Geriausių 2020 m. planšetinių kompiuterių Pasirinkimas

Nepaisant to, kad planšetiniai kompiuteriai populiarumu gerokai nusileidžia išmaniesiems telefonams ir nešiojamiesiems kompiuteriams, jie užėmė savo nišą ir vis dar yra paklausūs. Kažkas renkasi planšetinį kompiuterį naršymui internete ir vaizdo įrašų žiūrėjimui, kažkam reikia planšetės kaip automobilio navigatoriaus, kažkas naudoja planšetinį kompiuterį skaitymui, kažkam reikia planšetės vaikui. Svarbiausia yra teisingai nustatyti prioritetus, o mūsų geriausių planšetinių kompiuterių reitingas nuo 2020 m. pradžios jums padės.

Kaip išsirinkti gerą planšetinį kompiuterį 2020 m.?

Pažvelkime į pagrindinius planšetinio kompiuterio komponentus.

Ekrano įstrižainė. Didelio dydžio planšetinių kompiuterių modeliai (kurių įstrižainė 10 colių ar daugiau) geriau tinka darbui, vaizdo įrašų žiūrėjimui ir naršymui internete stacionariomis sąlygomis. Visais kitais naudojimo atvejais pirmenybė turėtų būti teikiama 8 colių planšetiniams kompiuteriams. Pirmuoju atveju rekomenduojame orientuotis į Full HD ir didesnę raišką, antruoju pakaks ir HD.

Atminties dydis. Santykiuose laisvosios kreipties atmintis Taisyklė tokia: kuo daugiau, tuo geriau. Sutaupyti bus galima, jei planšetinis kompiuteris nebus naudojamas daug resursų reikalaujančioms užduotims atlikti. Šiuo atveju iPadOS užtenka 2 GB, Android – 3, o Windows – 4 GB. Bet integruota atmintis paprastai niekada neužtenka. Tačiau, atsižvelgiant į debesies saugyklos prieinamumą ir patogumą, taip pat į „microSD“ lizdų prieinamumą, mes nesijaudintume dėl šios problemos. Beje, pastovios atminties sukūrimas kortele kainuos pigiau nei perkant lygiaverčio tūrio planšetinį kompiuterį. „iPad“ yra sunkesnis, tačiau dabar jiems leidžiama prijungti išorinius diskus.

Operacinė sistema. Įjungtos tabletės iPadOS geros kokybės ir našumo prasme, bet brangios, ir ne visas programas jose galima įdiegti. Įrenginiai įjungti Android Finansiniu požiūriu jie yra labiau visaėdžiai žiniasklaidos turinio atžvilgiu, taip pat yra daug įvairių šios sistemos pritaikymų beveik visoms progoms. Pasirinkite Windowsjei jums reikalingos programos neturi kitų OS versijų.

WiFi, 3G, LTE, Bluetooth. Čia pagal jūsų poreikius. Prieiga prie pasaulinio žiniatinklio Bevielis internetas numatyta bet kuriam šiuolaikiniam planšetiniam kompiuteriui, o 5 GHz dažnių juostos dar nežino tik itin pigūs modeliai. Dabar įprasta dirbti pagal IEEE 802.11ac standartą.

Korinio ryšio palaikymas naudinga autonominiam „planšetinio kompiuterio“ veikimui. Čia reikia atkreipti dėmesį į tai, kad planšetinis kompiuteris palaiko korinio ryšio operatorių naudojamus dažnius jums reikalingose ​​vietose.

Pagaliau, bluetooth versija. Ar jums reikia stabilaus apyrankės, ausinių ar ausinių jungties dideliu atstumu nuo planšetinio kompiuterio (pvz., sportuojant)? Ar planuojate belaidžiu būdu platinti garso srautą keliems imtuvams vienu metu? Reikia sustiprintos apsaugos nuo neteisėtų prisijungimų? Visa tai, kas išdėstyta pirmiau, yra įmanoma, bet tik naudojant „Bluetooth v5“.

Aparatinės įrangos platforma. Tabletės ant lustų APPLE Ax mažos galios tiesiog nėra, silpniausio šiuolaikinio iPad našumo pakanka normaliam bet kurios programos veikimui.

Android planšetiniai kompiuteriai gali veikti skirtingų gamintojų vieno lusto sistemose, SoC nuo snapdrakonastačiau atkreipti dėmesį į šį momentą iš esmės yra žaidėjai.

Procesoriaus galimybės svyruoja nuo Intel labai platus, tačiau atitinkamos tabletės turi keletą specifinių apribojimų. Bene nemaloniausias iš jų – kuklus programinės įrangos pasirinkimas, pritaikytas valdymui lietimu.

Kurios firmos planšetiniai kompiuteriai geresni?

Šiuo metu rinkoje yra daug nebrangių kiniškų planšetinių kompiuterių, tačiau jie negali konkuruoti su lyderiais (nebent laimi kaina). APPLE planšetiniai kompiuteriai geriausiai tinka darbui su medijos turiniu, žaidimams, o Samsung siūlo įdomių variantų verslo problemoms spręsti. Nebrangias ir kokybiškas universalios paskirties planšetes gamina Lenovo. Įdomių nebrangių žaidimų, vaizdo įrašų ir muzikos modelių galite rasti „Huawei“. Ar jums reikia biuro programinės įrangos? Tada jūsų pasirinkimas yra „Microsoft“ planšetinis kompiuteris.

Geriausių 2020 m. planšetinių kompiuterių Pasirinkimas