Geriausių 2020 metų vyrų tualetinio vandens Pasirinkimas

Tualetinis vanduo yra populiariausia vyrų kvepalų rūšis. Brangu ar biudžetinė, prabanga ar ne – tai beveik kiekvieno vyro arsenale. Tinkamai parinktas aromatas pabrėžia jo savininkės vyriškumą ir priverčia stipriau plakti moterų širdis. Įdomesnis klausimas – kokį tualetinį vandenį geriau rinktis vyrui?

Vyriško tualetinio vandens pasirinkimo ypatybės

Gerų vyriškų tualetinių vandenų galima rasti visų žinomų kvepalų namų asortimente. Palyginti su kvepalais ir parfuminiu vandeniu, tualetiniame vandenyje (EDT) yra mažiau aromatinių medžiagų – tik 5-15%, kas lemia pagrindines jo savybes. Jis turi lengvą, neįkyrų kvapą ir išlieka iki kelių valandų (dažniausiai 5-8). Traukinys ne toks ilgas kaip dvasios, nors yra ir išimčių. Tualetinis vanduo tinka atostogaujant, sporto salėje, biure, romantiškame pasimatyme – visur, kur reikia maloniai kvepėti, bet subtiliai, netgi intymiai, kad „neuždusintum“ savęs ir kitų. Žodžiu, tai universalūs kvepalai kiekvienai dienai.

Tualetinio vandens privalumai:

  • universalumas įvairiems sezonams ir situacijoms;
  • subtilūs neįkyrūs aromatai;
  • daug originalių kvepalų kompozicijų;
  • įvairaus tūrio (nuo 30 iki 200 ml);
  • prieinama kaina, palyginti su kvepalais ir kvepalais.

Į minusai Šio tipo parfumerijos gaminiai gali būti siejami su tuo, kad jie ypač dažnai padirbinėjami. Norėdami būti tikri, kad perkate originalą, patikrinkite, ar buteliuko apačioje yra unikalus numeris, o ant dėžutės – atspausdintas (nepriklijuotas!) Logotipas. Pakuotė neturi būti pažeista. Ir, žinoma, pasistenkite pirkti kvepalus didelėse, gerą reputaciją turinčiose parduotuvėse.

Yra nuomonė, kad kvepalai, kvepalai ir tualetiniai vandenys tuo pačiu pavadinimu skiriasi tik aromato intensyvumu, tačiau taip nėra. Tačiau iš tikrųjų gali būti didelių kompozicijų skirtumų net toje pačioje eilutėje.

Geriausių tualetinių vandenų vyrams reitingas pagrįstas pačių vyrų ir jų gražių puselių atsiliepimais, taip pat tokių rodiklių kaip: populiarumas, aromato originalumas, ilgaamžiškumas, šlifavimas, papildomumas, kaina palyginimas.

Geriausių vyrų tualetinių vandenų Pasirinkimas

Koks yra geriausias vyrų tualetinis vanduo?

Parfumerijos pasirinkimas yra grynai individualus reikalas, todėl kiekvienas turi savo geriausią tualetinį vandenį. Kvapo skambesys priklauso nuo metų laiko, temperatūros ir odos „chemijos“, netgi nuo mūsų uoslės receptorių ypatumų. Savo reitingu bandėme atkreipti jūsų dėmesį į populiariausius ir kokybiškiausius kvapus, tačiau tualetinį vandenį reikia rinktis „gyvai“! Susikoncentruokite į kvapą ne tik iš bloterio, bet ir iš odos, keletą valandų įvertinkite kvapo elgesį „ant savęs“. Tuomet yra galimybė rasti kvepalus, kurie suteiks pasitikėjimo ir džiugins ilgam. Laimingo apsipirkimo!