Geriausio 2020 metų moterų tualetinio vandens Pasirinkimas

Tualetinis vanduo išpopuliarėjo dėl savo universalumo ir palyginti mažos kainos. Skirtingai nuo kvepalų ir parfuminio vandens, tualetinis vanduo yra švelnesnis, lengvesnis, neįpareigojantis. Populiariausi kvapai pateikiami tualetinio vandens formatu – jaunatviški, gaivūs, vakariniai. Tuo pačiu metu koncentracija yra gana lengvai valdoma, o tai ypač svarbu „sunkioms“ kompozicijoms.

Geriausių tualetinių vandenų moterims reitinge pristatomi populiarūs kvapai, pelnę daugelio įvairaus amžiaus ir skonio pageidavimų moterų meilę ir pripažinimą.

Kaip išsirinkti moterišką tualetinį vandenį?

Tualetinį vandenį gamina visi žinomi kvepalų namai. Asortimentas didžiulis, tačiau išsirinkti geriausią skonį tarp šios veislės nėra taip paprasta. Pabandykime pabrėžti kelis pagrindinius parametrus, kurie padės sėkmingai apsipirkti:

  • Pagrindinės kompozicijos natos. Dažniausiai moteriškuose tualetiniuose vandenyse naudojamos gėlių, vaisių, vandens, žalios, rytietiškos natos ir įvairūs jų deriniai, kiek rečiau – saldūs, aštrūs, fougere, šipras. Populiariausi kvapai yra gėlių ir vaisių, jie yra lengviausi, neįkyrūs, nereiklūs progai ir orui. Be to, jie yra labai nemokami (kaip ir kiti, o ypač vyrai). Tačiau labiausiai įsimintinos ir jaudinančios, žinoma, yra rytietiškos, saldžios ir pikantiškos kvepalų kompozicijos.
  • Amžius. Griežtų taisyklių čia nėra, tačiau yra rekomendacijų, padedančių mergaitei ir moteriai „skambėti“ tinkamai, pagal įvaizdį. Jauniesiems kerėtojams tiks lengvos, neįkyrios kompozicijos su gėlių, vaisių ar žalių natų natomis, o vakare į jas galite pridėti karamelės, saldainių atspalvių. Keistai ant jų atrodys įmantrūs moteriški kvapai (rytietiški, medienos). Merginoms iki 25-30 metų rekomenduojami visi gėlių, vandens, žalių, vaisinių tualetinių vandenų variantai, pagrindinė sąlyga, kad jie nebūtų per daug įkyrūs ir sunkūs. 25-40 metų – moteriškumo ir jausmingumo klestėjimo metas. Šiam amžiui gėlių ir vaisių kvepalai vis dar yra geri, tačiau dabar jie yra gilesni ir sudėtingesni, originalaus skambesio. Vakariniuose kvepaluose gali būti medienos ir rytietiškų natų. Moterims virš keturiasdešimties rekomenduojama rafinuota klasika. Paprastai kvepalų pageidavimai jau susiformuoja šiame amžiuje. Nebūtina atsisakyti gaivių ir subtilių natų – pradžioje jos skamba puikiai, tačiau širdyje ir kilpelėje pirmenybė teikiama sodrioms gėlių, rytietiškų, medienos, šipro motyvų, vanilės, prieskonių natoms.
  • Sezonas. Temperatūra ir drėgmė turi didelę įtaką aromato intensyvumui ir vystymuisi. Saldūs, šilti ir sodrūs aromatai šaltyje skamba kaip karališkieji, tačiau vasaros karštyje gali „uždusinti“ ir pačią merginą, ir aplinkinius. Tuo pačiu metu lengvos ir gaivios kompozicijos, sukuriančios magišką pavasario ir vasaros atspalvį, žemoje temperatūroje skamba neišraiškingai ir gali neparodyti viso natų sodrumo. Jei norite gaivumo pavasarį ir vasarą, o šildančios šilumos žiemą ir rudenį, prasminga kiekvienam sezonui įsigyti skirtingus kvapus.

Surinkti geriausius moteriškus tualetinius vandenis su tokia įvairove nėra lengva užduotis. Atrinkome pačius naujausius kvepalus ir Jūsų patogumui kvapus sugrupavome į grupes. Taip pat lyginome gaminius pagal sudėties originalumą, ilgaamžiškumą ir šiurimą, pažymėjome papildomumą ir atitikimą kainai bei kokybei.

Geriausių moterų tualetinių vandenų Pasirinkimas

Taigi, koks tualetinis vanduo yra geriausias moterims?

Kvepalai atspindi daugialypį moters vidinį „aš“, jos požiūrį į save ir pasaulį. Todėl universalaus atsakymo į šį klausimą tiesiog nėra. Mėgstamų aromatų gali būti keli, ir jie nebūtinai turi patikti visiems aplinkiniams. Geriausias tualetinis vanduo yra tas, kuris šiuo metu jums asmeniškai patinka, įkvepia, pakylėja, suteikia džiaugsmo, lengvumo, pasitikėjimo savimi jausmą. Išbandykite, eksperimentuokite, nebijokite skirtis, ir tikrai rasite savo kvepalus „Aš“. Laimingas pasirinkimas!