausiai atstovaujami prekybos aikštelėse. „Samsung“ paįvairino savo 49-ąją ir 50-ąją įstrižainę su palyginti paprastais ir aukštųjų technologijų aukščiausios kokybės modeliais. Tą patį galima pasakyti ir apie LG su vieninteliu priedu, kad jo kainos yra kiek demokratiškesnės nei „tautiečių“ (o nagrinėjamos įstrižainės OLED plokštės dar nepastebėtos). Tarp gigantų tradiciškai pirmauja japonų prekės ženklas Sony. Jo populiarūs modeliai nėra ypač įperkami, tačiau jų konkurencingumą geriausiai galima išmatuoti pagal tradiciškai puikų vaizdo našumą ir surinkimo kokybę.

Geriausių 49–50 colių televizorių Pasirinkimas – 15 geriausių

Keletas paskutinių patarimų

Optimalaus veikimo ir funkcionalumo televizoriaus pasirinkimas yra teisingas ir logiškas būdas. Tačiau norint netikėtai nusivilti namuose, vis tiek reikia atsižvelgti į kai kuriuos niuansus.

Korėjos prekės ženklų „Samsung“ ir „LG“ televizoriai yra nuostabiai geri, tačiau nepamirškite, kad jie turi rusišką agregatą. Ir kartais, deja, šis faktas visai nesukelia pasididžiavimo jausmo. Perkant mažmeninės prekybos parduotuvėse geriau nesinaudoti visokiais „žaliaisiais koridoriais“, o pristatant iš interneto svetainių iš karto nepaleiskite skubančio kurjerio ir atidžiai patikrinkite, ar gautoje kopijoje nėra trūkumų (tarpų, iškraipymų, stiprios šviesos ir dėmių ekrane).

„Sony“, „Panasonic“ televizoriai su surinkimo kokybe (Malaizija, Čekija, Slovakija) praktiškai neturi problemų, tačiau jie nėra apsaugoti nuo tokių bėdų kaip sugedę pikseliai. Jei tai pastebėsite pirkimo metu, galite nesunkiai išsireikalauti kito televizoriaus, o jei jau esate namuose, turite teisę atsisakyti keitimo ir, tiesą sakant, visiškai legaliais pagrindais.

Galiausiai patarimas tiems, kurie ateina į parduotuvę su bandomuoju „flash drive“. Metodas yra visiškai raštingas, tačiau taip pat reikia suprasti, kad tam tikri modeliai pagal numatytuosius nustatymus vitrinoje sukonfigūruojami skirtingai. Labiau parduodami dažniausiai paleidžiami akį traukiančiu ryškiu ir spalvingu demonstraciniu režimu, o kiti – standartiškiausiu. O norint gauti objektyvius palyginimo rezultatus, sąlygos turi būti lygiavertės.

Mėgaukitės apsipirkimu!