Geriausių 2022 metų drėkintuvų įvertinimas

Sausas oras nėra pats maloniausias reiškinys. Tai sukelia diskomfortą ir net įvairias ligas. Ir tada į pagalbą ateina drėkintuvai. Į mūsų reitingą įtraukti geriausi oro drėkintuvai, pristatyti 2021 metų pabaigoje – 2022 metų pradžioje vidaus rinkoje. Perskaityk ir pasirink.

Buitinių drėkintuvų veislės

Ultragarsinis

Labiausiai paplitęs ir populiariausias drėkintuvų tipas, kuriame garavimas, tiksliau, mažiausia vandens suspensijos susidarymas, atsiranda dėl aukšto dažnio ultragarsinės membranos, įmontuotos į baką, vibracijų. Tai šaltas drėkinimo būdas, kai į orą išleidžiami ne garai tiesiogine prasme, o į jį panaši rūkas iš mažiausių „sužadintos“ vandens vibracijos lašelių.

Garai

Jokių staigmenų čia nėra. Įrenginio viduje esantis vanduo įkaista, dalis jo pereina į dujinę būseną ir išeina garų pavidalu, ištirpdamas aplinkiniame ore.

Tradicinis

Veikimo principas – prisotinti orą drėgme, kuri natūraliai išgaruoja nuo drėgno garuojančio elemento paviršiaus, kuris gali būti specialus filtras, kasetė, bet dažniausiai tai yra diskų blokas, besisukantis indo su vandeniu viduje.

Geriausių drėkintuvų įvertinimas

Drėkintuvų savybės, kurias turite žinoti

Kad nesuklystumėte ir išsirinktumėte geriausią oro drėkintuvą butui ar vaiko kambariui, turite žinoti apie skirtingų tipų oro drėkintuvų privalumus ir trūkumus.

Ultragarsiniai drėkintuvai

Pagrindinė problema, su kuria gali susidurti tokio prietaiso savininkas, yra baltų apnašų susidarymas. Išeiti – naudoti distiliuotą arba išvalytą vandenį (atvirkštinio osmoso filtras).

Pažangiuose modeliuose yra keičiami filtrai. Tačiau kartais jie taip pat neveikia. Esant per dideliam vandens kietumui čiaupe (vertė viršija 21 dH), geriau arba atsisakyti ultragarsinių prietaisų, o naudoti garą arba tradicinį drėkinimą, arba naudoti tik distiliuotą vandenį, kurio galima gana nebrangiai nusipirkti automobilių parduotuvėje.

Kokį vandenį turite, galite sužinoti vandens tiekimo įmonėje arba naudoti akvariumams skirtas bandymo juosteles.

Garų drėkintuvai

Veiksmingiausias didinant drėgmę (beveik iki 100%), tačiau:

  1. Reikalinga kontrolė. Užmirkimas (virš 65–70 %) naudingas augalams, bet ne žmonėms ir baldams. Higrostatas arba meteorologinė stotis į pagalbą;
  2. Karšti garai. Prie išėjimo jau vėsta, bet gali būti pavojinga vaikams. Bet drėkintuvą galima naudoti kaip inhaliatorių;
  3. Padidėjęs energijos suvartojimas. Išgarina vandenį kaip elektrinis virdulys.

„Oro plovikliai“ su natūraliu drėkinimu

Jie yra ekonomiškiausi ir papildyti oro valymo funkcija. Tačiau nereikėtų tikėtis greito efekto ir didelės drėgmės (kaip garuose). Taip pat itin smulkus valymas. Bet nėra apnašų ir vandens užmirkimo.

Šiek tiek apie funkcijas:

Integruotas drėgmės reguliatorius

Turite suprasti, kad jo rodmenys yra apytiksliai ir atspindi drėgmę šalia drėkintuvo. Ar norite būti tikslesni ir skirti visam kambariui? Tada jums reikia atskiro įrenginio.

Jonizatorius

Nereikia laukti apčiuopiamo efekto. Tai ne Chiževskio liustra, ji maža ir paprasta. truputį atskiedžia didelį kiekį teigiamų jonų neigiamais, kad būtų patogiau kvėpuoti.

Išsirinkite geriausiai Jūsų sąlygas atitinkantį drėkintuvą ir pirkimas bus sėkmingas!

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus