Geriausių pripučiamų čiužinių Pasirinkimas

Jei dažnai pas jus lankosi svečiai, bet nėra kur dėti sulankstomos lovos arba dažnai išeinate į gamtą, tuomet jums tiesiog reikia pripučiamo čiužinio.

Pneumatiniai čiužiniai naudojami ne tik maudytis. Pagaminti iš specialios patvarios medžiagos, nuo seno naudojami kaip baldai, tinkantys namuose, kaime, kelionėse ir išvykose. Vos per kelias minutes kompaktiškai sulankstyta medžiaga tampa visaverte lova.

Nepaisant akivaizdaus trapumo, pripučiamas čiužinys turi daug privalumų, palyginti su įprastais kolegomis:

  • higiena – nesudaro dulkių dalelių, dulkių erkutės neprasidės, nesušlaps, o esant užterštumui nesunku nuplauti;
  • ortopedinė forma dėl pripūsto čiužinio elastingumo;
  • jokios deformacijos – laikui bėgant iš jo neišnyks spyruoklės, nesusidarys įlenkimai;
  • kompaktiškumas – kai čiužinys nereikalingas, bet ištuštėja per kelias minutes;
  • biudžetas – geras pripučiamas čiužinys yra pigesnis nei ortopedinis su spyruokliniu bloku;
  • Šilumos izoliacija dėl oro tarpo leidžia saugiai pastatyti čiužinį tiesiai ant žemės.

Nepaisant visų privalumų, pripučiami baldai, deja, tarnauja trumpai – tik 3-6 metus. Be to, jie gali neatlaikyti padidėjusio streso, bijoti aštrių daiktų ir augintinių nagų, girgždėti, gali kvepėti guma.

Parduodami ir įprasti čiužiniai, ir patobulintos ergonomikos oro lovos, ir sofos. Mūsų reitinge pateikiama geriausių populiarių pripučiamų čiužinių privalumų ir trūkumų apžvalga.

Geriausių pripučiamų čiužinių Pasirinkimas

Pripučiami baldai yra geri tuo, kad juos galite nešiotis visur su savimi: sveria mažai, užima minimaliai vietos, bet savo nuožiūra virsta visaverte poilsio vieta. Ir vis dėlto nuolatiniam darbui jis nėra gerai pritaikytas.

Tiems, kuriuos dažnai nakvynei aplanko svečiai, taip pat laikinai nesant įprastos lovos, idealus sprendimas bus pripučiamas čiužinys. Žinoma, kad būtų patogiau naudoti, geriau pasiimti čiužinį su elektriniu pompa. Patogiausia lova bus aukšta oro lova su galvos atrama. Ant jos geriau pakloti antklodę, kad pasišalintų drėgmė ir išlaikytų šilumą – nekvėpuojanti danga gali atrodyti nepatogi ir šalta.

Kelionėms į gamtą ir atostogoms paplūdimyje labiau tiks pripučiama sofa, tai taip pat yra šezlongas arba lamzakas, kurį labai paprasta ir greitai pripučiama nenaudojant jokių papildomų lėšų ir pastangų. Patvarus audinys leis jį naudoti ant tų paviršių, kur pripučiamam čiužiniui būtų sunku. Tokio produkto trūkumas yra jo laipsniškas nusileidimas. Aero sofos savo formą išlaiko vidutiniškai 2-3, daugiausiai 6 valandas, todėl ant jos negalėsite nakvoti.