Geriausių 2023–2023 m. 10 colių planšetinių kompiuterių Pasirinkimas

Kokį 10 colių planšetinį kompiuterį geriausia pirkti?

Planšetinio kompiuterio pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo jūsų pageidavimų ir numatomo šio įrenginio naudojimo scenarijaus. Pavyzdžiui, jei dažnai keliaujate į verslo keliones, jums tiesiog reikia mobiliojo interneto. Ir jei dažnai naudojatės internetu namuose, pakaks „Wi-Fi“ sąsajos. Pirmuoju atveju tuo pačiu metu verta pasirūpinti gero dėklo įsigijimu, o antruoju prasminga pirmenybę teikti firminei doko stočiai (jei tokia galimybė yra struktūriškai). Jei planšetinis kompiuteris turėtų būti naudojamas kaip išmaniojo namo sistemos ekranas, pastarasis netgi gauna statusą „must have“.

Ant užpildymo galia reikia atkreipti dėmesį, daugiausia į žaidėjus. Žiūrėti vaizdo įrašus, bendrauti socialiniuose tinkluose, ieškoti informacijos, skaityti knygas – bet kurio šiuolaikinio planšetinio kompiuterio galimybių visiškai pakanka. Žinoma, nesunku rasti svetainę, tiek perkrautą aktyvaus turinio, kad flagmanai taip pat „atsiliks“, tačiau tai jau klausimas tokių išteklių savininkams. Kalbant apie žaidimus, geriausiu pasirinkimu jiems vis dar laikomi Snapdragon procesoriai (jei kalbame apie Android) arba Apple Bionic procesoriai. Santykinai patogų žaidimą gali užtikrinti planšetiniai kompiuteriai, kurių AnTuTu reitingas yra 200 K ar daugiau, įrenginiai, kurių indikatoriai yra daugiau nei 300 tūkstančių įprastų vienetų, leis žaisti normaliai, jei „planšetė“ išleidžia 400 000 ar daugiau, galite tikėtis kadrų per sekundę. stabilumas esant maksimaliems grafikos nustatymams.

NUO atminties dydžiai situacija tokia. Grynai daugialypės terpės užduotims atlikti pakanka 2 GB veikimo. Mėgėjai, norintys išlaikyti 100 500 skirtukų naršyklėje, turėtų sutelkti dėmesį į bent 3 GB. Normaliam daug išteklių reikalaujančių programų veikimui būtų malonu turėti planšetinį kompiuterį su 4 GB RAM. Tačiau reikia žiūrėti į atminties talpą, atsižvelgiant į galimybę ją išplėsti atminties kortelėmis. Ne visi gamintojai tai suteikia, o net apie praeitį, kai beveik bet kuri aplikacija buvo tiesiog perkelta į microSD, belieka su nostalgija atsidusti.

autonomija. Galingas baterijas dabar montuoja visi gamintojai, tačiau ne visi planšetiniai kompiuteriai palaiko greitojo įkrovimo režimą.

Naujausia tendencija buvo remti įnašą rašiklis. Skaitmeninė grafika, verslo užrašai, studentų užrašai. Yra pakankamai scenarijų tokiai funkcijai įgyvendinti. Tačiau biudžetinių planšetinių kompiuterių lygiu tai dar nėra patiekiama geriausiu būdu, todėl čia reikia žiūrėti į vidutinės klasės ir aukštesnės klasės įrenginius.

Klausimas nuo klaviatūros įvestis dar dviprasmiškesnis, todėl mūsų patarimas yra toks. Ar planšetiniame kompiuteryje periodiškai turite įvesti didelius teksto „lapus“? Ieškokite modelio su galimybe prijungti visą laidinę arba „Bluetooth“ klaviatūrą.

Išskirtiniai fotografavimo sugebėjimai Šiuolaikiniai planšetiniai kompiuteriai negali pasigirti ir tokiame luste nėra ypatingos prasmės, tačiau kadangi jie dažnai perkami namų „vaizdo konferencijoms“ organizuoti, priekinės kameros raiška gali būti dominuojantis kriterijus. Su visais dabartiniais „Huawei“ ir „Honor“ prekių ženklų trūkumais jis geriau nei kiti sprendžia tokias problemas. Be to, atitinkamuose planšetiniuose kompiuteriuose didelis dėmesys skiriamas mikrofonų ir garsiakalbių kokybei.

Jeigu akustinis kelias jus domina, pirmiausia, muzikine ir kinematografine prasme, pasirinkimas yra gana gausus. „Samsung“ yra geriausia tarp valstybės tarnautojų, vidurinėje klasėje „Huawei“ planšetinis kompiuteris demonstruoja puikius rezultatus, viršūnes šiuo požiūriu maždaug galima palyginti pagal statumą.

Sėkmės renkantis!